Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:34

Ziemowit Nowak z dystansem do siebie samego skomentował słynne już nagranie:

Viral idzie w Polskę. "Wodociągi kieleckie są wzorcowe!". Mam nadzieję, że TVP3 Kielce nie wystawi mi rachunku, bo się nie wypłacę

www.demotywatory.pl
+
142 144
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Saset
+3 / 3

Człowiek się wkurzył, bo TV manipulowała już innymi jego wypowiedziami. I uznał chyba, że nic więcej nie ma im do powiedzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nonotest
+1 / 1

„Podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne, ta pani przyszła w tym kożuchu i w nim wychodzi”

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1989kuba
-3 / 5

No super, posmialismy sie, ale teraz na powaznie. To jest czlowiek na, badz co badz panstwowym stanowisku i jego pensja pochodzi z oplat i podatkow mieszkancow kielc czy innego tam miasta, wiec jego za**anym obowiazkiem jest wyjasnic przyczyne awarii i odpowiedziec na pytania ktore sa mu zadawane. Niestety w tym chorym kraju wszyscy "rzadzacy" i urzednicy mysla ze to oni sa ponad spoleczenstwem, mimo ze jest zupelnie odworotnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iblessed
+1 / 1

@1989kuba widzisz, a Ty nic nie zrozumiałeś. Ten człowiek urzędnikiem nie-pisowskim, a gość z mikrofonem jest z tvpisu. Teraz połącz kropki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1989kuba
0 / 0

Alez ja to rozumiem bardzo dobrze, bo dziwne zeby pisowskie kukielki z tvp atakowaly podwladnych najjasniej nam panujacego... nie zmienia to jednak faktu o ktorym pisalem, ze jak tylko jeden z drugim dorwie sie do jakiejkolwiek wladzy to zaczyna mu odpier.... i czuje sie jakby byl wszechmogocy, nie wazne z ktorej strony polityki pochodzi, ale to jest chyba zwiazane z polska mentalnoscia. Tak mi sie wydaje przynajmniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem