Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
282 310
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+2 / 8

I tu rodzi się pomysł. W niedzielę, księża powinni szczepić. W Polsce ''chcieliśmy'' wolnych niedziel, więc dlaczego teraz ktoś chciałby akurat w niedzielę się szczepić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 stycznia 2021 o 13:42

avatar maat_
+10 / 18

Paranoja. Ludzie co was opętało z tymi szczepieniami, Izrael z największym odsetkiem zaszczepionych ma największy odsetek zachorowan

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 7

@maat_ może nie manipuluj ?
"Wyraźny wzrost liczby zakażonych, także wśród zaszczepionych pierwszą dawką preparatu Pfizera - Izrael atakuje nowa mutacja koronawirusa.
Podanie pojedynczej dawki szczepionki wydaje się mniej skuteczne, niż zakładaliśmy – przyznał Nachman Ash, najważniejszy doradca izraelskiego rządu w sprawie walki z pandemią."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 stycznia 2021 o 12:23

avatar maat_
+5 / 9

@YszamanY Fakty sa takie, że jeszcze 3 tygodnie temu zarzekano się, że szczepionka chroni przed mutacjami. Juz wtedy pisałam, że nie będzie chronić, i mutacje sa dobra wymówka dla uzasadnienia jej niskiej skuteczności. Okazuje się, że to ja oszolom mialam racje. Uwaga prorokuje dalej. Otoż covid będzie nowa grypa, na kolejne 20 lat ochrony patentowej czyli do 2041, wtedy to w 2039 pojawi się nowa pandemia. Covid dzięki zbawiennym mutacjom ( na identycznej zasadzie jak w przypadku grypy) szczepić będziemy co roku. Najdalej za pięć lat na obojętnych wobec szczepionkowej szajby takich jak ja wprowadzi się obowiązek szczepień.

Dla jasności abys mi tu z antyszczepionkowa szajba nie wyjezdzał. Mam więcej szczepień od ciebie.
Mam pakiet podstawowy
plus dodatkową przypominająca żóltaczkę
choroby tropikalne
przypominający tęzec 7 miesięcy temu
meningokoki
przypominajacy krztusiec

Na grype zaszczepiłam się raz 14 lat temu i baaaardzo to przechorowałam, to był jedyny raz w zyciu, gdy miałam grype. Covid przeszłam w listopadzie. przeciwciała sprawdzam co 3 tygodnie. Moje dziecko z poradni immunologicznej czyli o wrodzonej obnizonej odpornosci nie zaraziło się ode mnie, mimo ze stale przebywało ze mna pod jednym dachem, tak samo mój mąz. Przejscie covid nie zmieniło mojego stosunku do szczepionki. Od początku mówiłam, że nie będę się na to szczepić. Nie widze potrzeby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 stycznia 2021 o 13:36

avatar YszamanY
0 / 2

@maat_ dobrze ,ale ja napisałem żebyś nie manipulowała

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+1 / 5

"Polska to stan umysłu"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Emin
+1 / 3

Prześwięty sakrament wyszczepienia, witajcie w Kościele Kowida.

(I najlepsi są ci wierni kowidianie, zbyt tępi, żeby zrozumieć jaką tragedią na wielu poziomach jest zaprezentowany obrazek)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem