Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
178 185
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W Wkurzony_na_maxa
+9 / 9

Mają już doświadczenie z Hitlerem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NixonPrime
+10 / 10

Powrót do korzeni w sprawie siły roboczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grescio
+5 / 5

Jednocześnie należąca do VW skoda grozi wycofaniem się ze sponsoringu mistrzostw hokeja na Białorusi w "obronie praw człowieka". Śmieszne i żałosne zarazem... Ale Niemcy mają duże doświadczenia z wykorzystywaniem do pracy represjonowanych więźniów i to co robili 80 lat temu w Europie dziś przerzucili do Azji licząc że nikt się nie dowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar U99
+4 / 4

Prezes zarządu: "Ech... wracają wspomnienia..."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AmonG_11
0 / 0

A połowa Europy jeździ VW, ale wielce oburzeni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+2 / 2

A jak w jednej z fabryk Aple w chinach zamontowano specjalne siatki po serii samobójstw, aby uniemożliwić targnięcie się na swoje zycie poprzez skok z wysokości przez wyczerpanych fizycznie i psychicznie pracowników, jakoś nikt się tym nie interesował i dalej motłoch stał po srajfony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
+2 / 2

Przypomnijmy zatem - Ujgurzy przy pomocy sponsoringu ze strony krajów arabskich próbowała narzucić szariat nie tylko u siebie, ale i na prowincje sąsiednie, bo wiara jest ważniejsza niż państwo. No i reszta Chińczyków się zdenerwowała, sponsoring się skończył i rozpoczęło się wyrzucanie tego całego gówna religijnego z mózgów przy pomocy ciężkiej pracy. Co ciekawsze, kobiety ujgurskie mają dość bycia traktowanymi jak bydło przez swoje społeczeństwo; przypomnę, że w Chinach jest bardzo duży brak kobiet. Ujgurki coraz chętniej wychodzą za Chińczyków. A męska populacja Ujgurów? No cóż, przyjdzie taki czas, że seks analny będzie dla nich normą :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem