Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
384 388
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N Natyyy1234
+6 / 6

Polecam film "Togo" Mimo że pokonał większy dystans (260 mil) niż jego współsprawca Balto (55 mil), nie zdobył tak dużej sławy jak Balto,ponieważ to Balto pokonał ostatni dystans z lekiem gdy Togo padł z sił..... Ale to Togo był tym prawdziwym bohaterem,który przewiózł lek po kruszącym się lodzie,ostatkami sil,narażając własne życie... Film bardzo wzruszający, mówi sam za siebie,nie da się oglądać go bez wyciśnięcia jednej łzy... to bardzo smutne,że zapamiętano tylko Balto ☹️

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T ToTutaj
0 / 0

@Natyyy1234
Dziękuję za tą informację! Definitywnie obejrzę~

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
-3 / 3

ale ściema, czy ktoś zna chorego na Błonnice???? otwurzcie ocza , włonczcie myslenie , pewnie szczepionke zaraz nam na to wymyslom!!!!!!!! ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fefefka
0 / 0

Balto porwadził zaprzęg jako na jednym z kilku odcinków trasy, jednak najdłuższy odcinek przebiegł Togo [https://en.wikipedia.org/wiki/Togo_(dog)] - Balto po prostu przebiegł ostatni odcinek i dlatego stał się sławny. Jednak zaprzęgów było więcej i całość była zbiorowym wysiłkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asheera
0 / 0

@fefefka Chodzi nie tyle o sam ostatni odcinek, co o kwestie, że balto nie tylko robił za przewodnika zaprzęgu, ale też sam nim praktycznie kierował, bo maszerowi się ślepota śniezna trafiła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niobe66
-1 / 1

nie lubię tych wszystkich historii, kiedy zwierzęta są wykorzystywane przez ludzi, zawsze się to źle kończy - dla zwierzaków oczywiście... dla ludzi lzawe opowiastki a dla zwierza śmierć lub kalectwo.. ludzie to ujowy gatunek..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem