Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
42 66
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W konto usunięte
+4 / 10

w strukturach kościoła są praktycznie sami socjaliści i to zwykle umoczeni "po uszy".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 16slawek
+6 / 10

Kasa misiu, kasa. :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+9 / 11

Pierwsze to PR, drugie to biznes.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-5 / 23

KK wspiera wylacznie siebie i to co im sie oplaca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jurand1967
+3 / 5

jakby społeczeństwo było względnie bogate, to mogoby się okazać, że kościół jest niepotrzebny. jeśli się sprowadzi ludzi do tłumu "owieczek", trzęsących się o swój byt to wtedy można się wykazać "pomocą" i niezbędnością istnienia. kościół wspomaga socjalistów dla swojego dobra. i dóbr społeczeństwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 lutego 2021 o 15:05

avatar SilesianSeparatist
+3 / 5

To nie polscy socjaliści są wspierani przez kościół a kościół wspierany jest przez wspomnianych socjalistów. Oczywiście z naszych pieniędzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
-1 / 3

@Fragglesik A od kiedy kościół jest od wspierania? Kościół ma głosić ewangelię. Czemu Wenezuele trzeba wspierać choć ten kraj stoi na ropie? Ma jedne z największych zasobów tego surowca i w latach 80-tych Wenezuela była 5-tym najbogatszym krajem pod względem PKB per capita na świecie. Od tamtej pory nie było tam żadnej wojny, żadnego kataklizmu tylko socjaliści pokroju Zandberga, Maowieckiego itd. doprowadzili ten kraj do ruiny. Porównaj sobie politykę Hugo Chávez'a i Nicolása Maduro do polityki PO-PISu. To samo afryka - który kontynent ma tyle zasobów złota, diamentów, ropy, boksytów, metali kolorowych, metali ziem rzadkich co Afryka? I cały czas trzeba ich wspierać. Bo 5 dzieci w rodzinie i nie mają co jeść, ładujemy tam pieniądze i zamiast polepszyć warunki to dorobią drugie 5 dzieci, bo w kondonie to grzech i dalej nędza. Co do aborcji – niech się k**wy skrobią nawet 5 razy dziennie, po co debilom dzieci. Byle robiły to za wlasne pieniądze. A taki debil co bazgra po murach i elewacjach własnym jęzorem powinien lizać to ze ściany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem