Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
36 52
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T truskawka90
+1 / 7

@setunia Tak oczywiście, wszędzie spisek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-1 / 3

@truskawka90 Czy ja wspomniałem o jakimś spisku? To proste jak konstrukcja cepa, powinno być nawet dla inteligentnych inaczej. Dziennikarz ma podać informację, a nie informować o swoich sympatiach. Jakoś nie słychać o aresztowaniach dziennikarzy, a media opozycyjne nadają, czy to plansze, czy program. Z tego co pamiętam to za starych dobrych czasów wjechano do redakcji i wyrywano dziennikarzom laptopy, no ale wtedy były wolne media ;-)
Stare przysłowie pszczół mówi "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;-)"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
-1 / 1

@setunia Jeden incydent nie stanowi obrazu całości - to proste jak konstrukcja cepa, powinno być nawet dla inteligentnych inaczej zrozumiałe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lutego 2021 o 13:02

S konto usunięte
-1 / 3

@truskawka90 Podaj mi teraz jeden incydent tego formatu za Pisiorów. Kiedy prokurator z Milicją wjeżdża do redakcji i żąda wydania komputerów i podania źródeł informacji? Powiedz co jeśli nie brak takich incydentów świadczy o wolności mediów? Nie oglądam TV, mogłem przegapić.
Podaj mi Twoim zdaniem co wpływa na gorszą sytuację dziennikarzy za PIS? Dlaczego nasze media nie są już wolne jak za czasów poprzedników Całe życie się uczę i to chętnie przyjmę takie nauki teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
-1 / 1

@setunia Dwóch identycznych incydentów oczywiście że nie będzie. Na gorszą sytuację wpływa zagarnięcie sądów i chęć zawłaszczenia mediów. Idziemy droga Węgier a ciemnota się cieszy i bagatelizuje problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-1 / 3

@truskawka90 Sądy sądami. Akurat do wolności wypowiedzi mało mają wspólnego. Dywersyfikacja działalności coś mówi? Każda firma może rozwijać się w dowolnym kierunku tylko nie państwowa?
Jak Axel Springer wykupywał kolejne tytuły to nie było zagrożenie dla wolności mediów? Niemcy kupili je tylko po to, zeby mieć wpływ na treści emitowane w Polsce. Zyski z nich są marginalne.
A takiej cenzury jak tam nie ma chyba nawet w Chinach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
-2 / 2

@setunia Czyli jakie to te treści emitują Niemcy w Polsce? Cóż takiego strasznego emitują? Oczywiście, że mają, chociażby wyrok na zamówienie PiSuarów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
0 / 2

@truskawka90 Normalne. Czy w Onecie, Newsweeku i innych wydawnictwach spotkał się ktokolwiek z jakimkolwiek krytycznym słowem na temat UE? Niemiec? Gazociągu Nordstream? Nie twierdzę, ze to złe. Każdy ma prawo bronić swoich interesów, Polska także! Nie jestem zwolennikiem obecnego systemu podatkowego, ale jeśli mówimy o demokracji i wolności to legalnie wybrany przez zwycięska w wyborach powszechnych partię rząd ma prawo wprowadzać podatki. My jako wyborcy w nastepnych wyborach, mozemy go za to rozliczyć, ale nie badźmy dziećmi i nie strzelajmy do siebie boe jakaś firma będzie musiała trochę więcej zapłacić. To nie są biedne firmy. To nie są rodzinne knajpki dostające teraz w du.ę przez lochdown i muszące płacić czynsze, ZUS-y i inne daniny tylko potężne koncerny, dla których 100000pln to tylko pozycja księgowa. Oczywiście w ostatecznym rozrachunku w tyłek dostaniemy my jako kupujący reklamowane w nich produkty, ale na osłodę to my będziemy głosować w nadchodzących wyborach.
Podpowiedź nie jest tylko jeden wybór PO albo PIS ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lutego 2021 o 18:01

T truskawka90
-2 / 2

@setunia No ojeju nie pisali źle o UE straszne to, bo prawicowe oszołomstwo by tego chciało. Jak już czytam takie farmazony o złej UE, Niemcach którzy tylko czyhają na Polskę itp. to odechciewa się dyskusji z wiadomych przyczyn a mianowicie z fanatyzmem nie warto. Podpowiedz - w Polce nie ma partii na która można obecnie zagłosować. Teraz próba zagarnięcia mediów jak to było na Węgrzech, następnie będzie internet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
0 / 2

@truskawka90 A ja jak czytam farmazony o świętej UE to płaczę ze śmiechu nad lewicowym oszołomstwem ;-) proponuję poświęcić trochę czsu i obejrzeć kilka nagrań na YT z posiedzeń parlamentu europejskiego. Srednie IQ grubo poniżej 100.
Bareja by tego nie wymyślił. Jak chcę się zrelaksować to właczam właśnie to i polecam szczerze.
I nic nie pisałem o złej UE tylko "o jakichkolwiech krytycznych słowach" o niej. To jest dopiero początek. Proszę sobie obejrzeć filmy z Hiszpanii o ustawie o własności nieruchomości. To jest popis mozliwości lewicy. Każdy może sobie zająć nieruchomość w której nie ma właściciela od 48h.
Ale tego nie ma w TVN, ani w TVPIS, ani wPOlsacie tego nie puszczają. Bo co niektórym by zwieracze ze smiechu puściły. Uwielbiam takie dyskusje. To lepsze od maryśki ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
-2 / 2

@setunia Czyli taki research na youtube mam robić. Godne źródło informacji. Płaskoziemcy też taki research robią. Jeśli chodzi o Hiszpanie to tzw. "okupas" to u nich zjawisko znane od ubiegłego wieku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lutego 2021 o 18:37

S konto usunięte
-1 / 1

@truskawka90 Ale teraz zostało prawnie usankcjonowane. Widzę, ze znasz temat i nie rusza Cię.
Gdy w dyskusji nie ma się racji, często używanym chwytem jest ośmieszanie adwersarza, lub próba zdyskredytowania go. Tak działają reżimy totalitarne i lewica. Szkoła Urbana i spółki.
Pozdrawiam i życzę zdrowia. Mechanizm wyszukiwania w YT jest bardzo sprawny ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
0 / 0

@setunia Żadne ośmieszanie. Wskazałam pewne prawidłowości jedynie. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+2 / 6

Starają się chłopy jak mogą, ale jeszcze długa droga przed nimi - cel: Korea Płn.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
-2 / 2

@mar2ula Słuchaj trolu pisowski, sami nie wierzycie w to co piszecie. Jeżeli nie jesteś trollem to jeszcze gorzej. Wam nawet jak się pluje na twarz to mówicie, że deszcz pada. Przez tyle lat nie zwracałem na was uwagę i może to był mój błąd (bo dużo osób tak robiło) Wasze tematy to UE zła, Euro złe, Smoleńsk to zamach itp itd. Szumowski zajumał tyle kasy w majestacie prawa, że ręce opadają a pamietasz aferę bilboardową? Jeżeli jest stwierdzenie że w Smoleńsku był zamach to należy to zgłosić i jesteśmy w stanie wojny (co rura zmiękła ?? bo każdy wie że to jest kit nienormalnego Antka) Euro złe? to dlaczego Włosi i Hiszpanie i Grecy nie chcą swojej waluty ?! Bo by się z gó@#@na nie wyciągneli a tak mają wsparcie. Unia jest zła ? To wyjdźmy z niej ... zobaczymy jak szybko Ciebie znajdą trollu i wszystkich którzy tak jątrzyli. Drogi, gospodarstwa, przedsięwzięcia finansowane ze środków Unii. Chciałbym, żeby było można was trolle znaleźć i osądzić za podjudzanie i kierowanie ludzi w stronę Wenezueli (tak dokładnie było identycznie)
Ale mnie wkur@#@łeś :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
0 / 2

@Hamster88 Proponuję jeszcze raz przeczytać pytanie @mar2ula. Jak sie nie umie dyskutować, lub wie, że adwersarz ma rację, to atakuje się go ad personam, lub zmienia temat. W tym przypadku jest to pytanie zasadne, bo dopiero wiedząc kto ocenia i jakie ma poglądy możemy wyrobić sobie zdanie o trafności tej oceny.
Miłej lektury ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 lutego 2021 o 15:51

avatar Hamster88
0 / 0

@mar2ula to sobie przeczytaj .... zero argumentów, fabryki trolli teraz są na topie. Trolle pisowskie. .. jak można być tak ograniczony jak wy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
-1 / 1

@setunia dzisiaj w Stanach sekretarz wprost powiedział, że atak na media to atak na demokracje i ostro pojechał po pisowcach :) Tak jak powiedziałem, kiedy ktoś na pisowców pluje to Ci mówią, że deszcz pada :) Czarnek dzisiaj zrobił sobie z MEiN prywatny folwark dla swoich ( co też wymysł) Wcześniej obojętnie obok pisowca przechodziłem i to był błąd, należy piętnować, kiedy komuna i socjaliści chcą przejąć władzę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-1 / 1

@Hamster88 Wszystko oczywiście prawda tylko wnioski wyciągnąłeś z tego błędne. Zarówno pisiory jak i opozycja z wyjątkiem Konfederacji to komuna w najczystszym wydaniu, a UE jest po prostu książkowym przykładem komuny, czego się zresztą nie wypierają.
Kiedyś pewien stary człowiek powiedział mi: Komuniści są jak zaraza, a z zarazą się nie rozmawia. Tak jak zarazę trzeba leczyć, tak do komunistów trzeba strzelać.
Media, czy to pisowskie, czy to opozycyjne plują na siebie, ale w ważnych sprawach są zgodne. tak samo pi..olą o ilości zarażonych i zmarłych jak mantrę. Do tej pory na tą straszliwą zarazę umarło ok 40000 obywateli Polski, to tyle ile normalnie umiera w ciągu miesiąca, a teraz, po uwaleniu służby zdrowia w ciągu 3 tygodni. Szokująca liczba. Są to głównie osoby w podeszłym wieku, gdzie ciężko oszacować ile przeżyłyby, gdyby nie zaraza.
Prawdziwie wolne media to niestety tylko YT, a i temu serwisowi ostatnio odwala. Pamiętaj, że komucha poznaje się po tym, że mówi Tobie co masz robić dla twojego dobra, a jeśli jaeszcze każe Ci to robić to już jest narodowy socjalista, czyli faszysta. Zresztą oba typy należy w miarę mozliwości i humanitarnie eksterminować ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 lutego 2021 o 15:26

avatar melon84
+1 / 7

taka informacja idzie w świat i jak nas mają potem traktować chociażby na zachodzie Europy?niedługo POLAK pracujący zagranicą będzie postrzegany jako ktoś kto wyrwał się z kraju dyktatora i będzie pracował wkoło zegara za miskę ryżu. ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
-1 / 3

@melon84 A dlaczego wokoło zegara? A może wokoło beczki? Albo wyżymaczki? Z może wokoło kuchenki gazowej?
Tłumaczenie idiomów słowo po słowie jest IDIOTYZMEM.
Ale merytorycznie racja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem