Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1058 1124
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
-2 / 20

No widać wie co mówi ... z doświadczenia? XD

A tak już serio była jakaś gówno burza, że nie mogła być teraz jedna hejnalistka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2021 o 22:05

T konto usunięte
+6 / 28

@Tibr bardzo w to wątpię. Podejrzewam, że to jej fantazja o byciu opresjonowaną.

Jeden z komentarzy "
"..zespół krakowskich hejnalistów to 7 osób, a nie jedna. Wakat pojawił się, bo jeden z nich przeszedł na emeryturę, a nie umarł. I (o ile wiem) nikt się na poważnie nie oburzał, że nowym może być kobieta. Poza tym wszystko się zgadza"

Co też ciekawe testy sprawnościowe są z jednych kryteriów przyjęć, ale oczywiście kobiety "zamiast podciągania na drążku, będą rzucać piłką lekarską."

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/301109982-Bedzie-pierwsza-hejnalistka-w-Krakowie.html

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2021 o 20:21

T Tibr
+2 / 4

@tomek_s Z "jedna" chodziło mi o to w czym problem aby to była kobieta. Wiem że pracuję tam ich więcej przecież logicznym jest, że jedna osoba nie będzie w stanie pracować 24/7;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+1 / 1

@Tibr mi chodziło, że też wątpię, że był jakiś shitstorm

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
+14 / 40

Jak sama wspomniała (ale widać bez zrozumienia) jest to jedynie robione z powodu tradycji. Jeśli olewamy tradycję to wystarczy można odtwarzać nagranie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+8 / 32

@rafal199 Tradycją jest odgrywanie samego hejnału, a nie to kto go gra... Osobiście nie widzę żadnego przeciwwskazania aby hejnał grała kobieta - i tak niespecjalnie ją widać.

Osobiście uważam że jeśli kobieta jest w stanie pracować tak samo szybko, sprawnie i wydajnie jak facet na jakimś stanowisku, to nie ma problemu, ale wtedy są stosowane wobec niej takie same wymogi i obowiązki. Nie ma taryfy ulgowej.
No i taka kobieta nie powinna się afiszować że wykonuje męski zawód. Wtedy - nie widzę żadnych problemów.

Tak samo jak nie widzę problemu aby kobieta prowadziła np TIRa. Choć kobiecy okres w kabinie może być kłopotliwy, ale to już jej problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
-3 / 21

@rafik54321 To na grzyba ponosić koszty ich wynagrodzenia? Puszczać nagranie i już nie będzie tematu dyskryminacji bo wszyscy będą jednakowo traktowani.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 16

@rafal199 Przed chwilą sam wyjeżdżałeś z tradycją. Ale czy gdzieś w tej tradycji było zapisane że hejnał odgrywać mógł wyłącznie facet? To że tak w praktyce było to jedno, ale formalny wymóg to drugie.
Zresztą, fakt że zaaplikowała nie znaczy że hejnalistką będzie. Może gra tragicznie i sprawa się sama rozwiąże.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R R51d
-3 / 5

@rafik54321 A w jaki sposób okres może być kłopotliwy w kabinie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 4

@R51d bywa tak że kobieta musi zmieniać podpaskę co np godzinę czy dwie. Więc postój TIRem co godzinkę z hakiem i to na dobrych kilka minut oznacza spore opóźnienie w ciągu dnia :/ .
Oczywiście to zależy jaki która kobieta ma okres. Jedne mogą nosić jedną podpaskę cały dzień, niektóre muszą co chwila ją zmieniać.
No i rzecz jasna w trakcie okresu kobieta musi się częściej myć, co w TIRze bywa problematyczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R R51d
+2 / 8

@rafik54321 Ok dzięki za obszerne wyjaśnienie, ale zapewniam, że można sobie z tym poradzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+5 / 5

@R51d być może. Nie jestem kobietą, to nie wiem do końca jak bardzo kłopotliwe to jest, ale domyślam się że tak to może wyglądać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 6

To zależy jakiego tampona. Są małe o małej pojemności i duże dla rozepchanych dziś. Co nie oznacza że kobieta z wąska pochwa nie może mieć obfitego okresu
Poza tym większość kobiet woli podpaski które zresztą są rekomendowane. Tampony wola w ostateczności.
Więc sama się doedukuj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+5 / 5

@rafik54321 fajnie się po tobie dzisiaj czyta, ale już z tą jedną podpaska na dzień nie przesadzaj :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

A gdzie tak napisałem? Napisałem właśnie że kobieta musi często zmieniać podpaskę więc sporo częściej niż raz dziennie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KulturaOryniacka
-1 / 3

@rafik54321 rozepchanych...zapewniam cie ze wielkosc tampona zalezy od ilosci krwi, bo niektore maja skape okresy a niektore tak jak ja, wodospad i niestety musz wybierac grubsze ktore sa w stanie zaabsorbowac wiekszo ilosc krwi, ponimajesz? I wierz mi, nawet najwiekszy tampon jest mniejszy od najbardziej lichego penisa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

Heh, niby kobieta a nie kuma że w trakcie stosunku pochwa jest elastyczniejsza.

Kobiety które mają obfite okresy powinny wybierać podpaski a nie tampony

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D didja
+1 / 1

@rafik54321

Żadna kobieta nie powinna nosić podpaski cały dzień.
Podpaskę zmienia się w kilka sekund. Zamiast podpasek można używać kubeczków menstruacyjnych.
Okres trwa kilka dni w miesiącu.
W niesprzyjających warunkach można oczyścić się chusteczkami higienicznymi.
Każdy pracownik, niezależnie od płci, ma prawo do przerw na toaletę i jeśli pracodawca nie uwzględnia tego, żyłując do granic absurdu czas przejazdu, to pracodawcę zgłoś do PIP, a sam poszukaj normalniejszego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mrooffka
+15 / 27

@cysiek63 A pomyślałeś geniuszu, że kobiety zwyczajnie nie chcą wykonywać takich zawodów? Ja bym nie chciała za żadne pieniądze, podobnie jak wielu innych. Tak samo jak faceci nie chcą wycierać tyłków w szpitalach, być opiekunami osób starszych, opiekunami w przedszkolach i żłobkach. A co do budowy to się zajebiście pomyliłeś, w mojej pierwszej robocie babka była kierowniczką budowy, a mojego kuzyna żona ma uprawnienia operatora żurawia, pracuje w Niemczech już od 7 lat. Poza tym nie sądzę, że praca na śmieciarce czy przy wywozie szamba to praca marzeń, raczej wynik niskich kwalifikacji i konieczności zarabiania na życie. Jeżeli myślisz, że kobiety się tak strasznie boją ciężkiej pracy to sobie pojedź na prawdziwą wieś. Tam kobiety zapieprzają przy wszystkich ciężkich pracach jak np. moja matka przez 40 lat, babka przez 50 i niemal każda kobieta u moich rodziców na wsi. Dzwiganie 50kg worków, sprzątanie gnoju, pielenie pola na kolanach od świtu do nocy, w słońcu, w zimnie, oranie pola, dzwiganie skrzynek, wykonywanie powtarzalnych ruchów, od których cierpną ręce. Nie wszystkie prace da się wykonać maszyną. Moja matka taką pracę wybrała, zrezygnowała z pracy przy biurku i całe życie to kochała. Dziś ma ponad 70 lat i nie żałuje tej decyzji. Pojedź, zobacz i dopiero pier*ol bzdury o myśleniu cipą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R R51d
+8 / 18

@cysiek63 Ciekawe, że często ci, którzy narzekają, że nie ma kobiet w kopalni, na śmieciarce itp. mają problem jeśli kobieta chce zostać trębaczem, sędzią piłkarskim (niedawno była informacja, że jakaś kobieta ma sędziować mecze - komentarze były typu 'po co się tam pcha"), czy żołnierzem. Może zacznijcie jednak logikę w wypowiedziach stosować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
+7 / 15

@cysiek63 postulujesz równość płci i pracę zgodną z preferencjami i kwalifikacjami, czy obowiązkowe parytety w każdym zawodzie? Tylko jedno z powyższych ma sens.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
+7 / 15

@cysiek63 Kobieta w żartobliwy dosyć sposób przedstawiła sytuację ze swojego punktu widzenia, na koniec stwierdzając rzecz oczywistą (nie zwracając się do nikogo bezpośrednio). Za to ty, zwracając uwagę na swoje prawo do oburzenia, obrzucasz ją wulgarnymi wyzwiskami. Słabo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 8

@cysiek63 @Mrooffka @Rhanai @R15d Parytety to głupota. Bo jeśli dawać parytety kobietom na męskich zawodach, to należy dać facetom parytety w damskich zawodach, np pielęgniarstwo.

Każdy niech pracuje tam gdzie się nadaje do pracy, a nie tam gdzie musi "bo co ludzie powiedzo".
Jak kobieta dobrze gra na trąbce, chce to robić to czemu nie? Skoro nie wykona tego gorzej niż facet?

Kobieta w armii to wg mnie średni pomysł (mam tu na myśli żołnierzy frontowych). Bo jakby nie patrzeć kobiety są mniej odporne na ból mechaniczny, są fizycznie słabsze, a ich miesiączka może obniżać sprawność bojową :/ . Co nie znaczy że dla kobiet w armii miejsca nie ma - jest np w szpitalach polowych, w sztabie czy logistyce. Względnie w siłach lotniczych, gdzie "wady" kobiet tracą na znaczeniu.
No i pozostaje jeszcze jedna kwestia, kwestia ewentualnego molestowania kobiet w koszarach :( . Bo istnieje spore ryzyko, że banda facetów, napakowana testosteronem, może chcieć wykorzystać jedną czy dwie kobiety z koszar...
A bywają zaburzenia dyscypliny wojskowej, zwłaszcza w sytuacjach kiedy dowództwo bywa w rozsypce.

Kobieta i facet się różnią, tu nie ma absolutnie dyskusji. Uśredniając, kobiety są słabsze, ale bardziej opiekuńcze. Tyle. Wiadomo że zdarzą się pojedyncze jednostki mające cechy drastycznie inne od średniej. Wtedy jeśli taka osoba chce - proszę bardzo, ale bez taryfy ulgowej.

Ktoś wspominał o kobiecie operatorce dźwigu. Czemu nie? Jak potrafi?
Niestety ale u nas w Polsce, bardzo wiele kobiet jest wyjątkowo wybredna, a może nieracjonalnie wybredna w wyborze pracy. Bo tu nie pójdzie, bo fizyczna praca, tam nie pójdzie bo ciężka, tam nie pójdzie bo głośna, tam nie pójdzie bo coś tam... Najlepsza praca w biurze, aby zrobić jeden raport dziennie, kawusia i ploteczki oraz intrygi biurowe - Karyny lubią to XD.
Naturalnie nie mówię że każda kobieta taka jest, ba, nawet nie mówię że większość, ale tak z 15-20%? To już bliższe prawdzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R R51d
-4 / 6

@rafik54321 Owszem parytety to głupota i nieuczciwość. Co do wytrzymałości na ból - są różne opinie (obie oparte na badaniach) . Co do molestowania i gwałtów to chyba żołnierze powinni posiadać jakieś zasady oprócz testosteronu. Inaczej nie zasługują na to, żeby im dawać bron do ręki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R R51d
-1 / 7

@cysiek63 żałuję, że skomentowałam twój wpis. Kilka twoich wypowiedzi (nie tylko pod tym demotem) wskazuje, że nie jesteś osobą, z którą warto dyskutować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 3

Mówię o bólu z własnego doświadczenia. Ile to razy lekko scisniesz kobietę za rękę czy coś podobnego a już piszczy że boli haha. A gdzie tu mowa np o postrzale.

Co do molestowania. Teoretycznie masz rację, ale na wojnie różne zasady idą w odstawkę. Nie bez powodu w dawnych czasach za legionami rzymskimi szły prostytutki. Znowu podczas II WŚ francuskie panny lekkich obyczajów zabiły roznosząc chorobę więcej Niemców niż francuska armia haha.
Ale poważniej. Wojna jest wybitnie stresująca. Wyzwala agresję. Po prostu aż człowieka nosi. Seks pozwala dać temu upust. Zwłaszcza jest kuszący im dłużej się go nie uprawiało. A raczej ciężko aby na froncie były rodziny wszystkich żołnierzy. Części po prostu lekko odbija. I to nie jest coś niespotykanego w wojsku.
Do czasów współczesnych, kobiet w armii w zasadzie nie było poza właśnie szpitalami polowymi gdzie problem molestowania nie miał jak występować (bo jak koleś z rozprutym brzuchem na wpół żywy miałby tego próbować?).
Po prostu, teoria często rozjeżdża się z praktyką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
-4 / 6

@kawanalawe Żartobliwie? Może. Jak wstawię uśmiechniętą buźkę to też będzie żartobliwie? {Poza tym napisała nieprawdę o trębaczu. Nie umarł. Odszedł na emeryturę. Podtrzymuję swoje zdanie o tej pani.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
+1 / 3

@cysiek63 Nie, nie wystarczy wstawić odpowiedniego znaku (dziwnie się czuję pisząc to - jak mniemam - dorosłej osobie). Jeśli skłamała, należało ją nazwać kłamczuchą, a nie... Ja podtrzymuję swoje zdanie o tobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-4 / 6

@cysiek63


A może chcą pracować ale szef-szowinista nie chce ich zatrudnić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 13

@rafik54321

"Bo istnieje spore ryzyko, że banda facetów, napakowana testosteronem, może chcieć wykorzystać jedną czy dwie kobiety"

To są żołnierze czy zwyrole? Nie umieją się powstrzymać? Jeśli nie umieją, to dowództwo ma w obowiązku reagować. Choćby nawet wywalając na zbity pysk czy posyłając do więzienia. Czemu wy faceci nie umiecie myśleć głową zamiast penisem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 7

A czy feminazistki potraficie wyjść ze swoich ograniczonych schematów mysleniowych?

To wojna, ludobójstwa się zdarzały a ty uważasz że molestowań by nie było? Serio?

Może sama zacznij myśleć głową zamiast swoimi uprzedzeniami. Sama idź do wojska, jak zobaczysz wojnę na własne oczy to może do ciebie troszkę więcej dotrze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-4 / 4

@rafik54321

Świadomość utraty życia wpływa na niechęć do seksu, to logiczne.

@teszwonsz

Od dawna to wiem :)

@Crossdressphyxia

Męskie myślenie też jest bezsensowne, ale na innym polu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 2

@BlueAlien bynajmniej. To depresja, rozpacz, powoduje obniżenie libido. Ale stan zagrożenia życia powoduje coś wręcz odwrotnego. Masa osób gdyby wiedziało że zaraz zginie to właśnie chciałoby uprawiać seks. I ma to swoje biologiczne uwarunkowanie - to ostatnia szansa na przekazanie genów.
Można by tu przytoczyć film "Sprawa Honoru" z 1999r. Córka generała była molestowana w koszarach.
Ale pójdźmy o krok dalej. Załóżmy że nasza armia jest super i każdy facet (w naszej armii) nawet nie tknie innej kobiety. Supcio. Ale powiedz mi co jeśli kobieta żołnierz zostanie wzięta żywcem do niewoli? Co się zdarza. Wtedy żołnierze z wrogiej armii mogą mieć używanie, bo czemu nie? W końcu wrodzy żołnierze zabijają naszych żołnierzy, to gwałcenie to przy tym "pikuś". W przypadku męskich żołnierzy ten problem nie występuje.
I dlatego wg mnie kobiety nie powinny służyć w wojskach frontowych takich jak artyleria bliskiego zasięgu, piechota czy wojska pancerne, co innego artyleria dalekiego zasięgu, lotnictwo, szpitale polowe, logistyka, sztab. Bo to nie mniej ważne zadania, ale względnie "bezpieczniejsze". No i w lotnictwie, ciężko kogoś złapać żywcem :( . Bo jak samolot zostanie zestrzelony, to jest BUM i po ptakach.

Serio, może najpierw poczytaj o męskiej psychice, o tym jak faceci myślą, spróbuj to pojąć i zrozumieć, a dopiero potem się wypowiadaj.
Ja tak zrobiłem (tj poszedłem tym sposobem) i serio świat stał się bardziej zrozumiały, wręcz banalnie prosty.

Myślenie jest lub nie jest bezsensowne zależnie od poziomu inteligencji. Nie wiem czy wiesz, nasza mała kosmitko, ale zarówno najgłupszy jak i najmądrzejszy człowiek na świecie to facet. Po prostu wykres inteligencji dla kobiet jest węższy. Najgłupsza kobieta jest mądrzejsza od najgłupszego faceta, ale najmądrzejszy facet jest mądrzejszy niż najmądrzejsza kobieta. Takie są naukowe fakty i tego nie przeszkoczysz. Chcesz dowodu?
Wystarczy popatrzeć na nagrody Nobla, większość jest przyznawana facetom nie dlatego że ktoś ich promuje (bo zdarzają się kobiece nagrody), a dlatego że facetów jest tam po prostu więcej. A dlaczego kobiet tam jest mniej? Bo zwyczajnie nagrody Nobla przyznaje się osobom wybitnym, czyli raczej tym które mają min 140-150 pkt IQ. Czyli kobiety łapią się w tym "ma styk".
Oczywiście nie chodzi mi o to że kobiety są głupie, bo w nagrodach Darwina za głupotę ludzką również przodują faceci XD.

@teszwonsz jeśli każdy facet myśli penisem, to każda kobieta myśli pochwą... Ileż to karyn leci na sebusia "bo łobuz kocha najbardziej". Powiedz mi moja droga - gdzie tu myślenie głową? ;) .

Większość ludzi ulega emocjom, choć są przekonani że myślą rozumem. To głównie emocje kierują naszymi działaniami a racjonalne myślenie jest jedynie władzą wykonawczą. Wyłącznie osoby zdające sobie sprawę z takiego faktu rzeczy, mogą osiągnąć stan w którym emocje nie będą miały decydującego głosu. Płeć jest tutaj nieistotna, bo dotyczy to każdego człowieka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-2 / 2

@rafik54321

Ja w sytuacji stresowej mam zerowe libido a ja jestem człowiekiem i faceci też więc logicznie wyszłam z założenia że faceci mają tak samo bo z jakiej paki INACZEJ przecież stres obniża libido.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 2

@BlueAlien mylisz sytuację stresową z sytuacją zagrożenia życia. To NIE JEST taka sama sytuacja.

Czym innym jest przewlekły stres w pracy, kiedy wiesz że szef tylko cię będzie opierdzielał, czym innym jest myśl że jutro możesz dostać kulkę w łeb.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-2 / 2

@teszwonsz @rafik54321

Jesteście dziwni. Faceci są dziwni. To nie jest normalne, powinniście się wstydzić nienaturalnych reakcji organizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@BlueAlien Faceci nie są dziwni, tylko inni.
Znam kobiety które podczas kichania, potrafią się posikać. Kobiety są dziwne, to nie jest normalne, powinnyście się wstydzić nienaturalnych reakcji organizmu :/ .
Odbiłem piłeczkę jak ty.

Zrozum prostą rzecz. Facet to NIE JEST kobieta. Facet NIE BĘDZIE zachowywał i reagował jak kobieta. Męskie ciało NIE DZIAŁA jak kobiece.
Ja potrafię zrozumieć że kobieta może się posikać przy kichaniu. Zdarza się. Ty zrozum, że faceci potrafią mieć niekontrolowane wzwody, a nasze działanie jest motywowane w inny sposób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 3

@rafik54321


Sikanie i cała reszta nie jest związana z seksem, te niekontrolowane wzwody świadczą o obesji na punkcie seksu u facetów i temu, że całe ich życie jest po to, by roochali. Ile przez to problemów? Zdrady, zmuszanie do seksu w małżeństwie, gwałty. I niekontrolowane wzwody w sytuacji zagrożenia życia. To wszystko pokazuje tylko to co kiedyś było obiektem żartów, że facet myśli tylko o seksie czy jest albo głodny albo napalony, czy ma jedną wajchę więc jest prosty w obsłudze. Bulwersujecie się za te żarty a znikąd się nie wzięły. Taka obsesja na punkcie seksu stanowi zagrożenie dla kobiet, dlatego mam taki pogląd na facetów, to że inni to spoko, to że w tym najgorszym kierunku, to drugie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 stycznia 2021 o 13:02

avatar rafik54321
+1 / 1

A niekontrolowane wzwodu to też kwestia seksu? Nie. Tak po prostu czasem jest. Część kobiet potrafi mieć orgazm bez powodu i co z tego?

Niekontrolowany wzwód po prostu czasem jest. Kobiety też czasem mają "mokro"bez powodu, przynajmniej niektóre...
Ba, nawet osoby aseksualne mogą mieć wzwód!

Tak, bo kobiety są święte i nie zdradzają. Zdradzają i to nie rzadziej niż faceci. Ba, ileż to nauczycielek bzykalo uczniów?

Wy kobiety macie często o wiele bardziej obszerne fantazje erotyczne niż my :). W końcu filmy w stylu 365dni czy 50 twarzy Greya celują w damska widownię a nie męska. A to filmy w których stricte chodzi o seks.

Więc wy drogie panie też macie parcie na seks, przynajmniej istotna część.
A, i cię upomne po raz kolejny, czemu nie mówisz "część facetów"? Sama nie lubisz takiego generalizowania a sama tu takim rzucasz ;).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
0 / 4

Dobree

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tip71
+8 / 10

Mogę Was zapewnić, że do końca lat 60tych kobiety też pracowały pod ziemią w wałbrzyskich kopalniach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+3 / 5

Ale już nie będzie można powiedzieć ze co to za "huj" tak hałasuje na tej wieży

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
-1 / 15

Oczywiście, nie można tego było napisać kulturalnym językiem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
+1 / 7

Po pierwsze hejnalista nie umarł tylko przeszedł na emeryturę. Po drugie hejnalistów jest kilku i mają 24 godzinne zmiany - jak większość prac, np. moja. Dlaczego pisać takie bzdury i jeszcze używać takiego słownictwa w publicznym poście? Od razu widać stosunek piszcy - jakieś oburzenie - mimo tego, że sam piszca wskazuje, że nie chce tym hejnalistą być. Chyba trzeba nie mieć życia, żeby takie coś pisać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P patrycjusz007
0 / 6

Co za poziom:D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andyk77
0 / 0

Hejnał gra się co godzinę, czy raz dziennie w południe?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D demet1976
-5 / 11

Prawda w trąbkę nie dmie się ch*jem, Niestety dla Pani cipką również nie. Chyba że Pani pomyliła pojęcia dmuchać z ciągnąć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
-1 / 3

Oczywiście napisała to kobieta...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wans
+2 / 8

Ehhhh Feministki i ta ich wyśniona walka z wymyśloną dyskryminacją.... To mężczyźni są dyskryminowani, a prawda jest taka że najczęściej kobiety w pracy dyskryminują inne kobiety - To właśnie kobiety na rozmowie o pracę naciskają na komisję by nie zatrudniać innej kobiety. Przykre ale jak się widzi to od spodu zasada jest taka że jak gdzieś się kobieta dostanie w męskie grono to sama robi wszystko by innych kobiet już tam nie było

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vapiti
0 / 2

Burza w szklance wody. Ktoś chce używając wulgaryzmów zrobić aferę z niczego. Bo oburzonych nie widzę. Na dodatek hejnał już kiedyś wykonywała hejnalistka. Wprawdzie nie na stałe, ale jednak. I nikt się nie oburzał. Święte oburzenie autorki posta prosto z dupy wzięte. Za to poprawne politycznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotr2704
0 / 4

Szkoda, że się Pani nie wypowie na temat roznicy w wieku emerytalnym.
Bo chu... w trąbkę się nie dmucha, tak jak i pipą 5 lat dłużej się nie popracuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
-1 / 3

Czyli nagle rozróżniamy kobietę od faceta na podstawie pipy i siura ? A gdzie tu GENDER ? Nie ma ? Oj feminazistka się zaorała...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolakPrawdziwy
0 / 0

Na flecie może pograć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

a jakby jej wyłączyć wifi to by się zesrała .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem