Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Dziś w Irlandii ludzie Kościoła przepraszają. Wcześniej Kościół najwyraźniej nie wiedział, że czyni zło, choć przedstawiał się jako agenda Boga i głosił tę samą Ewangelię, którą głosi dzisiaj.

Ważne przesłanie dla Polski i Polaków...

www.demotywatory.pl
+
134 160
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Inspiron
+3 / 7

Dobre, jak zawsze, ale kościelni gwałciciele i pedofile powinni ponieść srogą karę, a nie tylko taką że są przenoszeni do innych parafii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+4 / 10

Nasz kochany Kościół a przede wszystkim Episkopat nie uznają obecnego Papieża Franciszka. Boli ich do dziś widok jadącego Papieża tramwajem. Musieli kupić jakieś "biedne auta" by aż tak w oczy nie bolało że jeżdżą limuzynami za miliony a skromny Franciszek jakimś "złomem"

Dla naszego Episkopatu i wielu Księży po pontyfikacie "Świętej Pamięci Jana Pawła II" nie było i nie ma i nie będzie papieża godnego ich poziomowi bycia. Do dnia dzisiejszego jest w Watykanie czarna dziura i nic więcej.....

Jeden Biskup (nie pamiętam już który) powiedział "zostaje nam tylko przeczekać ten ciężki dla nas okres Franciszka" inny księża też wyszli przed szereg i modlili się do Bozi o szybkie wezwanie Franciszka do "siebie".

U nas średniowiecze apogeum. Nigdy żaden Biskup nie przeprosi za krzywdy jakie wyrządzili naszemu społeczeństwu.

Wiecie co jest najgorsze.....że tak łatwo zniszczyli swój wizerunek jaki mieli z czasów stanu wojennego.... Sprzedali go PiSowi za kilka srebrników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyaegha
+2 / 6

@sceptykiem_sie_urodzic Masz na myśli wizerunek, w którym ze strachu przed wymazaniem ze świata i kart historii przez Hitlera, Watykan zaczął stawać po stronie silniejszego? Zaiste, wspaniałe.
Pozwól, że powiem Ci co jest najgorsze. Najgorsze jest to, że zniewolone umysły, nie potrafią odróżnić wiary i religii samej w sobie, od instytucji ludzkiej, której celem od zawsze był zysk i kontrola prostaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vkandis
+2 / 4

@sceptykiem_sie_urodzic - te "biedne auta" to takie poniżej 300 tys. ? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 2

@sceptykiem_sie_urodzic
Mylisz skutki z przyczyną..

Pis czy Narodowcy od Bosaka nie wzięli się znikąd. Ich wyhodował sobie kościół popierając dokładnie takie pogladyc jaki dają mu najwięcej władzy i korzyści oraz popierając osoby im posłuszne. I to nie dzieje się teraz ale trwa od 89 roku. Najpierw mieli swoje skrajne skrzydło w AWS jakie w końcu rozerwało i zniszczyło tą formację. Rozsadzona też różnymi wizjami zostało PC jakie przeobraziło się w PiS pozbywając się liberałów lewicowych i centrowych. Wiec kościół zaczął karmić swój nowy ruch a była to LPR czyli liga polskich rodzin Wspierając Marka Jurka i Romana Giertycha. Co doprowadziło utworzenia koalicji PiS -LPR-Samoobrona. Wewnętrzne tarcia i rzadza władzy liderów jednak rozerwały rzady tej koalicji. Zresztą jakiej przyczyną była chęć zaostrzenia ustawy aborcyjnej przez Marka Jurka wbrew ustaleniom i pogląda Lecha że wywoła to konflikt w kraju. Po upadku i pozbyciu się liderów PiS skonsumował elektorat LPR a kościół zaczął w PiS inwestować i go wspierać. Niemniej ruch słabł po otwarciu granic UE jakiemu PiS było przeciwne. Kulminacja zmian w PiS był wypadek w Smoleńsku gdzie tylko dzięki wsparciu kościoła przez jego media rydzyka i religijnej szopce orazi micie spisku zamachu głoszonej przez Macierewicza PiS przetrwało a kościół zyskał ogromy wpływ na PiS bo Jarek był załamany stratą bratą i matki .
Wszystkie te działania mają na celu zbudowanie w Polsce dokładnie takiego samego modelu państwa jaki upadł w Irlandii. Bo tego pragnie PiS i Kościół ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
0 / 6

Nie, no spoko, przeprosili i po temacie.
JPRDL to może ten poniżej też miał przeprosić i trzeba było go wolno puścić?
Sekta odbiera ludziom rozum, jak można łazić do takiego przybytku gdzie gwałcą dzieci?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 stycznia 2021 o 16:22

avatar tema_lina
+1 / 1

Polski kościół nie będzie przepraszał. Jasno dał to do zrozumienia kapciowy Dziwisz, który... "wybaczył Polsce", tych kilka słów prawdy, które o nim zostało w prasie powiedziane. Pycha, którą prezentują polscy hierarchowie, najwyraźniej jednak podoba się ich przełożonemu, albo - co bardziej prawdopodobne - oni nie wierzą w boga, którego podobno reprezentują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RobertKGB
+1 / 1

Ale by postawić te pomniki nikt nie likwidował pomnika Sobieskiego, czy nie zmieniał ulicy Mickiewicza na Kaczyńskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem