Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
438 464
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tenqoba
+28 / 40

tvpis czerpie wzorce z gebelsowskiej i komunistycznej propagandy, to widać, słychać i czuć...ale 32% .."tzw polaków..." świecie w nią wierzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
+7 / 21

@tenqoba 32%? ponad 50% - ja przez to co się dzieje straciłem wszelki szacunek do polaków. przestaję się także dziwić że ten kraj miał 3 rozbiory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1marswi
+5 / 7

@piter1984 jak się nauczysz historii, to się dowiesz, kto jest odpowiedzialny za rozbiory i nie byli to konserwatyści, tylko liberałowie i tzw:"elita"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
0 / 2

@1marswi w każdym kraju są "elity" czy liberałowie czy nawet konserwatyści ale to jednak u nas doszło do tego bagna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 47

Jestem przerażona. Widzowie TVPIS niczym się nie roznią od zwierząt (z góry przepraszam wszystkie zwierzęta, bo wiem, że w tej chwili je obraziłam). Ta szczekaczka żeruje na najbardziej prymitywnych ludzkich instynktach. Tu w każdym zdaniu da się udowodnić kłamstwo.
1. Nikt nie chce przyjeżdżać do Polski, nie ma tu żadnych obcokrajowców, zwłaszcza z demokratycznych państw takich jak Holandia.
2. Eutanazja jest prawem człowieka i to, że oni prawie wypowiedzieli Wielkiej Brytanii wojnę o warzywko jest żenadą.
3. Krajem totalitarnym to jest Polska albo Węgry.
4. Co ku**a? Już widzę jak PIS, ktorego fundamentalną zasadą jest nienawiść za historię wpuszcza do Polski Szwedów (nawet gdyby faktycznie tu przejechali). Norwegów i Finów też by nie wpuścili (sojusznicy Szwecji).
5. Hurrr durrr je**ć szkopów, to nic, że kłamiemy ale najbardziej antyniemiecka partia świata musi dochować wierności fundamentalnej zasadzie.
6. Oczywiście, lewica zła, skrajna prawica Trumpa święta. Ale jak BLM demolowało miasta to już hurr durr, ale prawicy wolno.
7. Tak, tak PISiorki. Zerwijcie relacje z USA, bo nie będziecie trzymać z lewakiem. A to, że wasz pachołek, Duda jest w USA persona non grata, to inna sprawa.
8. Nic innego nie umiecie, oprócz szczucia na demokratyczną opozycję.
9. Taak, zdelegalizujmy inne partie, bądźmy jak Orban.
10. Oczywiście, za to PIS to jedyna, nazistowska, ksenofobiczna partia, która zabroni jakichkolwiek kontaktów z zagranicą.

Ludzie, którzy wierzą w tak prymitywną propagandę nie powinni mieć praw wyborczych. A PISowskie gadzinówki powinny zostać zdelegalizowane, PISowscy dziennikarze powinni iść siedzieć, jak tylko władza wróci w normalne ręce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaros69
+13 / 17

@Cammax o gwiazdo demotywatorów wskaż mi jakie to układy sojusznicze Szwecja zawarła z Norwegią i Finlandią. Rzecz jasna mam na myśli takie które obowiązują teraz nie w XIV wieku. Bo zdaje sobie doskonale sprawę, że jesteś specjalistką z dziedziny historii z tego okresu.
Twój pamiętny wpis o Jasnej Górze mam oprawiony w ramki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaros69
+6 / 10

@Cammax OK. Nie zrozumiałaś pytania ( wcale mnie to nie dziwi ) Zatem "łopatą"
Jaki sojusz z Finlandią i Norwegią w chwili obecnej ma Szwecja ?
Pytanie dotyczy punktu 4 twego "komentarza", gdzie określiłaś te kraje jako sojusznicze.
P.S.
Reszta tego komentarza mnie nie obchodzi.
Czeka kolejna ramka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2021 o 14:08

N nitaki
+4 / 10

@Cammax "Ludzie, którzy wierzą w tak prymitywną propagandę nie powinni mieć praw wyborczych. A PISowskie gadzinówki powinny zostać zdelegalizowane, PISowscy dziennikarze powinni iść siedzieć, jak tylko władza wróci w normalne ręce." czyli byś musiał odebrać prawa wyborcze chyba ponad połowie Polaków xD
A mówiąc, że PISowscy dziennikarze powinni siedzieć schodzisz do poziomu Jarka mówiącego, że cała opozycja też powinna siedzieć, coś o czym też chyba wspomniałeś.

Nie żebym bronił PiS, ale wykazujesz się niekonsekwencją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PiotrekK2007
+4 / 4

Nie karmić troli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-5 / 5

@jaros69 przecież z nimi współpracują w ramach organizacji międzynarodowych, w celach politycznych, gospodarczych. To, że nigdy wspólnie nikogo nie najechali nie znaczy, że nie mogą współpracować.
Ale jak nie chcecie w ten sposób uzasadniać nienawiści do tych krajów, to pozostaje wam "bo tam rządzi lewactwo", tak samo jak uzasadniacie nienawiść do Holandii, Belgii itd. Choć w PISie ważniejsza jest przeszłość (współprace i obecne sojusze też wolno wypomnieć jeśli zajdzie potrzeba). Ale spokojnie, nigdy po te argumenty nie będziemy musieć sięgać. Nikt z Europy Północnej do Polski nie przyjedzie za nic w świecie.

@nitaki tu jest mała różnica. Na PISowców są paragrafy (chociażby głoszenie rasistowskich, ksenofobicznych poglądówbliskich nazizmowi. W innym kraju jeszcze za homofobię by ich przymnęli). A PIS na opozycjonistów żadnych haków ani paragrafów nie ma. W przeciwnym razie cele byłyby już przepełnione.

@Morda_Lewiatana przeceniasz mnie trochę. Jeżeli Goebbels byłby z jakiegokolwiek Polaka/jakiejkolwiek Polki dumny, to tylko z Kurskiego i ewentualnie jego żon. Ja nie umiem aż tak bezczelnie kłamać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaros69
0 / 0

Na pytanie nie udzieliłaś odpowiedzi. Być może, bylo to za trudne.
Kolejne pytanie:
Czy ty kobieto czytasz swój komentarz ( powyżej) przed wysłaniem?
Proszę o odpowiedź TAK lub NIE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-4 / 20

"Poniżej FRAGMENT tego, co dociera do widzów TVP (...)"
Czego więc ma to dowodzić?
Czy człowiek rozumny buduje sobie obraz całości na podstawie tendencyjnie wybranego wycinka rzeczywistości?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2021 o 12:38

D dncx
+1 / 11

@HochLieck 10 mln Polaków tak. Kolejne 10 ma to w miejscu gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. A pozostałem 10 mln dorosłych już nie ma siły by z tym walczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stanbo
0 / 2

@Xar To zwykłe kłamstwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
+12 / 16

Cieszy mnie, że w "chrześcijańskim kraju" takim jak Polska, dofinansowuje się zawsze Służbę Zdrowia tak, by nie było kolejek, bł sprzęt, był personel godziwie wynagradzany, nie likwiduje się szpitali, by każdy chory był otoczony właściwą opieką i np. nie umarł. W końcu gdy nadchodziła pandemia, w Polsce 2 mld zł dano zapewne na Służbę Zdrowia, a nie jakąś telewizję, czy coś. Okropna Europa, wspaniała Polska! ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
+4 / 8

Ba, wspiera się również naukowców, żebyśmy nie musieli być skazani na łaskę zagranicznych producentów.
Dzięki temu wsparciu nie trzeba robić żenujących zbiórek typu https://pomagam.pl/covidvax

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CBGB
+4 / 18

Reportaż Newsweek'a o TVP ma taką samą wartość, jak reportaż TVP o Newsweeku. Po prostu wybierzcie sobie tę propagandę, która bardziej wam odpowiada i dajcie żyć drugiej stronie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
+1 / 15

kilka razy robilem podejscie do tvpis.ino i wiadosci lub mity , nie dalem rady skonczyc , przeciez obecni funkcjonariusze pisdusi pracujacy w tvpis i podleglych im szmatlawcom, dziwi nawet tych co redagowali propagande za pzpr ze mozna tak beszczelnie klamac i lud jest tak glupi ze to kupuje. tragedia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
0 / 4

To, co, że kretyńskie, skoro działa na znaczną część społeczeństwa? Można się na pis dzielców obrażać, ale dają swoim zwolennikom to, czego od nich oczekują. I nic to, że nie trzyma się kupy, że jest głupie do imentu. Trafia do odbiorców, którzy łykają to jak pelikany ryby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fefefka
+5 / 7

Mieszkam w Holandii i słucham codziennie wiadomości tutejszych i czytam lokalną prasę. Kolega z Polski mi pisze, że w TVPis mówili, że rząd napędza propagandę anty polską i holendrzy wysadzają polskie sklepy w Holandii. Wszyscy Holendrzy, których miałam okazję poznać są wystraszeni atakami bombowymi na polskie markety. Polskie markety wysadzono poza godzinami, kiedy byli tam polscy pracownicy i polscy klienci. Ucierpiał tylko majątek właściciela, który jest Kurdem oraz okoliczni właściciele sklepów i mieszkań, bo wywaliło szyby. Żaden Polak nie był poszkodowany ani nie był celem ataków. Bomby podkładał najprawdopodobniej inny właściciel polskiego sklepu - również nie Polak. Ale dowodów nie ma. W całym tym zamieszaniu "polska" występuje tylko jako kraj pochodzenia produktów spożywczych wewnątrz sklepu. A w holenderskich mediach trwają tylko dyskusje czy to walka właścicieli sklepów i jak duże są szkody okolicznych mieszkańców i że galeria handlowa w Beverwijk była zamknięta przez kilka dni. Nic o złych Polakach. nic o tym, że Polaków trzeba niszczyć. Nic w stylu, który opisywała Telewizja Polska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Egghead
+1 / 5

Redaktor powinien dodatek szkodliwy dostać :-O

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Archangelus_Raphael
+2 / 6

Oooo!!! Cóż za jednostronne spojrzenie na temat mediów. To samo mógłbym powiedzieć oglądając tzw niezależne telewizje (najczęściej sponsorowany przez bogaty establishment)
- PiS rozwali Polskę. Wyprowadzi ją z UE i wepchnie w ręce Putina (podczas gdy tak naprawdę to UE flirtuje z Putinem: tu patrz Niemcy i Nord Strem 2)
- Płacz nad biednymi (a tak naprawdę bogatymi) prokuratorami, którzy muszą dojechać teraz 300 km do pracy (nikt nie płakał nad robotnikami, którzy musieli wyjechać w ogóle z kraju w poszukiwaniu za chlebem)
- Dobrze, ze Trump przegrał wybory, bo rozwaliłby Amerykę w trymiga.(a nie rozwalił przez 4 lata, mało tego, jako jedyny prezydent USA nie wywołał żadnej wojny)
- Zasypało wschodnią Polskę i kilka gospodarstw nie ma prądu, a kierowcom ciężko się jeździ (no cóż się dziwić, jest przecież zima, a bywały jeszcze gorsze zimy i ludzie przeżyli)
- No i reklamy co pięć minut w półgodzinnych blokach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem