Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
52 63
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar polm84
+8 / 8

Wg. wielu ludzi niestety dzieci nie maja zadnych problemow ani nie czuja, zadnych problemow, wiec nie potrzebuja pomocy psychaitrow czy psychologow. To jest naprawde przykre...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 2

@polm84 Jest dokładnie odwrotnie, dzieci nie wiedzą że mają problem, nie rozumieją sytuacji, ale odczuwają emocje odkąd są świadome. Potrafią wyczuć strach, zagrożenie czy bliskość. Dzieci bazują na emocjach, trochę jak psy. Pies też nie rozumie do końca co się do niego mówi, ale pies doskonale rozumie czy jesteś na niego zły.
Ba, mi dane było zobaczyć śmierć noworodka, kiedy sam byłem bardzo małym dzieckiem. Nie wiedziałem czym jest śmierć, to jest poza pojęciem 3letniego rozumu, ale doskonale zdawałem sobie, że moja siostra się "nie obudzi", że już się nie poruszy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 3

@profix3 Niestety ale tak jak PiS zachowuje się jak słoń w składzie porcelany, tak opozycja podejmuje działania populistyczne, pod publiczkę bo to fajnie brzmi, że "patrzcie niechcom dać na chorom curke" (błędy spec.). Wiedząc że rząd planuje dać 120mln to robią wrzutkę by medialnie błysnąć dobrze wiedziąc jaki będzie finał. Niestety KO i PiS to tacy sami populiści, a ich zdanie zależy tylko czy są aktualnie w opozycji czy w rządzie, wystarczy popatrzyć jakie mieli poglądy na strajki w służbie zdrowia.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/psychiatria-dziecieca-rzad-oglosil-program-wsparcia/q0ksjz3

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rita86
0 / 0

80 mln czyli jeden Sasin z hakiem... a ile kasy pochlania slynny szpital narodowy? Moze jakis raport finansowy z tego przedsiewziecia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem