Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2185 2224
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R raven000
+26 / 30

@macbula ale pamiętasz o tym, że Słowacja wprowadziła stan wyjątkowy? Pamiętasz, że Słowacja to odpowiednik naszego mazowieckiego, a gdzie reszta kraju?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+12 / 18

@olewator "niewygodne" to mało powiedziane. Obywatelskie nieposłuszeństwo sprawia, że (nie)rząd traci realną władze. Kiedy dojdzie do kompletnej erozji władzy jej formalna utrata będzie tylko... formalnością. Dlatego widzą koniec na horyzoncie KC *** postanowiło zlecić trybunałowi kulinarnemu wywołanie protestów. Sporo ludzi przyjęło zlecenie "pro bono", oczywiście rozumiem ten gniew protestujących, ale niech protestujący zastanowią się nad kilkom rzeczami. Kto spowodował te protesty, czy przypadkiem nie służycie wrogowi? Czy mam siłę, czas i środki do otwierania drugiego frontu walki? Skoro to "wojna" to można ją wygrać tylko strategią i taktyką, a te "klasyczne" mówią o uderzaniu w słaby cele wroga, nie rozpraszania sił itp. Skoro reżim sanitarny upada to jest to "słaba strona wroga", należy wspomóc te procesy i to niezależnie, czy ktoś wierzy w obostrzenia, czy nie. Chyba, że ktoś się boi wirusa bardziej, niż reżimu ***, ale wówczas jest to osoba niedoinformowana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+1 / 13

@Pomylilem_Strony Trzeba nadmienić, że to lewica jest odpowiedzialna za wprowadzenie w 1997 konstytucji z którą przepis jest niezgodny więc lewica sama sobie jest winna, a teraz lewica szuka winnych tylko szkoda, że nie tam gdzie trzeba...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lemyjones
+5 / 9

Czyli wychodzi na to, że jak protestujesz to źle bo tańczysz tak jak Ci zagrają, a jak nie protestujesz to znaczy że wszystko jest w porządku.
Moim zdaniem to początek końca naszej pięknej władzy, jednak ten upadek będzie trwał jeszcze długo i na dłuższą metę przyniesie wszystkim same straty.
Jedynymi wygranymi tego starcia będzie ta część starych dziadków siedzących u władzy, która zwyczajnie nie dożyje tego upadku. Biorąc pod uwagę średnią wieku ludzi u koryta, wielu z nich uda się dożyć w spokoju i dobrobycie do swojego naturalnego końca.
Co będzie później już ich nie interesuje. W szczególności tyczy się to spasionych biskupów, którzy nie mają nawet dzieci o których przyszłość mogliby się martwić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+5 / 7

@Lemyjones temat jest złożony, nie trzeba wychodzić na ulicę, żeby przeciwstawić się władzy. Powiem więcej obserwuję od dłuższego czasu protesty i ludzi sobie pokrzyczą, władza może się ugnie, może nie (zazwyczaj nie), a za jakiś czas robi powtórkę z rozrywki (tak jak teraz). Niemniej teraz mamy sytuację bezprecedensową - otwierają się firmy pomimo "zakazów" jest to inicjatywa oddolna, mająca wysokie poparcie społeczne i co najlepsze zmieniająca zasady gry. "Gra" do tej pory dawała inicjatywę politykom (mogli posłuchać, mogli nie posłuchać) teraz inicjatywa jest po stronie ludzi i to politycy muszą "coś zrobić", bo jak nic nie zrobią utracą władzę, jak zrobią źle utracą władze. Utrata realnej władzy przez (nie)rząd pomimo posiadania formalnej to jest szansa! Można wesprzeć ten ruch, "taktycznie" odpuścić sprowokowaną bitwę i wrócić do niej za miesiąc. Tak jest! Za miesiąc, jak się zepniemy to pozbędziemy się *** jeszcze w lutym. Ale możemy też się rozdrobić na milion różnych inicjatyw, może wygrać za pół roku, może za rok, a może po wyborach w 2023, a może 2027. A wystarczy tylko pójść do otwartej restauracji, do otwartej siłowni itp. pospamować sanepid, policję jakimiś bzdurami (a jest ich dużo związanych z obostrzeniami, niech mielą bzdury zamiast robienia kontroli). Jak się okaże, że reżim upadnie to kto stanie za "czołowymi politykami"? Policja? Widząca, że reżim upada? Wojsko? Proszę Ciebie. Może działacze, którzy nie mają ideałów tylko chcą się dorobić? Nikt, powiem więcej sami się zaczną między sobą gryźć, żeby tylko dopchać się do jakieś statusu "światka koronnego", żeby przynajmniej pogrążyć "kolegę" i zrzucić z siebie odpowiedzialność. Dlatego ta bitwa jest ważna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+24 / 36

Jak teraz przedsiębiorcy wyjdą strajkować to policja ich spacyfikuje a w TVP powiedzą, że to lewacki Strajk Kobiet i dobrze zrobiono, że go spacyfikowano bo te złe kobiety nie lubią PIS i Kościoła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
+15 / 21

@lolo7 policja to może skoczyć do 16 latki, a nie do grupy wk******ych facetów.
Jakoś nie zauważyłem ochoczego pacyfikowania górników czy rolników. Ile potrafią i ile mogą dali dobitny pokaz 11 listopada jak spieprzali przez naziolami pod empikiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dejmian18
+1 / 5

@lolo7 dlatego pozwalają na te strajki, temat zastępczy , pasujący do propagandy a liderki same się ośmieszają. Masz rację

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pietro6972
-3 / 11

@raven000 Rolnicy czy górnicy palili opony, wysypywali gnój, ale nigdy nie próbowali atakować instytucji publicznych, stąd nie było potrzeby siłowej pacyfikacji. Kobiety się troszkę przeliczyły, bo myślały, że mogą sobie pozwolić na wszystko, bo żaden policjant nie tknie małej, biednej, niewinnej kobietki. Mocno się przeliczyły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
+4 / 4

@lolo7 pewnie tak bedzie bo przedsiebiorcy , rolnicy , gornicy i wszyscy niezadowoleni z rzadu tych nieudacznikow powinni dolaczy do tych protestow. i pozbyc sie tych dziadow i pozamykac we wronkach zanim bedzie za pozno ,
i szkody jakie wyrzadzaja w kraju beda wieksze i tak pewnie ze dwie dekady przyjdzie naprawiac szkody ekonomiczne a wizerunek Polski na arenie miedzy narodowej to i z 5 dekad

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+4 / 8

Niech razem przyjadą protestować Górale , Kobiety , Feministki , LGTB i Przedsieborcy ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grzymas73
-3 / 5

Górale przyjadą i wydupcą kobiety i potem lgbt'owców też.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+2 / 6

@marcinv007 Zważywyszy na to, że LGBT to ideologia, a nie ludzie to napisałeś prawdę choć nie zamierzałeś bo wydawało Ci się, że byłeś sarkastyczny w swojej wypowiedzi. Ludźmi są homoseksualiśći, transseksualiści, biseksualiści. LGBT to jest właśnie ich ideologia, a ideologia to nie człowiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 stycznia 2021 o 20:34

avatar Albiorix
+1 / 1

Słyszałem że to ideologia mnóstwo razy ale nie ogarniam jak to działa. Lesbijki to ludzie, geje to ludzie, bi to ludzie, transwestyci to ludzie ale LGBT to ideologia? Czy będzie tak z każdym skrótem dowolnych grup ludzi? Jak np zrobię skrót RTG - rolnicy, traktorzyści i górale - to jest to ideologia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinv007
0 / 0

Tak, to był żart, a i tak mi usuneli komentarz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 0

@Albiorix Bo Ci wspomniani ludzie (i nie tylko oni bo aktywiści hetero którzy maja wyprane mózgi też są tam obecni) pod hasłem LGBT domagają się zwyczajnie przywilejów pod pozorem walki o równość. To jest na takiej samej zasadzie jak JP na 100% krzyczane przez patologie. Część z nich z policją do czynienia nigdy nie miało, ale policję trzeba je*ać, bo taka tak mówi, bo koledzy i koleżanki tak mówią, bo policja jest zła. Patrząc na obecną sytuację w kraju to poniekąd mają rację, ale w dużej ilości przypadki policja nigdy im nic nie zrobiła. Co najwyżej słownik ortograficzny zabrała...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
0 / 0

Ale gej jest częścią LGBT niezależnie od tego czy popiera małżeństwa homoseksualne czy nie, czy w ogóle uważa że homoseksualizm to grzech i musi żyć w celibacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+5 / 5

Nie tylko Ty. Wczoraj tu już był taki demot.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gordon218
+2 / 2

Nie tylko Ty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eoj
+11 / 11

Myślę że tu chodzi jeszcze o coś innego co chcą dobrze ukryć pod przykryciem demonstracji tylko to jeszcze nie wyszło na jaw

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sadisticson
-2 / 2

Nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
-1 / 3

To oczywista oczywistość :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
0 / 0

Raczej jesteś jednym z ostatnich, który to zauważył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dejmian18
0 / 2

nie tylko ty tak uważasz przyjacielu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Galatros
+5 / 5

A to nie jest tak, że wszystkie kraje Unii Europejskiej mają jakieś obostrzenia? Nawet w niektórych krajach są godziny policyjne? Oczywiste jest, że nawet jakby nie rządził PIS to niemal każdy rząd by je wprowadził i najpewniej robił to chcąc uniknąć stanu wyjątkowego. Zatem obywatele każdego kraju tracą i Polska nie jest tu jakimś niesamowitym wyjątkiem, który zasługuje na jakąś szczególną krytykę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 stycznia 2021 o 20:18

L Lemyjones
+8 / 10

Czy nie jest tak, że wszystkie kraje unii europejskiej udzielają realnej pomocy swoim obywatelom i przedsiębiorcom, a polski rząd mówi: "dobrze wam tak kapitalistyczne świnie, nic wam nie damy a jak się nie podoba to dostaniecie jeszcze 30 tysięcy mandatu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+1 / 1

@Lemyjones Najwyraźniej nie skoro w nawet w Niemczech ludzie zaczynają się buntować? W Niderlandach ludzie też protestują...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pietro6972
+1 / 1

Nie tylko ty, ale kogo to właściwie obchodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zarki
+1 / 3

Tu chodzi o dyrektora z Torunia. TVN ostatnio nadała program o jego imperium i zyskach, żeby więc ludzie nie drążyli ile ten Tadek ma kasiory to trzeba było to czymś przykryć.
Telefon z Torunia na Żoliborz i podwładny wykonał rozkaz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R renkr
0 / 2

To od nas zależy czy tak się stanie. To przecież my kierujemy naszą uwagą i decydujemy czemu się przyglądamy,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rdaneel
+4 / 6

W 2020 roku umarło ponad 80.000 ludzi więcej niż w 2019. Z czego 30.000 to ofiary Covid. Pozostałe 50.000 to ofiary PiS-owskiej polityki. No i do tego dochodzi jakaś setka ministra zero
https://faktopedia.pl/516691

Myślę że chcą to zatuszować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Radek83
0 / 0

Co za ku..asy dali -

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
0 / 0

nie tylko Ty tak uważasz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barney37
+2 / 2

Pamiętacie o ich planie? Upadające firmy będą chcieli znacjonalizować jak ostatnio bank.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P panna_zuzanna_i_wanna
+2 / 4

Temat zastępczy czy nie, ten wyrok to prawdziwy dramat dla ludzi, nie mniejszy niż upadające przedsiębiorstwa. Aż się we mnie gotuje jak sobie pomyślę ile ludzkich dramatów to spowoduje. Kobiety noszące przez 9 miesięcy dziecko które umrze wkrótce po porodzie. Komu i do czego to jest k*rwa potrzebne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kripszt
0 / 4

Nie tylko ty, tak samo jak wcześniej ogłoszenie przez TK wyroku było dla zamaskowania nowych podatków które PiS ramię w ramię z Lewica przeglosowywali. Tak, z tą samą Lewica która na ulicy kreuje się na wielkiego wroga PiSu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mam2koty
+5 / 7

Czy tylko ja uważam, że człowiek, który wrzuca demota zaczynającego się od "czy tylko ja uważam, że...?" ma się za jedynego oświeconego, sprawiedliwego i mądrego pośród debili? Denerwuje mnie ta forma. Nie, szacowny autorze, nie tylko ty, wielu ludzi tak uważa, ale ich mądrość w tym, że nie nabijają sobie punktów do własnego ego plusami pod obrazkiem. Skoro jesteś taki mądry, rozumny i pewny siebie, to działaj - działaj czym prędzej, zanim nie zmądrzejesz - tak, żebyśmy cię zobaczyli. Działaj, dzieciaku:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+2 / 4

Oczekiwał tego ich najbardziej betonowy elektorat, na który muszą chuchać i dmuchać, bo innego już nie przyciągną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
+4 / 4

tak glownym powodem jest odwrocenie uwagi od nieudolnosci tego nierzadu od pandemi , przekretow , i najwidoczniej numery chorych zaczynaja rosnac wiec trzeba bedzie na kogos zrzucic odpowieedzialnosc. bo przeceiez to nie wina naczelnika ten nigdy nie jest winny .a przy okazji wywiaza sie z umowy z klerem dwie pieczenie na jednym ogniu . no i tvpis ma czym karmic swoich wyznawcow i podsycac nienawisc do Polek i Polakow nie zgadzajacych sie z tymi bandytami z nierzadu pisdui

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukas1121
0 / 0

Nie nie tylko ty. Ten temat został wciągnięty z szuflady już drugi raz i za każdym razem miał inny cel niż większość lemingow myśli. Ale tak się steruję tłumem. Nie argumentami a uczuciami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
0 / 0

Tak Qrwa masz racie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Guodny
0 / 0

Wygrałeś internety. Nie tylko Ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
0 / 0

Raczej wobec nieudolności rządu w ramach szczepień i ogólnie walki z pandemią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 stycznia 2021 o 2:45

Z ZephKan
0 / 0

Nie jesteś jedyny. Karta "aborcja" to najpopularniejsza karta wyciąganą przez tych popier**nych ***-owców. Poza tym zrzucą całą winę na protestujących, że wciąż mamy "obostrzenia".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem