Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
546 564
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G grescio
-1 / 3

@Martasek88 Ale przecież jest bojkot Podkarpacia pod przewodnictwem wielu "autorytetów" i mediów, więc lemingom nie wolno się dorzucić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BS76
+4 / 10

@gregory998
Odpowiem ci tak, jak zwykle pisza "tutaj" egoisci i ludzie pozbawieni empatii (np. na temat fajerwerkow w Sylwestra). Odpier...ol sie od tego, na co wydajemy nasze pieniadze. To, ze jestes czlowiekiem nie czyni cie w zaden sposob wyjatkowym. Jest prawie 8 mld. takich jak ty. Z tego kilka miliardow duzo lepszych. Wladza okrada nas non-stop, a z tego co nam kradnie ma zasr... obowiazek zabezpieczyc wszystkich potrzebujacych. Co innego zwierzeta. Miara czlowieczenstwa jest stosunek do zwierzat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gregory998
-1 / 1

@BS76 Miarą człowieka jest przede wszystkim stosunek do drugiego człowieka. Nie obchodzi mnie na co wydajecie swoje pieniądze- nie wmawiajcie tylko nam "normalnym", że piesek powinien mieszkać w ogrzewanym domku z kolorowymi mebelkami Bo co? Od tego natura wyposażyła go w sierść. Pies jest tylko zwierzęciem i niech tak będzie traktowany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2021 o 7:21

B BS76
0 / 0

@gregory998
Ty tez jestes tylko zwierzeciem, ktore w wyniku przypadku ewolucji zyskalo samoswiadomosc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gregory998
-2 / 2

@BS76 Twoje argumenty powalają na ziemię, naprawdę. :) Może zwierzęta są ludźmi, bez samoświadomości? U mnie pies mieszka na zewnątrz, w dużej klatce, nie ubieram go w wymyślne ubranka. Ma zwykłą budę, je resztki z obiadu i stary chleb i jest szczęśliwy- niech tak zostanie- i tak ma lepiej niż niektórzy ludzie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2021 o 6:34

B BS76
0 / 0

@gregory998
Zaraz bedziesz mnie przekonywac, ze niejedno dziecko z Afryki chetnie zamieni sie z twoim psem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+5 / 11

Zróbcie z tego noclegownie dla bezdomnych haha...
Tak rzuciłem żartem ale to wcale nie musi być takie głupie... Taki hotel dla bezdomnego może być sposobem na ustatkowania się. A jak już się ustatkuje to weźmie psa ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+1 / 1

@rafik54321 Znając życie zaraz po udostępnieniu tych domków bezdomnym, pozamieniały by się w pijackie meliny a kable i wszystkie metalowe elementy zostałyby powyrywane ze ścian i sprzedane. Poza tym wyuczony pies nie załatwi się w domu w przeciwieństwie do bezdomnych :). Oczywiście różne są powody stania się bezdomnymi jak i różnie się potrafią zachowywać jednak w dużej części trafiają na ulice z powodu nadużywania alkoholu i to już są zwykle menele bez kultury.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@Adrian1234 to nie jest do końca tak. Niestety za dzieciaka znałem więcej bezdomnych pijaków niż dzieci...
Tacy ludzie po prostu się w życiu załamali totalnie, oni po prostu nie wiedzą jak można normalnie żyć. Trzeba im to dosłownie pokazać.
I to nie jest tak że oni nie chcą, po prostu stracili nadzieję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fahrmass
-3 / 11

Po brawurowym uporaniu się z problemem bezdomności wśród ludzi, nareszcie władze Przemyśla mogą się zająć tym, co naprawdę ważne!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 stycznia 2021 o 8:57

avatar Inspiron
+2 / 6

Wszystko fajnie, ale po co psom meble? Chowają tam swoje ciuchy i trzymają bibeloty, czy jak? Bo tego kompletnie nie rozumiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boomfloom
+10 / 10

@Inspiron Info z linka: "Chcemy rehabilitować PSY oraz leczyć ich dusze, tak aby gdy dotrą do nowego domu, nauczyły się, że kanapa służy do spania, a nie do gryzienia, że potrzeby fizjologiczne załatwia się na zewnątrz, a nie w domu."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Inspiron
-1 / 7

@boomfloom Kanapa owszem służy do spania lub siedzenia, ale dla człowieka. Pies powinien mieć swoje własne posłanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boomfloom
+3 / 3

@Inspiron Wydaje mi się, że łatwiej jest nauczyć psa żeby nie siedział na kanapie (bo np ma własne posłanie) niż żeby jej nie gryzł. Tak czy siak, lepiej żeby w takich warunkach żyły niż w betonowym boksie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Inspiron
+2 / 2

@boomfloom Jasne, że tak. Mimo, iż nie jestem miłośnikiem psów, zgodzę się. że jako żywe stworzenia, psy bez właścicieli zasługują na godne warunki bytu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bubu2016
0 / 0

Super sprawa!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+2 / 2

Pod każdym demotem o pomaganiu zwierzętom muszą się trafić debilne wpisy typu "Po co pomagać zwierzętom? przecież lepiej pomóc potrzebującym ludziom, który potrzebują tak potrzebnej im pomocy :(" po czym trafiają się odpowiedzi typu "Takie czasy, że zwierzęta są traktowane lepiej niż ludzie", "tacy to ludzie co na ulicy nie pomogliby przewróconej staruszce a kundlowi z uciętą nóżką od razu śmią pomagać". Debilizm. Po pierwsze: pomaganiem ludziom zajmują się setki najróżniejszych fundacji, zarówno państwowych jak i prywatnych a o zwierzętach niewielu myśli więc to chyba dobrze, że czasem i im ktoś postanowi pomóc. Po drugie: tacy demotowi krzykacze, którzy lepiej wiedzą na co ktoś ma przeznaczyć swoje pieniądze, nagle cichną gdy ktoś się ich spyta dlaczego więc sami nie zajmują się pomaganiem ludziom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Adrian1234 jesteś taki pewny? Osobiście potrzebowałem i w zasadzie sam potrzebuję pewnego rodzaju pomocy. Wiesz co? Udawałem się do różnych organizacji, służb, fundacji czy osób - bez najmniejszego skutku. Więc nie, to nie jest tak że jak potrzebujesz pomocy to ją dostaniesz. Absolutnie. Dostaniesz kopa w tyłek, bo w tych wszystkich organizacjach chodzi o uprawianie "działactwa" a nie faktyczną pomoc.
Mógłbym się tu rozpisać jaki mam problem, ale jak ty wyskakujesz z tekstami tego typu, to nie ma to najmniejszego sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
0 / 0

@rafik54321 Pisałem tylko, że jest więcej fundacji i organizacji zajmujących się ludźmi niż zwierzętami choć niestety prawdą jest iż pewnie większość z nich wcale nie powstaje by pomagać innym, tylko sobie i swoim interesom. Współczuję, że nie otrzymałeś potrzebnej pomocy. Opisz śmiało o co chodzi, w końcu dawniej sporo rozmawialiśmy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Adrian1234 Jeśli jakaś organizacja nie działa to jest totalnie zbędna. Bo zajmuje tylko czas, koszty i przestrzeń. Co zbędne, należy zlikwidować. Choćby po to aby ktoś z sensowną, działającą opcją mógł się pojawić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
0 / 0

@rafik54321 Zgadzam się. Policja powinna dokładniej badać działania takich organizacji i fundacji, zamykając te, które jedynie bogacą się czyimś kosztem zamiast pomagać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Adrian1234 oj gdybym doszedł do władzy, to byłoby grubo... Po pierwsze, finansowanie kościoła, sruuu przez okno. 500+ sruu przez okno. Naciski w policji aby łapać KRYMINALISTÓW a nie wystawiać tony mandatów. Za korupcję - dożywocie. Politycy nie mogliby przerzucać swoich obowiązków "na słupa". Jak podwładny podpisze jakiś dziwny kwit, to oboje mają po tyłku.
Również nakazałbym każdemu policjantowi wyrobić pozwolenie na broń palną - nie ma pozwolenia, nie może być policjantem. I parę innych pomysłów... Oj byłoby grubo...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
0 / 0

@rafik54321 Pomysły dobre a w zasadzie wdrożenie ich w życie wydaje się być oczywistą oczywistością ale znając życie z realizacją byłoby ciężej bo inne stronnictwa polityczne by się buntowały. No chyba, że masz na myśli dyktaturę i władzę absolutną ale wtedy i tak byłyby zamieszki bo "atakujesz Kościół i biednych rodziców". Zamieszki można stłumić posyłając na nich policję (którą usprawniłeś) i wojsko ale to by zniechęciło do Ciebie więcej obywateli, nawet tych, którzy by Cię wcześniej popierali a do tego Unia europejska by się zaczęła czepiać, grozić i nakładać sankcję :D. W sumie to Kraj i Świat doszły do takiego miejsca, że chyba nie da się ich uratować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Adrian1234 Myślę że podając taki program wyborczy mógłbym uzyskać wystarczające poparcie aby rządzić "samodzielnie" i nie potrzebować koalicji do wdrożenia tych celów. Poza tym tego programu nie dałoby się sensownie atakować, a durne ataki byłyby punktowane w sposób merytoryczny a potem rozjeżdżane jak czołg po poligonie. W efekcie, opozycja musiałaby przystać na moje warunki aby wgl istnieć :P .
Kościoła bynajmniej nie atakuję, nie ingeruję w jego funkcjonowanie czy zasady w nim panujące, a jedynie odcinak kościół od wpływów politycznych gdyż Polska NIE JEST krajem wyznaniowym.
Biednych rodziców również nie atakuję bo zamiast 500+, wprowadziłbym 500- do kosztów pracy. W skrócie, masz dzieci? To płacisz mniejsze podatki oraz składki od swojej pracy (w niektórych przypadkach mogłoby być nawet ile zarabiasz brutto, tyle zarabiasz netto).
Więc wszyscy pracujący rodzice, nie mieliby z tego różnicy, jedynie patusy, a tych trzeba jakoś wygonić do uczciwej pracy.
Więc ostatecznie myślę że do żadnych zamieszek by nie doszło bo moje postulaty są postulatami tej przygniatającej większości która po prostu nie krzyczy, a mając za sobą wtedy media, to i krzykacze mieliby problem.

Bardziej obawiałbym się właśnie nacisków z UE i innych mocarstw, którym mogłaby się nie podobać zmiana władzy która zakasała rękawy do roboty. Tu ciężko spekulować, bo nie wiadomo "co jest pod stołem". Jednak póki co, UE ma gdzieś to co się dzieje w Polsce bo mają u siebie sajgon.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem