Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
145 194
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T truskawka90
-5 / 39

Takie coś to już powinno się leczyć albo przynajmniej izolować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pereplut
+4 / 18

@truskawka90 A wg mnie ktoś taki jest mniej groźny od osób, którym marzą się jakieś psychuszki lub obozy reedukacyjne dla ludzi o innych poglądach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iiyrryyr3iit
-5 / 17

Samochód tak stary, że trzeba go taśma skleić by się nie rozpadł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
+1 / 23

@LowcaKomedii
Ty mi powiedz co myślę, przecież jesteś mistrzem we "wkładaniu oponentowi" do ust słów, których nie wypowiedział, albo przewidywaniu takowych...

Natomiast faktem jest: Czym samochód jest bardziej kolorowy, oklejony różnymi napisami, z tym większą furią i zajadliwością atakują go takie durne, wiejskie kundle. Gonią samochód, głośno szczekają, a czasami w tym amoku zdarza się że pod koła wpadają...
Ty właśnie jesteś takim bezmyślnym pieskiem - widzisz jakiś fake i od razu zaczynasz swoje komiczne ujadanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
-3 / 11

@LowcaKomedii
"jakby innych problemów na świecie nie było" - Bluźnisz przeciwko swojej własnej religii!
Pandemia i kwestie okołocovidowe to obecnie numer JEDEN na świecie i w całej galaktyce, zostały wyolbrzymione do granic możliwości przez takich popaprańców jak ty.
Ja, tworząc swoje Demoty, wyśmiewam waszą głupotę, drwię "zakutych łbów" twojego pokroju.

Prawda jest taka, że zachowujesz się dokładnie jak ten infantylny kundelek, który zaczyna jazgotać na widok zmanipulowanych obrazków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
-2 / 8

@LowcaKomedii
Jasne, ty tylko szczekasz pod Demotami wydalajac komediowe koronawpisy :)
"Popraw mnie jeśli się mylę, ale już kiedyś chyba pisaliśmy pod podobnym demotywatorem"
Poprawiam cie, to nie bylem ja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 lutego 2021 o 7:39

K KaczyKac
-1 / 3

@LowcaKomedii
Bardzo podoba mi się to określenie, ono idealnie określa twoje zachowanie.

"Covid, covid, covid... ojej, to zdecydowanie jest czyjaś religia, ale czy na pewno aby moja?"
"Ty cały czas podkręcasz ten temat przez swoją obsesję, a nie ja."
Bahah takiego odlotu w twoim wykonaniu jeszcze nie czytałem!
Uważasz, że moje Demoty promują tą waszą śmieszną pseudopandemię?!
Chłopczyku! Ty żyjesz w jakiejś równoległej, urojonej przez siebie rzeczywistości, w której białe jest czarne a czarne jest białe...
Już ci mówiłem, że poziom waszej głupoty osiągnął apogeum, a tego koronaentuzjastycznego bełkotu nie można już traktować poważnie. Pozostaje tylko wyśmiewanie idiotyzmów, które wy i wasze media codziennie produkują...
"Po covidzie zapadły się jej płuca..."
"Amputowali jej palce, bo miała gangrenę pocovidową!"
""Lepka krew" po zakażeniu koronawirusem..."
"Kim są superroznosiciele COVID-19?"
itd. itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 lutego 2021 o 16:32

K KaczyKac
-2 / 4

@LowcaKomedii
Kundelek sobie poszczekał i cały czas idzie w zaparte, żyjąc w wykreowanej na swoje potrzeby rzeczywistości. Weź tabletki na przeczyszczenie, bo dłuższe przetrzymywanie szkodzi zdrowiu, ponieważ więcej szamba może trafić do twojej mózgownicy.

"utwierdzasz ludzi normalnych w tym" - takich jak ty? Dla ciebie normą jest nagminne kłamanie, manipulowanie wypowiedziami innych i przewidywanie co oponent chciał powiedzieć, ale nie powiedział. Mowa jest tu raczej o patologii, a nie normalności. Tak cudaku, jesteś takim intelektualnym żulem, menelem, który podczas libacji ma wiele do powiedzenia i kreuje się na wszechwiedzącego eksperta, ale z zasady jego wypowiedzi to wyłącznie pijacki bełkot.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
-2 / 4

@LowcaKomedii
A czy mam ci podesłać screena jak kłamałeś stwierdzając, że wypowiadałem się o "chemtrails", a ja nigdy nawet o tym nie wspomniałem. A może zacytuję twoją bzdurną wstawkę na temat kształtu Ziemi: "Jest kulą, czy nie jest?". Albo imaginacje nawiedzonego jasnowidza, on przewidział co bym odpowiedział... "w przypadku którego napisałbyś pewnie, że to wyciągnięte z kontekstu lub że nie znasz szerszego kontekstu, w jakim to zdanie padło?". To są wszystko najnowsze twoje wypociny. W każdym miejscu, gdzie się nie wypowiesz, zawsze zapodajesz takiego "zonka", że nie wiadomo czy płakać czy śmiać się z twojej głupoty.

"w ogóle nie odnosisz się do tego, co napisałem." - a do czego mam się obecnie odnosić? do bełkotu domorosłego pijaczyny?
"Z nas dwóch to ja opieram się na naukowych źródłach informacji" - Jakbyś nie zauważył kundelku w ostatnim okresie ty wyłącznie szczekasz, nawet nie będąc wywoływanym do "tablicy". Już dawno w naszej nawalance nie opierałeś się na swoich "gówno-naukowych informacjach", generowanych przez pseudonaukowców, którzy są zdolni wyprodukować każdą bzdurę, aby tylko zaistnieć w głównym nurcie covidowego ścieku.
"nazywając mnie intelektualnym żulem mówisz" - to jest wyjątkowo trafny opis twojej mentalności - twój intelekt jest na poziomie typowego żula, który dodatkowo zachowuje się jak cuchnący pyszałek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
-2 / 4

@LowcaKomedii
Napisałeś wprost, z typową dla ciebie prostacką formą wypowiedzi, czy Ziemia jest kulą czy nie jest. A gdy napisałem ci że nie jest kulą, to się zmieszałeś jak "gówno w betoniarce" i dopiero wtedy, poprawiając się, zacząłeś mamrotać o kulistości. Tak właśnie było i żadne manipulowanie, dorabianie rozmaitych teorii tego faktu nie zmieni.
Nie podejrzewam, żebyś był na tyle ciemniakiem, że uważasz Ziemię za kulę. Uznaj to za swego rodzaju ostrzeżenie i następnym razem zastanów się 10 razy zanim coś napiszesz, bo jak widzisz na powyższym przykładzie, ludzie mądrzejsi od ciebie mogą zwrócić to twoje niechlujstwo przeciwko tobie.

Kolejny raz mówię do osła, a ten nie rozumie. Daj sobie spokój z próbą "odgrzewania" blisko rocznych "kotletów". Miałeś szansę drążyć temat podczas tamtej pogadanki, ale tego nie uczyniłeś, a teraz, jak typowy błazen, od czasu do czasu wrzucasz swoje politowania godne hasełka.

"Kompletnie mnie nie obchodzi co taki szur sobie myśli na mój temat." - Skoro nie obchodzi cię moja opinia o tobie, to dlaczego każdorazowo wysrywasz pokaźnego "klocka" w odzewie na moją wypowiedź? Zaprzeczasz samemu sobie zjebku.
Albo... jest to swego rodzaju wrodzona przypadłość, mania że zawsze ostatnie słowo MUSI należeć do ciebie, może miałeś ciężkie dzieciństwo...rodzice tłamsili cię?
Wrzucę tu pewien cytat, wybierz sobie jedną opcję... choć raczej obie ciebie dotyczą.

1) Powodem może być niepewność, chęć utwierdzenia innych i nawet siebie o byciu ważnym.
2) Inną przyczyną może być arogancja, forma samozadowolenia, chęć zwyciężania zawsze i wszędzie ze wszystkimi.

A teraz popaprańcu, pozwalam ci mieć ostatnie zdanie, wiem że dla ciebie to kwestia psychicznego komfortu. A ponieważ zaczynasz mnie już tutaj nuuuuudzić, to znaj moją wspaniałomyślność. 1 2 3... zapodawaj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lutego 2021 o 13:38

avatar solarize
+2 / 8

Ale w sumie nawet takie pozytywne przesłanie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rocannon2
+4 / 10

Ciekawe, że hasła o wyłączeniu TV piszą ludzie którzy większość wiedzy zdobywają od randomowych youtuberów oraz z różnych podejrzanych witryn internetowych. I wierzą w te informacje bez praktycznie żadnej weryfikacji. A jak ktoś nie wierzy i docieka czy to aby prawda to pewnie "nie włączył myślenia".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
-2 / 6

@Rocannon2 oj Ty sie nieznasz! TV jest kontrolowane przez wielkie medyczne korporacje! A tacy "znajacy prawde" ledwie ukonczyli szkole srednia, Bo siedzieli, ze tam SA karmieni klamstwami. A teraz Maja wolny internet I robia wlasny rjesercz I docieraja do prawdy pozostawionej przez mieszkancow Atlantydy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
+2 / 10

Co ma folia do nienoszenia maseczek? Owijają się tą folią? Określenie równie tryskające sensem co "ale urwał".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D drocker
+6 / 8

Dlaczego śmiejecie się z kogoś kto niesie w świat pozytywne słowo:
"Jesteś zdrowy, inteligentni, cudowny"
"Jesteś wolną istotą"
"Wierzę w Ciebie"
"Kocham Cię"
z pewnością pochwalili byście gdyby było tam coś o namiętności względem drugiej opcji politycznej....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
-1 / 5

@drocker
No baaaa, a gdyby to jeszcze było napisane w kolorach tęczy, to zachwytom nie byłoby końca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Primosz986
+4 / 10

Pomijając dziwny twór widoczny na obrazku: kiedyś foliarz to był panikarz, który bojąc się sygnału od routera owijał się na noc folią.
To czemu dzisiaj foliarz, to ktoś, kto NIE owija się w maski i rękawiczki? Powinno być odwrotnie - foliarzami są dla mnie zajoby w 3 maseczkach, przyłbicy, rękawiczkach i całym tym gównie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
+1 / 7

@Primosz986
Nie doszukuj się sensu w wypowiedziach niektórych osobników, to jest ich sekciarska gwara, oni wszystkich swoich oponentów będą tak określać, świadczy to wyłącznie o ich bezmyślności i infantylności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B billi140589
+5 / 5

jak ktoś jeździ pobazgranym autem to ludzie widzą w tym głupotę ale gdy TVPis wciska narodowi szambo to już jest ok. ***** ***

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dinus84
+4 / 8

oj widze ze zdecydowanej wiekszosci tu obecnych kaczystan wszedl za mocno w psychike. hasla na samochodzie sa ogolnie w pozytywnym stylu, radosne, nikogo nie obrazaja(a wrecz przeciwnie), sugeruja tylko rozsadek w podejmowaniu decyzji i nie sugerowanie sie wszystkim co jest w mediach... ale moge sie mylic bo w tym durnym pisowskim panstwie pelnym ogromnej ciemnoty, hipokryzji i nienawisci do rodakow wszystko jest mozliwe... smialo hejtujcie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem