Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
89 128
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MG02
+9 / 19

Chyba trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jozek111
-3 / 19

@MG02 czyli co masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo nie wiem o co ci chodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+7 / 15

@jozek111
Napisane wyraźnie. 10% BADANYCH bierze udział w manifestacji. Gdzie masz napisane, że przebadali 38mln Polaków?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jozek111
-2 / 8

@Goretex no nie wiem, tworze wiele ankiet do sondaży (nie związanych z polityką - wielką polityką) i jak bym napisał tobie pytanie w mojej branży to by brzmiało - ,,czy uczestniczył Pan lub ma zamiar uczestniczyć w spotkaniach grupy roboczej...,, to wtedy możemy mówić o jakiejś systematyczności uczestnictwa, ale gdy pytanie jest zadane jak w SW research powinno być traktowane jako jednorazowość, jeżeli owy protest był jeden lub systematyczność jeżeli było ich kilka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanMariaWyborow
-3 / 9

@Jozek111
Ludzie mówią że chodzą, bo byli na jakiejś demonstracji, albo mają zamiar pójść. Może byli też na 2 albo 3. Wiadomo że 3,8 mln ludzi nie będzie codziennie chodzić na protesty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jozek111
-4 / 8

@JanMariaWyborow no nie!!!! ,,ludzie mówią że chodzą bo byli,, ,,albo mają zamiar pójść,, - czy rozumiesz sam siebie???? ja mowie ze jestem milionerem bo może będę albo ja mowie że chodzę do kościoła bo jak byłem mały to z mamą chodziłem - coś takiego właśnie napisałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrek221
0 / 2

@MG02 sondaże się robi po to żeby jak najdokładniej przewidzieć jak zagłosuje reszta społeczeństwa w tym przypadku reszta Polaków czyli 38 mln osób. zastanów się zanim następnym razem napiszesz jakąś bzdurę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+1 / 1

@piotrek221 gdzie widzisz bzdurę w tym co napisałem? Napisane wyraźnie 10% badanych bierze udział w manifestacjach. Bez podania ile osob bierze udział w badaniu i jak grupa była badana to nie jest żaden sondaż. Nigdzie nie jest napisane, że to była reprezentatywn grupa Polaków. Z tych liczb wynika tylko, że zapytali kilka osob i 10procent z nich było na protestach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 lutego 2021 o 19:27

avatar koszmarek66
+6 / 6

Czyżby autor demota wierzył, że w całym kraju wyrok TK nie podoba się tylko garstce ludzi?
Skoro tak chce to jego rzecz.
Sam znam takich kilkuset przeciwników orzeczenia TK. Ba! Nie znalazłem wśród znajomych nikogo kto by twierdził, że to co się stało z prawem do aborcji to krok w dobrą stronę.
To, że egoistyczna lewica zawłaszczyła sobie Strajk kobiet i przez to ze spacerów zrezygnowały prawie wszystkie kobiety nie oznacza, że nagle zrozumiały, że aborcja jest zła także w przypadku wad letalnych płodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 lutego 2021 o 21:44

J Jozek111
0 / 0

@Agnesitka wiesz po co się robi ankiety, sondaże??? Otóż po to żeby stwierdzić z jak największym prawdopodobieństwem jak zagłosuje cały ogół danego społeczeństwa bądź grupy. Skoro mamy tu odczynienia z ogólnokrajowymi protestami to chodzi tu o 38 mln Polaków !!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-2 / 2

Na antenie Radia Maryja przeprowadzono plebiscyt na "wydarzenie stulecia". Oczywiście wygrało założenie Radia Maryja. Teraz na podobnej zasadzie ktoś chce zasugerować, że 63% Polaków popiera Strajk Kobiet, a 10% społeczeństwa w nim uczestniczy. Może od razu należało wśród protestujących przeprowadza się sondaż "Czy popierają protesty?" Wówczas zapewne uzyskaliby 100% pozytywnych odpowiedzi

Czy na prawdę obie strony muszą posuwać się do manipulacji? Przecież można być przeciwko wymysłom PiS i TK, a jednocześnie nie popierać pani Lempart.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem