Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar refael72
+7 / 9

Tablica przy wjeździe na parking Urzędu Miasta Łodzi delegatura Bałuty na Zachodniej od kilku lat niezależnie od ilości faktycznie zajętych miejsc parkingowych pokazuje tę samą liczbę - 6 zwykłych, 2 dla niepełnosprawnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Suzzzi86
+6 / 6

na przycisku windy i tak jest dwa razy wykropkowane "4" więc dopisanie "5" niektórym nie pomoże...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Saset
+6 / 6

Schodki koło torów wcale nie są głupie. Może wydano pozwolenie na przejście tylko dla mieszkańców Domu po drugiej stronie i właściciel musiał je zabezpieczyć. I żeby nie płacić odszkodowania jakiemuś idiocie tak je oznaczył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sithmtx
+5 / 5

ten przycisk stop w autobusie, raczej przestawił twórca zdjęcia. Śrubki dolnej brak, śrubka górna niedokręcona. Jest to już niszczenie mienia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J johndoe_
+2 / 2

Prysznic przecież jest, tylko taki w stylu amerykańskim. Niezbyt to wygodne ale umyć się da, na pewno jest to lepsze od angielskich kranów. Natomiast tabliczki "Private property no trespassing" bym nie lekceważył. W tym wypadku jest to własność kolei więc jedyne co nam grozi to rozjechanie przez pociąg, ale zignorowanie takiej tabliczki przed czyimś domem może oznaczać bardzo szybka relokację na tamten świat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem