Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
707 751
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Ashardon
+5 / 9

Pamiętajmy jednak, że GW jest APOLITYCZNA i nie wolno jej zarzucać, że trzyma z jakąś stroną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rocannon2
-2 / 6

@Ashardon Media mają patrzeć rządzącym na ręce, dla mnie to jest ich głównym zadaniem. Apolityczność jest trudna do osiągnięcia i chyba nikomu się nie udało. Wystarczy rzetelność w podawaniu informacji o ograniczanie niepotrzebnego komentarza.
W temacie patrzenia rządzącym na ręce: GW spełnia ten warunek, GP czy Sieci nie spełniają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+2 / 4

@Rocannon2 Z tym, że GW, podobnie jak GP czy "wSieci" spoglądają rządzącym na ręce wybiórczo. Wszystko jest zależne od tego, kto akurat jest przy korycie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rocannon2
-1 / 1

@Ashardon Dlatego należy przeglądać różne źródła ze szczególnym uwzględnieniem tych rzetelnych ale neutralnych lub nieprzychylnych dla rządzących. Oraz konfrontować informacje i odsiewać bełkot propagandowy czy światopoglądowy. Niestety to wymaga wysiłku i nie każdy zada sobie trud.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
-1 / 5

@Ashardon w tym kraju nie da sie nie trzymac jakiejs strony , kazdy posiadacz organu zwanego mozgiem jest wkur. na to co dzieje sie obecnie w kaczystanie , i co wyrabia nierzad pisdusi wybrany przez uposledzona i przyglupia czesc spoleczenstwa, 5 lat tylko niszcza ,kradna i rozpier.... (struktury W.P.) w tym czasie nie zrobili 1 slownie JEDNEJ dobrej rzeczy dla Polski i Polakow a ile zlych ile pseudo inwestycji szumnie pokazywanych w tvpis ,a w rzeczywstosci wszystko na papierze tylko hajs plynie do pisdusi, bandyta prokurarem generalnym,,klamca premierem , prezydent dlugopisem, i rzadzi ta banda oderwany od rzeczywistosci ziejacy nienawiscia do Polski i Polakow dziad

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Seker73
+3 / 9

Poziom rynsztoka. Wiadomo, GW.

Chyba że ***** *** to LUBIE PIS

Odpowiedz Komentuj obrazkiem