Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
146 172
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W w0lnosc
+3 / 5

1. Od prawie 200 lat PAŃSTWO (np. Komisja Edukacji Narodowej w Polsce) zabrało się za edukację. Zatem to albo ludzie są głupsi niż te 200 lat temu, albo edukacja Państwowa nie działa.
2. Kwestia Szczepionek: jak to jest, że w Niemczech nie ma przymusu szczepień (choć to socjalistom się nie podoba i próbują to zmienić aktualnie) i jednak nie ma problemów z chorymi? Problem nie jest obowiązkowością, a z ZAUFANIEM DO PAŃSTWA. Im państwo w więcej elementów się wpier...la (np. edukacja, lecznictwo, emerytury...) to tym mniej ludzie ufają państwu, ponieważ widzą, że to państwo to jeden wielki stek bzdur (ślimak to ryba, w lesie będąc sam zarazisz się wirusem, maseczki nie działają, ale masz je nosić, masz mieć odstępy, ale polityków to nie obowiązuje, itd....). Jak po czymś takim ludzie mają zaufać w zdanie wypowiedziane przez tych samych ludzi z taką samą stanowczością, że "szczepionka jest dobra" (i jednocześnie przegłosowują brak odpowiedzialności koncernu i możliwość środków przymusu bezpośredniego w celu szczepień, cenzurują sceptycznych lekarzy i wręcz oficjalnie kłamią w spotach (np. "taka sama szczepionka jaką znasz z dzieciństwa")) .
3. Dodatkowa kwesta to ODPOWIEDZIALNOŚĆ finansowa. Aktualnie taniej dla człowieka jest się niezaszczepić się (bo ewentualne koszty NOP-a szybko spadają na ludzi), a koszty leczenia samej choroby spadają na szpital.
4. Podobno całe życie przyniosła kometa, zatem całe życie na Ziemi to kosmici... :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 7 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2021 o 10:33

V vetulae
+4 / 6

@w0lnosc a nie wiozłeś pod uwagę, że internet i media wytwarzają złudzenia powszechności zjawisk marginalnych? Słyszałeś o efekcie Flynna?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W w0lnosc
0 / 4

@vetulae Nie, niesłyszałem, ale wzrastająca populacja płaskoziemców przeczy tej tezie.
Ilość Polaków sądzących, że nie płacą w ogóle podatków także potwierdza, że to jakieś stare "bujdy na resorach".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LowcaKomedii
0 / 4

@w0lnosc "Dodatkowa kwesta to ODPOWIEDZIALNOŚĆ finansowa. Aktualnie taniej dla człowieka jest się niezaszczepić się (bo ewentualne koszty NOP-a szybko spadają na ludzi), a koszty leczenia samej choroby spadają na szpital" - tylko że większość nopów to zaczerwienienie w miejscu ukłucia lub ból głowy. Takie koszty nopów można jakoś przeboleć.
W przypadku złapania choroby będzie cię to kosztowało trochę drożej, pomijając oczywiście fakt, że będziesz siedział na kwarantannie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W w0lnosc
-1 / 1

@LowcaKomedii tak, można przeboleć, ale trzeba zapłacić za np. panadol.
A szpital jest "za darmo". Leczenie będzie MOŻE kiedyś, a odporność populacyjna powoduje, że jest jako - tako bezpieczny.
Zatem jaka ze względu na pieniądze - lepiej się nie szczepić i jak najwięcej "naiwnych" przekonać lub przymusić do szczepienia. I wszystko wskazuje, że wielu antyszczepionkowców tego typu mamy w rządzie. My mamy się szczepić, a oni, to "poczekają" aż będzie szczepionka dopracowana...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LowcaKomedii
0 / 4

@w0lnosc Politycy też się szczepili poza kolejnością. W dodatku ci, których ujawniono, to pewnie wierzchołek góry lodowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W w0lnosc
0 / 0

@LowcaKomedii no cóż. Na lewicy większość wierzy w tę pandemię i szczepionkę. Ja piszę o wierchuszce, np. Pan Kaczyński, Ziobro, itd...
To także lewica, ale przynajmniej udająca prawicę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2021 o 13:22

P Prally
0 / 0

@w0lnosc Ale wiesz że reformy KEN zostały zniesione praktycznie od razu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W w0lnosc
0 / 0

@Prally i bardzo dobrze, tylko szkoda, że bardzo szybko z powrotem wprowadzono "państwową edukację".
Pamiętasz co to znaczy "rusyfikacja" i "germanizacja" Polaków?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M macbula
-1 / 3

Chyba nawet dla takich matołków ewolucja jest czymś zrozumiałym, jak zmiany dostosowujace organizmy do zmiennych warunków. Czym innym, jest Teoria Darwina, w krajach o najwyższym poziomie nauki uczy się dzieci, że są dwie równoważne teorie powstania rasy ludzkiej i nie tylko rasy ludzkiej. Teoria Darwina mówiąca o ewolucji i przejściach przez koleje fazy rozwoju oraz teoria o stworzeniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
-1 / 3

demot jakich wiele...grube uproszczenia i populistyczne metody. lipa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
-3 / 3

A Ty, autorze jesteś skończonym idiotom. Albo bierzesz pie iądze za takie pie...enie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
-2 / 4

A gdzie "matma i fiza" w "Wojtek dzisiaj"?
Zabrakło wyobraźni i samodzielnego myślenia, żeby podać jakiś przykład?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
-4 / 4

Zapomniałeś dodać, że "Wojtuś" jest zapewne też "denialsitą klimatycznym" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem