Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
141 155
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Mizantropix
+7 / 9

Chyba, że psy przypomną sobie, czyja ręka naprawdę karmi.
Tam, między psami, też są ludzie, którym się ten cały syf nie podoba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
+5 / 11

@Mizantropix, określenia psy może używać bandyta. To jest oficjalna nomenklatura. Człowiek uczciwie pracujący i utrzymujący tą bandę nie powinien używać tej nazwy.
Nie. Nie zrozumieją. Tak samo, jak część lemingów nie zdaje sobie sprawy, ile mafia nierządu zabiera z ich ciężko zapracowanych pieniędzy. Jakby płacili sami wtedy zrobiłby się szum.
Oni są w budżetówce. Myślą, że płaci njerząd. Dlatego ich tak chronią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
0 / 6

@Mizantropix, w policji nie ma normalnych ludzi. Poczucie władzy nad obywatelami bez krzty odpowiedzialności powoduje skrzhwienie psychiki. Nawet z młodego, zmotywowanego po roku zrobi pałkarza. Normalni ludzie w POLICJI pracują np. w Anglii. Nie potrzebują broni palnej. Nie rzucają się w tłum z pałkami i chęcią łamania rąk. Może Pani strajkująca była agresywna. Może używała prawidłowych słów na tą bandę zomowców. Ale dorosły facet, po szkoleniach obezwładniłby ją w kilka sekund bez śladu. Bandzior i sadysta łamie rękę.
Zresztą w takim ukłsdzie jak w Polsce tylko skrzywieni idą do tej służby. Normalni dawno odeszli. Tak jak mój brat, kapitan WP. Odszedł na emeryturę w 2015. Zbyt młodo. Założył firmę. Powiedział jedno, od kiedy nastali pisdzielce nie da się dalej funkcjonować w tej formacji będąc normalnym. Chwilę później żołnierze oddawali honory jakiejś misiewiczowej, cywilnej łajzie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
-2 / 4

Aha. Poczekajcie jeszcze na jedno. To nie wszystko. Psychol maciora stworzył z łapanki WOT. Organizację paramilitarną. Ludzie się cieszą, że stworzył coś na kształt amerykańskiej gwardii narodowej. Ha, ha, ha... banda z łapanki.

Narazie mamy pojedyncze akty nieposłuszeństwa. Ale każda lawina się kiedyś rozpędzi. Raczej nie ma szansy na uniknięcie zamieszek. Tzw żołnierze WOT. Znają wasze lokalizacje, dobytek, liczbę mieszkańców, kto, kiedy i gdzie. To z nich powstaną pierwsze oddziały szabrowników i bandytów. Bo molitarnie to oni mogą jedynie oodać w chwale życie za ojczyznę. Kiedy zdadzą sobie z tego sprawę pozostanie jedynie bandyterka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raviK
0 / 2

rozkazy...wiadomo... no właśnie nie wiadomo. Podaj jakie konkretnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem