Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
641 664
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar polm84
+11 / 19

hahahahha

Serio? to jest prawdziwe, bo ja naprawde mam nadzieje, ze tak. xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar melon84
+8 / 10

@polm84 juz w kilku miejscach o tym czytałem wiec wygląda na to ze tak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
+12 / 12

@polm84
HAHAHA

Za Polsat News:

" Do tych doniesień odniósł się w sobotę sam Michael Carpenter.

"Jestem głęboko poruszony napływem wsparcia, pozdrowień i ciepłych życzeń z całej Polski, ale informacja, że jestem kandydatem na ambasadora, nie jest prawdziwa. Mam zamiar kontynuować pracę nad wzmocnieniem relacji polsko-amerykańskich, ale nie z tego stanowiska" - napisał na Twitterze."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+9 / 13

@ewmario i pewnie pierwszy pujdziesz mu powiedziec, ze jest zboczencem, nienormalny i powinien uszanowac Polskie tradycje i milosierdzie boze, bo tobie sie nie podoba kogo kocha (w obu znaczeniach) ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+4 / 10

@kondon No spoko, ale czy w polsce bycie gejem jest zakazane? Czy moze przez to, ze nasi wielcy moralni przywodcy uwarzaja to za zle? Poza tym, chyba nie powinno miec znaczenia czy on sie "bzyka" z facetami czy kobietami tylko jak dobrym jest politykiem. Ale w Polsce patrzy sie czy w kosciele siedzi w pierwzsej lawce najpierw, a pozniej dopiero co umie a to jak sie zachowuje "poza kosciolem" to jest calkowicie pomijane, bo wazne, ze "chodzi"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-5 / 9

@polm84 Nie jest i ja też nie mam nic do tego, co ktoś robi w domu.
Jednak to jest polityka i tutaj nie ma przypadków. Po raz kolejny pokazano nam, że nas się nie szanuje. To jest policzek dla całego kraju. Nie można się z tego cieszyć.
Jedynie starsze pokolenia mogą jeszcze patrzeć kto siedzi w kościele. Większość już wie, że nie jest to żaden wyznacznik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+3 / 9

@kondon a dlaczego uwarzasz, ze USA okazalo Polsce brak szacunku? Polska nie jest (jeszcze) krajem religijnym i nie jest zabronione bycie gejem, wiec w czym problem? Poza tym jesli w USA zdaja sobie sprawe, ze Polska jest homofobicna, to moze chca nam pokazac, ze to nie przejdzie jesli chcemy sie jakos dogadywac?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-3 / 5

@polm84 Jak myślisz, czy zrobiono to na złość naszej (niestety) władzy, czy był to obiektywny wybór i jego orientacja nie miała żadnego znaczenia?
Jego osoba nie jest problemem, a jedynie znakiem. Dla nas złym znakiem.

Polska nie jest homofobiczna, a jedynie nie lubimy, kiedy nam się cokolwiek narzuca. Pewne grupy cały czas chcą coś narzucać, to spotykają się z oporem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
-1 / 3

@polm84, jeśli nick jest wyznacznikiem daty urodzenia, to rozumiem.
1. Nie wierzę, jestem nihilistą.
2. Do lat 70tych prawidłowo byłybtakie wypaczenia na czasie. Potem części rowerowe zasiadły na ciepłych posadkach w WHO i nagle zaczęłobto być normalne. Możesz gadać co chcesz. To jest choroba psychiczna. U zwierząt zdaża się też ale nimi powodzi instynkt przetrwania. Brak samic może zakończyć się homoseksyalnością. U człowieka to choroba psychiczna a obecnie moda i fanaberia.
3. Jakbyś wychowywał się w nirmalnych czasach, kiedy części rowerowe robiły co chciały we własnym domu i pod swoją pierzyną to byś zrozumiał, że obecne wkładanie na siłę do głowy, marsze itp zdebilowacenie kłuje w oczy i razi na odległość. Mam w doopie co ludzie robią w domu. Mogą sobie w tyłki butelki od wina wpychać. Ale kiedy na każdym kroku jestem atakowany przez kochających inaczej to zaczynam ich nienawidzieć. Tak jak reklam i seriali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
-1 / 1

Błąd pisania. Do lat 70tych były takie wypaczenia traktowane jako choroba i leczone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ata11
+1 / 9

Jak przylatują ze Stanów i to jako ambasador z rodziną, to przecież nie mogą być "geje, pedały czy inni zboczeńcy", a normalna rodzina partnerska dwóch mężczyzn...
Co tu się dziwić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
+2 / 16

Teraz rządzący nami klerykalni populiści będą musieli udawać, że nie nienawidzą homoseksualistów tylko 'ideologii LGBT'. Szkoda, że nie wybrali czarnoskórego geja-żyda, wtedy od wykrętów by Kaczyńskiemu głowa odpadła!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+5 / 9

Lekki pstryczek w nos dla naszych władz. Ciekawe jakie fikołki będą w tvp. Może jego mężowi będą dorabiać długie włosy i suknie? Kto wie, w końcu 2mld rocznie na ich technologie idą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 lutego 2021 o 15:59

D DruidTadeusz
-5 / 17

Słychać wycie ('prawicy'), znakomicie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
+5 / 17

@DruidTadeusz, nie wiem, czy popełniłeś to specjalnie, ale w słowniku tzw ulicznym druid to żul pod sklepem pijący piwo. Jeśli miałeś na myśli maga celtyckiego to musisz się liczyć z tym, że część Polaków zrozumie to inaczej.
Nie. To nie wycie prawicy z mojego punktu widzenia. To rażący akt celowego sprowokowania Polski jako rzekomego sojusznika. Jako człowiek z lat 60tych tak to rozumiem. Dopóki nie zobaczyłem pajaców w plastikowych, strusich piórach na ulicach, dopóki nie zaczęto mi wkładać na siłę inności jako standardu do głowy, było mi to obojętne. Od lat 90tych robiona jest ze świata globalna wioska. Ale wychodzi jakaś parodia dwóch światów równoległych. I to nie wycie tylko konflikt postrzegania. Mam odnośnik normalnego świata, kiedy gej, lesbijka czy helikopter szturmowy w swoich domowych pieleszach byli sobą a na ulicy, w mediach itp byli po prostu ludźmi. Teraz to banda debili latająca po mediach, ulicach itp i wołających na siłę: KOCHAJCIE NAS! Napisałbym "sram na nich i ich odmienność" ale nie napiszę ponieważ wielu sprawiłoby by to przyjemność. A przed kamerami doprowadziłoby do orgazmu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DruidTadeusz
-3 / 15

Tak, w cywilizowanym świecie "druid" to coś w rodzaju "starożytny kapłan celtycki" (np. wikipedia). Rozumiem że w twoim półświatku to "menel spod sklepu". Współczuję.
A księża pedofile są fajni i akceptowani, tak? TO jest upadek cywilizacji chrześcijaństwa, nie sądzisz, dziadziuś moherowy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-3 / 17

Bardzo dobrze. Już widzę ten ból dupy u prawactwa i w TVPIS. Może nawet okaże się, że myliłam się i to nie Biden zerwie relacjez Polską, ale PISowskie homofoby zerwą relacje z USA.
Choć Biden go naraża. Przecież PISowski katoliban to jedna wielka strefa wolna od LGBT, w którym homoseksualistów wolno legalnie prześladować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
+5 / 17

@Cammax, też niebżyję w zgodziebz polskimi tradycjami. Dodam więcej. Znam mnóstwo ludzi, którzy którzy nie wypowiadają się źle o innych orientacjach. Ale gdy inne orientacje prowokacyjnie wchodzą im na głowę budzi się w nich i we mnie agresja. Nie dlatego, że są inni. Dlatego, że przeskakują moją tolerancję i chcą, żebym był nadtolerancyjny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
+1 / 15

@Cammax. Jeszcze jedno. Co do katotalibanu masz rację. Ale ta przypadłość dotyka raczej dewotów po 70tce. Młodzi są tolerancyjni. Ale do czasu, kiedy na siłę się ich niebuświadamia o tym, że są inności. Oni o tym wiedzą. A co do wydarzenia, to jest to czysta prowokacja. USA nigdy nie były sprzymieżeńcem Polski. Tak jak ZSSR miało biznes tak samo oni. Trzeba się gdzieś pozbyć z zyskiem przestarzałego sprzętu wojskowego aby zrobić miejsce dla nowocześniejszego. Ale tego nie widzicie. Dodatkowym faktem jest rozmieszczenie wojsk tzw sojuszniczych. Jak najdalej od Rosji. Polska znów będzie poligonem wojennym. A tzw szpica będzie szybko uciekała do prawdziwego sojusznika jakim są nazistowskie Niemcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J johndoe_
+2 / 2

@Cammax Proszę, nie nazywaj PiSu prawicą. To, że sami się tak nazywają, nie znaczy że naprawdę nimi są. Nazwali się też "Prawo" i "Sprawiedliwość" - czy też uważasz że tacy naprawdę są i od dziś trzeba promować bezprawie i niesprawiedliwość? PiS z prawicowością w tradycyjnym, brytyjskim znaczeniu tego słowa ma tyle samo wspólnego co z rządami prawa i ze sprawiedliwością. Czyli nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 2

@ewmario zgadzam się. Rzecz w tym, że PIS włazi USA w dupę. ale teraz ten "sojusz" się skończy. Może nawet to PIS, a nie Biden zerwie relacje. Nie oszukujmy się, sojusz skrajnej prawicy ze skrajnym lewicowcem nie wypali. Problem w tym, że USA ma u nas sporą część armii. Więc to może się źle skończyć.
Cóż, gdybyśmy nadal mieli ropę, to Biden już "przywracałby u nas demokrację". Ale podobnie jak Korea Północna, nie mamy, więc Amerykanów nie obchodzimy.

@johndoe_ w innych krajach prawicowe, konserwatywne poglądy nie muszą łączyć się z nietolerancją. Brytyjskie, konserwatywne partie u nas byłyby uznane za lewicę, zaś nasza lewica w innych krajach- może za centrum.
PIS po prostu łączy w sobie najgorsze cechy skrajnej prawicy i skrajnej lewicy (oczywiście w naszym wydaniu, bo w innych krajach prawica nie musi być nietolerancyjna, ani nawet religijna, a lewica nie musi wspierać socjalizmu).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
-1 / 1

Walczcie między sobą, Ci trzeci skorzystają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
0 / 0

dobrze że przynajmniej nie klęczą :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fsubi
0 / 0

Jeszcze brakuje góralskich dzieci w strojach ludowych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem