Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
7 21
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G konto usunięte
+1 / 1

Akurat opinia o Polkach jako o kobietach była katastrofalnie zła już w dwudziestoleciu międzywojennym. Szlachcianki dziewice z zacięciem patriotycznym i majątkiem przekazanym przez tatę to był promil, wbrew wizji lansowanej z uporem maniaka w publicznej TV. I nie mam na myśli opinii "krajowej". Mam na myśli opinię poza granicami kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bidford
0 / 2

No, ale to przecież prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niah
+1 / 3

@kolorowatolerancja wynika wprost z wpisu, że szukamy mądrych i wiernych kobiet zagranicą. Więc jak to świadczy o Polsce i o Polkach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-1 / 1

@niah Świadczy o Polakach jak najlepiej, o Polkach trochę gorzej ale cóż, mądrym narodem nie jesteśmy i nie ma się co okłamywać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@kolorowatolerancja pisząc źle o Polakach, uderzają w Polskę , to się przekłada analogicznie jakby pisali o Polakach (mężczyznach). Autor dlatego pije z tym stwierdzeniem do lewicy, ponieważ byle napisać coś złego o Polsce gotowi uderzyć w siebie pośrednio, trochę jak na złość mamie odmrożę sobie uszy pisząc dr facto źle o kobietach od których oczekują właśnie emancypacji, a teraz twierdzą, że to nie koniecznie jest dobre.

"Ukrainki są piękne, mądre i wierne inne niż wyemancypowane polki" co jest przeciwieństwem/odmiennością do słowa piękne, mądre i wierne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 2

@kolorowatolerancja jak jest że Polki są głupie i brzydkie? Skoro są odmienne od Ukrainek? Jakie to stwierdzenie faktu? Czyli skoro emancypacja jest synonimem brzydoty to faktem jest to ci twierdzą prawacy, że feministki są brzydkie, a skoro są brzydkie nikt ich nie chcę więc stają się sfrustrowane i pałają niechęcią do mężczyzn i koło się zamyka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+1 / 1

Chyba nie wiedzą co piszą; zdrady małżeńskie za wschodnią granicą, są na porządku dziennym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem