Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
603 661
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S sceptykiem_sie_urodzic
-4 / 16

Do póki spektakl lizania du...py "księżną" (mieszkającym w pałacach i zamkach) trwa i ważniejsze dla ministra sprawiedliwości jest to jak się przypodobać np poprzez sprowadzanie warzywa do Polski i ratowanie duszy a nie walka z pedofila w kościele to tak będzie....gdyż kler czuje się silny i bezkarny.

Tak więc będąc na spalonej pozycji pozostaje nam jedynie walczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LewSapieha
-1 / 31

Ci z takimi hasłami na ustach chyba współpracują z PiSem, dla odwrócenia uwagi od istotnych problemów.
Wpieprzaaanie się rządu w moje życie boleśnie obserwuję codziennie. Wpieprzaaanie się kościoła nie odczułem przez całe swoje życie, po prostu do niego nie chodzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 23

@LewSapieha,, twoje myślenie jest chyba obarczone błędem, chyba, że mimo niechodzenia do kościoła chciałeś Kościół finansować. Kiedy rząd przeznacza pieniądze na Kościół, utrzymuje w szkole katechetów czy kapelanów w szpitalach, to potrzebuje więcej pieniędzy i podatkami z Ciebie je wyciągnie. I tak Kościół cudzymi rączkami w twoje życie się wchrzania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LewSapieha
-1 / 25

@Laviol
Moje nie jest obarczone błędem, twoje na pewno. To nie jest wina kościoła, że jest finansowany z podatków tylko wina właśnie rzadu.
Z tym, że bardziej bolesna na co dzień jest ingerencja rządu w twoje życie, też nie masz możliwości polemizować, bo przecież płacisz składkę zdrowotną, a nie masz dostępu do lekarza, zakupy pewnie robisz codziennie, więc pewnie masz świadomość, że inflacja zjada twoje fundusze w coraz szybszym tempie. Za pieniądze z twoich podatków rząd... i tu mógłbym wymieniać bez końca. A ty się ingerencją (wydumaną) kośioła w swoje życie przejmujesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chariot_4
0 / 0

PiS chce odwrócić uwagę od tego, że nie zajmują się krajem, więc zagrozili kobietom. Ciąże pozamaciczne zabijają na 100%, a teraz może nie być wiadome czy daliby wtedy zabieg aborcji. Może ludzie za mało się skupiają, by zorganizować jakąś partię na poważnie, ale aktywność na protestach to też sposób na przejmowanie się państwem. I może to poruszyć ludzi, by sami chcieli wziąć się za politykę. Ze wszystkiego można skorzystać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G globus0024
0 / 22

Je#li to transparent z jakiegoś pochodu aborcyjnych morderców to wspomnę tylko ze ochrona zycia to nie sprawa kościoła a ogólnie sprawa etyki... Wiem ze teraz mówi się ze płód to nie człowiek co jest sprzeczne z tym czego uczono jeszcze kilkanaście lat temu... Będe za aborcją ale tylko wtedy kiedy wszystkich ludzi będziemy traktować równo... Czyli tych narodzonych i tych nienarodzonych... Czyli jeśli wraz ze złagodzeniem prawa aborcyjnego zlikwidujemy zbrodnię morderstwa... Czyli jeśli jakiś gówniarz mnie wkur... To będe mógł go odstrzelić byle by zrobić to szybko i humanitarnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
+4 / 10

@globus0024 ingerencja w cudze prawa reprodukcyjne jest nieetyczna. Tak samo jak ochrona życia KOSZTEM innego życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lemyjones
0 / 4

Będę przeciwko aborcji ale tylko wtedy kiedy wszystkich ludzi będziemy traktować równo. Czyli tych normalnych i tych facetów w sukience gwałcących dzieci... Czyli jeśli wraz z postawieniem przed sądem wszystkich księży-pedofili postawimy tam również wszystkich hierarchów którzy wiedzieli o tych sytuacjach i nic z tym nie zrobili...
Czyli każdy klecha będzie płacił podatki jak wszyscy pozostali obywatele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chariot_4
+1 / 1

Płód to żadne życie. Przecież aborcje będą mogły być robione tylko do określonego terminu, a nie podczas całej ciąży. I w Polsce się przejęło, że do 12 tygodnia. I nie, to nieprawda, że można ten termin przesunąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kripszt
-4 / 8

Tak, nie każdy Polak jest katolikiem, dlatego wciskanie katolickich wartości każdemu jest do dupy. Ale to nie znaczy że można dewastować budynki, chamom zachciało sie burd w stylu blm w USA więc jestem za ich tępieniem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chariot_4
+1 / 1

Podaj lokalizacje tych zabrudzonych budynków, może coś się ogarnie, tylko najpierw trzebaby wiedzieć gdzie są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kila44
+2 / 10

Fajne to hasło! Takie niedemokratyczne. Popieram. Zlikwidujmy dyzmokrację i socjalizm!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chariot_4
0 / 0

To hasło w skrócie oznacza "robisz mu koło dupy, to ja nie popuszczę i ci oddam".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimad
-3 / 5

Żyj i daj żyć innym. Już śp. Lech Kaczyński powiedział, że ustawy traktującej o przerywaniu ciąży nie należy ruszać, bo nie jest idealna ale jednak jest najlepsza w takim brzmieniu w jakim jest. A oszołomy chcą wszystko na swoją modłę przeinaczyć. Proaborcjoniści chcą "aborcji na życzenie", co jest złe. Nie chcesz mieć dzieci, to się zabezpieczaj, a jak jesteś gówniarzem, to się nie ruchaj, skoro nie potrafisz wziąć odpowiedzialności za swoje czyny. Katofaszyści chcą nawet prezerwatyw zakazać.
To odnośnie niektórych komentarzy. A co do samego demota, to zgadzam się z tym hasłem. Niech nikt się nikomu w życie nie wpie***a.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chariot_4
+1 / 1

Nie chcesz mieć dzieci, ale prezerwatywa pękła - c*uj ci w dupę, tak?
Zwalasz odpowiedzialność na prezerwatywę - to słabe, koleś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
+1 / 3

Pewnie, wywalmy 10 przykazań!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chariot_4
+1 / 1

To już od dawna nie jest kościół związany z chrześcijaństwem, tylko banda zbierająca haracze od ludzi, a co do tekstu to jest to dobry opis tego jak się powinno działać. Nie można dać się bić po ryju, tylko trzeba oddać. W kraju jest tak źle, bo atakujący w szkole są traktowani na równi z zaatakowanymi. A to jest cholernie ważne kto zaczął.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem