Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
200 215
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P polm84
+2 / 2

Znajac zdolnosci naszego rzadu to wydadza na to kupe kasy, a bedzie jak ze wszystkimi innymi wydakami tak jak np. legendarnymi juz kartami do glosowania ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W w0lnosc
+1 / 1

@polm84 ale oni po prostu zmuszą firmy telekomunikacyjne do takiego, a nie innego działania. Jak będzie Ci działać "Internet" (www) tylko jak będziesz używać państwowego proxy, a inna komunikacja będzie zablokowana, to będziesz mógł naćwierkać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-5 / 7

@pikkewyn Nie, nie liczę. Nie liczę. Nigdy nie liczę, że ktoś z takich ludzi mi odpowie, a już na pewno nie licze, że się zastanowi. Ale liczę, ze ktoś, czytając wypowiedzi moje i takich ludzi, zobaczy rzeczywiste oblicze takich ludzi, pomyśli sam i nie da się omotać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+5 / 11

Jak dla mnie to genialny pomysł, może w końcu wiele osób ruszy dupę z przed komputera i zacznie polować na przedstawicieli partii rządzącej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 12

PISowcy kiedyś: lawactwo z UWE zabrania nam wyraZżać homofobiczne, ksenofobiczme i rasistowskie poglądy!!! Hur dur, toż to zamach na narodowo-katolickie wartości!!! Nie dla Acta!
PIS dziś: blokujemy internet, będziemy drugimi Węgrami, a może nawet Koreą Północną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mala1989
+3 / 3

Jak zablokują internet, to ludzie z nudów wyjdą na ulicę protestować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+2 / 4

Mimo, że nie zgadzam się z tym co oferuje "dobra zmiana" nie uważam, że będąc obrońcą wolności w internecie, można obrażać ludzi o innych poglądach "ad personam". To tak trochę w odniesieniu do innego dzisiejszego demota, gdzie wypowiedzieć się nie można.
Przeciwnika też wypada szanować. O ile ma poglądy, których broni argumentami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem