Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
572 588
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tomkosz
-5 / 37

No, nie do konca... Cesarstwo Rzymskie - starożytne państwo obejmujące obszary basenu Morza Śródziemnego, powstałe z przekształcenia republiki rzymskiej w system monarchiczny. Przyjmuje się, że początkiem cesarstwa był rok 27 p.n.e

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siwy121
+7 / 7

@tomkosz
Chciałem napisać to samo. Można jeszcze dodać, że system ten nazywany Pryncypatem ustanawiał cesarza jako pierwszego z obywateli dzięki czemu utrzymywały się pozory Republikańskie, cesarz był bodajże pretorem, trybunem, cenzorem i konsulem ale tu mogę się mylić Nawet jeśli autor wziął początek cesarstwa za koniec Pryncypatu a początek Dominatu to i tak Cesarstwo Rzymskie jest starsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siwy121
+1 / 1

@Nil97
Tak jeśli na to spojrzeć z tej strony to masz rację

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siemanoooo
+9 / 15

Miłość, tolerancja i strefy wolne od nienawiści lewicy. Brak słów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar argo21
+4 / 10

@Zetar i całe szczęście, bo nie wiadomo czy udałoby się utrzymać państwowość, gdyby nie przyjęcie chrztu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siemanoooo
+3 / 9

@Zetar dobrze idź być oszołomem gdzie indziej. Nic złego na imbecyli z lewicy powiedzieć nie można, ale mordować katolików można bez żadnego problemu. Popierać zresztą też(komentarz też pożal się Boże poślicy). ten jej komentarz to właśnie kwintesencja lewicowości. Gardzę wami, nic więcej ci dopowiedzenia nie mam.

Kościół się wpakował? Gdzie do Polski? Polski wtedy nie było, tylko były plemiona. Siłą to się zawszone lewactwo pakuje do krajów i siłą zmusza do posłuszeństwa. Komuniści, naziści, obecna Wenezuela. To są spuścizny lewicy. Europa dzięki lewicy, to dno i metr mułu. Znaczenie na świecie marne i perspektywy na zmianę jeszcze gorsze. Tyle z tej potęgi światowej zostawiliście.

PS. Mało mnie interesuje czy katolicy się tam wpakowali czy nie. Zabito ludzi za to że mają inną wiarę. Gdzie to wolność, równość i tolerancja? Katolicy są gorszymi ludzi? Nie odpowiadaj. Poślica już odpowiedziała. I dlatego wami gardzę. Bo pier... o szacunku i równości, ale tylko dla tych którzy się z wami zgadzają. Innych ludzi nienawidzicie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 stycznia 2021 o 14:43

A adamis62
0 / 0

@Siemanoooo, niby masz rację, ale dlatego niby, bo zarzucając lewactwu nienawiść i wiele innych grzechów, sam siejesz nienawiścią i pogardą. Jeśli jesteś chrześcijaninem, to powinieneś wiedzieć co na temat miłowania nieprzyjaciół i nie sprzeciwiania się złu uczył Pan Jezus. Jeśli nie potrafisz wykazać się postawą Chrystusową tym samym dajesz lewactwu podstawy do wyśmiewania i odrzucania chrześcijaństwa. Bo innym drzazgę chcesz z oka wyciągać, a w swoim belki nie widzisz. To jak zareagujesz na to, co ci piszę pokaże czy naprawdę jesteś chrześcijaninem, czy tylko katolikiem. Jeśli nie widzisz różnicy jesteś tylko katolikiem, który nigdy uczniem Jezusa nie był.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 4

@Zegar, nie masz bladego pojęcia o historii początków chrześcijaństwa. Patrzysz na to przez negatywne świadectwo katolicyzmu, który z chrześcijaństwem nie ma za wiele wspólnego od początku swego istnienia, czyli gdzieś od IV w. Jeśli nie odróżniasz chrześcijaństwa od katolicyzmu to nie wypowiadaj się w temacie, którego nie znasz, bo tylko rozsiewasz kłamstwa i mity. Dokładnie tak samo jak zwalczany przez ciebie katolicyzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
-3 / 5

@Siemanoooo - głupi naiwniaku, katolicy mordowali na potęgę z imieniem swojego boga na ustach i w d... mieli 6 przykazanie. Trwało to przez prawie 2 tys lat, bo stosy dopiero całkiem niedawno wygaszono. Nawet nie dostrzegasz, że katolicy są dokladnie tacy sami jak islamisci, ten sam zabobon, to samo mordowanie ludzi inaczej myślących. Nawet teraz, zacofańcu, pokazujesz, że z ogólnie pojętym człowieczeństwem masz niewiele wspólnego. A z najważniejszym przykazaniem to już totalnie nie masz nic - zioniesz nienawiścią, chamstwem i wszystkim co w ludziach najgorsze. A jutro pewnie w pierwszych szeregu do komunii polecisz zaprzańcu. Przypomnę ci pajacu - chodzi o "miłuj bliźniego swego (...)".
I naucz się buraku historii, Polska już istniała, gdy Mieszko "przyjął" chrzest. "Przyjął", bo w przeciwnym przypadku kochający Boga katolicy z zachodu i południa puściliby całą krainę z dymem, w imię Boga oczywiscie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siemanoooo
0 / 0

@adamis62 wychodzisz z błędnym założeniem, że jestem katolikiem/chrześcijaninem. Nie jestem typem człowieka, że jak biją jeden policzek to nadstawiam drugi. Ja mam szacunek do osób które ten szacunek odwzajemniają. Rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie ode mnie. Jeżeli ktoś nie szanuje mnie za to, że mam inne zdanie ich on to ja nie szanuję go. Prosta zasada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
+6 / 8

Nie wymagaj wiedzy od polityka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Joker85
+1 / 3

Posliny to w sensie że ona ma problem ze ślinotokiem niekontrolowanym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+2 / 4

Starszym od cesarstwa rzymskiego? rzeczywiście, sprostowanie głupot historycznych pani poseł dokładnie na jej poziomie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem