Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
237 287
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kibishi
+4 / 14

@byanna Nie popieram marszu od kiedy został politycznie zagarnięty i zmienił początkowe postulaty ale uważam że nie można czekać do wyborów a jak widać władza ma w poważaniu zwykłych ludzi, potępiam z tego dewastacje pomników, elewacji itp. bo niszczenie miasta nie jest rozwiązaniem. Jednak bez agresji wątpię aby udało się coś zdziałać, tylko agresja powinna być dobrze ukierunkowana i wykorzystana w sposób przemyślany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+4 / 12

@rasizm45 Jeżeli chodzi o organizacje "Strajk Kobiet" to masz racje, jednak same protesty przez pierwszych kilka dni nie były polityczne. U nas niestety bardzo szybko wszystkie strajki są zagarniane przez osoby/organizacje polityczne i przez to zaczynają odstraszać ludzi.

Sam myślałem o organizacji czegoś przy nowym roku bo nowe podatki psują mój plan finansowy ale obawiałem się właśnie tego że jeżeli uda się coś zrobić to zaraz będzie to przejęte politycznie więc by to był marny wysiłek.

Martwi mnie też jeszcze jedna rzecz, tym razem już polityczna a mianowicie brak sensownej alternatywy, jak dla mnie ostatnia partia z którą się częściowo zgadzałem poszła w złym kierunku i teraz nawet nie mam kogo poprzeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
-1 / 5

@rasizm45 W sumie to możesz mieć racje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tyswidziol
-1 / 1

@rasizm45 @kibishi już to pisałem pod innym demotem, to nie był protest, to był happening, stworzony przez "starych dziadów", którzy wiedzą jak manipulować tłumem.
Na dowód:
- brak lidera (liderów)
- brak organizacji (by młodzi myśleli jacy są samodzielni, spontaniczni...)
- brak postulatów (od początku śmieszne transparenty, takie xD)
- brak kultury ***** *** (która zniechęciła większość popierających) i niszczenie mienia
- brak negocjacji
- happening się znudził

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 lutego 2021 o 22:14

avatar tyswidziol
0 / 0

@rasizm45 taaak, liderzy byli czyli "stare dziady, którzy wiedzą jak manipulować tłumem"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
+1 / 9

No w sumie nic dziwnego. Kiedy pod strajk kobiet przeciw zaostrzeniu aborcji podpinają się LGBT i feminazi, to niezależnie, jak tym zwykłym kobietom by to zaostrzenie nie pasowało, to by zrezygnowały z uczestnictwa. Nikt by nie chciał, żeby na jego krzywdzie ktoś próbował ugrać coś dla siebie, coś z czym niekoniecznie się pokrzywdzona osoba zgadza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PWDzP
-2 / 2

@nitaki A dlaczego miałyby zrezygnować z uczestnictwa i pokazać, że w gruncie rzeczy nie przeszkadza im zakaz aborcji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 108757
+1 / 11

@byanna
Czyli sugerujesz że protestujący bazują na negatywnych emocjach a rządzący na pozytywnych ?
Jest taka mądrość ludowa. "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie"
Taka postawa protestujących nie wzięła się znikąd tylko jest efektem tego jak postępuje rząd.
Taka ciekawostka.
Wcześniejsze "kulturalne" protesty nie odnosiły praktycznie żadnych efektów za to "chamskie" protesty górników dają im cały czas wymierne korzyści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
-3 / 3

@108757 Kto mieczem wojuje,a noga mu się powinie ten na pochwie zginie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+5 / 9

Jesteście rozgrywani przez wielki świat interesów i manipulacji - oczernianie idei i wprowadzanie wątpliwości to zagrywka podpatrzona u Putina.....

ale.... Nie dziś, nie jutro, osądzimy PiSowskich pasożytów....

Chociaż jako "nie polak" życzę by wszystko uje .. bało się za czasów gdy rządzi PiS: załamanie gospodarki (dziękuje covidowi że jest bo pokazuje nieudolność PIS i pomoc jaka niosą tylko dla "swoich" - wielu osobom oczy się otwierają), załamanie wartości moralnych ("ja mogę na stok z dziećmi pojechać bo jestem z Władzy a Ty nie bo jesteś tylko jakimś tam "wyborca" - moje dzieci są lepsze niż Twoje), niechęć do Kościoła (ukrywajmy pedofilii i biskupów co ich kryją - bo jak przyjda wybory to nas z ambony nie poprą - całujmy w pupę Rydzyka tak głęboko jak się da i to co wypływa nazywajmy czekolada), wycofanie 500+ bo Państwo zbankrutuje - juzniebawem

Ludzie dostaną wielkiego kopa w dupę i nie będzie już biadolenia "za PiS było lepiej, PIS DAŁO KASĘ" a "PO ZABRAŁO" - jak osiągniemy ukraiński model społeczeństwa gdzie wybrańcy PIS mają wszystko a barany wyborcy nic - to będę się z nich (was) śmiał przez łzy.

Nasza Polska "wschodniość" - doprowadzi nas do zguby.
PIS powinien zamknąć granice, paszporty, kontrole graniczne - zobaczymy jak zareaguje młode pokolenie wychowane w czasach gdzie nie ma granic. Lepiej, obowiązek ustawowy chodzenia do Kościoła, elektroniczne weryfikowanie kto brał a kto nie Komunie, zakaz sprzedażny mieszkania bez opinii proboszcza.... kiedyś to się wydawało irracjonalne - ale to już się dzieje. Czekam aż Katolikom bokiem wyjdzie ta wiara w gadającego węża!

Tak z sarkazmem i przekąsem.....
Nadal uważacie że nie ma sensu popierać strajku kobiet?

Teraz "one" - potem wezmą się za Ciebie (bo masz rude włosy, bo jesteś bogaty, bo jesteś mały, bo jesteś duży, bo krzywo patrzysz na proboszcza)

Model Korei Północnej pełną gęba mamy w Polsce Kaczyńskiego.

Dziękujemy Ci Jarku....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+2 / 4

@kolorowatolersncja Dzięki takim jak Ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pastor_
0 / 4

Ale rządy mafii ci nie przeszkadzają ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mala1989
+1 / 3

Problem polega na tym, że te protesty nic nie dają, bo są pokojowe.
Górnicy:palą opony, rzucają kostką brukową, leją się z policją= rząd się ugina,
Rolnicy: leją się z policją, wysypują gnój, warzywa, lub łby zwierząt pod siedzibą partii=rząd się ugina.
Partia rozumie niestety tylko język siły. Właśnie dlatego strajk kobiet, czy przedsiębiorców, nic nie zdziała. Partia ma w poważaniu obywateli.
Co do samego demota, tak krzyki, blokady, przekleństwa, wandalizm, są większą zbrodnią, niż podpalenie czyjegoś mieszkania, przy świętowaniu Dnia Niepodległości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+3 / 3

To może referendum, czy jesteś za przywróceniem stanu prawnego obowiązującego przed orzeczeniem TK? Mniejsze tłumy nie znaczą przyjęcia argumentacji władzy i Kościoła. Oznaczają sprzeciw w stosunku do zawłaszczenia protestu przez brzegową lewicę. Jeśli w pierwszym postulacie Strajku kobiet znalazła się aborcja na żądanie, w drugim prawa osób LGBT a dopiero w 12. znalazła się wzmianka konsekwencji orzeczenia TK czyli wsparcie osób z niepełnosprawnościami, to ten protest został zgaszony. Do tego kilka groteskowych zachowań liderki.
Jeśli Lempart w rzeczywistości działa na rzecz obecnej władzy to jest gorsza od Kaczyńskiego.
Do tego brak sejmowej opozycji, która mogłaby zaopiekować się niezadowolonymi ludźmi. Gdyby w sondażach PiS miał 17% poparcia a "opiekunowie polityczni" protestu kobiet, przedsiębiorców, itd. mieliby 80%. To po PiSie zostałyby tylko smród i kapcie.
A tak - PO, Nowoczesna, PSL same się zaorały; Konfederacja ma połowę rozsądnych poglądów a połowę nie do przyjęcia (łącznie z aborcją).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 stycznia 2021 o 12:55

D Demot249
+3 / 7

Oto przykład nowoczesnego społeczeństwa zbudowanego na negatywnych emocjach (mowa o rewolucji francuskiej)Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 stycznia 2021 o 13:38

K Kapseldooranzady
+3 / 5

Marta nic nie ugra. Nie jest odpowiednim przywódcą, jest lesbijką, jest wulgarna i agresywna. Żeby wszystkie kobiety, naprawdę wszystkie, ją poparły, musiałaby być inną osobą!
Po wszystkim. Pozamiatane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dregnar
0 / 0

Jako miłośnik historii, wciąż kojarzę te strajki kobiet itd z grupami które przyczyniły się do rozbiorów Polski, może magnatami nie są ale dosłownie taka sama mentalność xd myślą że robią coś dobrego dla kraju a tak na prawdę chodzi o jakąś swoją personalną głupią ideologię ( może tez o kase kto wie) nawet za cenę cierpienia czy też upadku kraju. Oczywiście nie bronie tutaj PiS bo akurat PiS to zło dla naszego kraju ale jaką partią ich zastąpimy? PO? PSL? PRzecież to jedno i to samo. Gdyby był jakiś logiczny wybór, jakaś partią którą bym 100% był pewny że coś zmienia w naszym kraju, sam bym wziął kosę na sztorc i wygonił PiS w pi zdziet ale innej opcji nie mamy, wygrali sprawiedliwie wybory i musimy czekać na następne, wybierzcie mądrze o ile się da.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz3652
-1 / 3

Kolejny troll PiS

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 stycznia 2021 o 7:21

P profix3
-1 / 1

Ale to politycy są winni tej sytuacji. Podobnie jak ci za komuny szerzyli przemoc i agresję tak robią obecnie rządzący. Te negatywne uczucia wracają do nich. I tak samo jak komuniści tak teraz pis twardo stoi przy swoim i dalej ma chęć niszczyć Polaków i polską gospodarkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-1 / 1

No i trollu dostałeś bana:):):) Nie umiem wyrazić, jak bardzo mnie to cieszy:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem