Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
102 116
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mietek888
0 / 2

@Mizantropix
Ooo! Od kiedy to ONR należy do Konfederacji???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
0 / 0

@mietek888 to pytanie na poważnie czy w formie ironii? Wolę się upewnić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mietek888
0 / 0

@Mizantropix Pytanie podszyte ironią bo piszesz, jakby ONR należał do Konfy. ONR to nie Ruch Narodowy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
0 / 0

Być może. Historia kariery, chociażby Pana Krzysztofa Bosaka zwanego Wszechpolskim daje pewne, uzasadnione przesłanki. Podobnie dziwnej Pani - Kai Godek od wciskania innym swojego widzenia świata. Ruch Narodowy to faktycznie nie ONR, ale wiesz jak jest ... Prezydent nie wszystkich Polaków - Mr. Bic - to też podobno twór bezpartyjny. Ja uważam, że do Konfederacji, mniej lub bardziej jawnie przeniknęły określone wpływy. Również z ONR O ile strony wolnościowe tej grupy bardzo cenię, o tyle mam dość tego typu wpływów i przede wszystkim, wysługiwania się polityków watykańskiemu konsorcjum. Nie mam nic do wiary. Sam jestem chrześcijaninem. Ba! Nie mam nawet nic do praktyk religijnych. Niech każdy praktykuje sobie taką religię, jaką chce, byleby jej innym nie wciskał. Natomiast zamordyzm na zlecenie zapasionych biskupów w kontekście wszystkich brudów kleru - zwyczajnie do mnie nie przemawia. Poza tym - całość, to wyłącznie moja, osobista opinia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 lutego 2021 o 20:59

M mietek888
0 / 0

@Mizantropix Jak to "być może"? Albo ONR należy do Konfy, albo nie.
Nie podoba Ci się coś w Konfederacji, to pisz sobie o tym, ale w kontekście tego demota to nie fair, żeby w wybryki organizacji ONR wrabiać inną organizację/partię. Twój pierwszy post wprowadza w błąd sugerując, że ONR należy do Konfy. Moim zdaniem uczciwie było by usunąć. Każdemu się zdarza nie wiedzieć czegoś i palnąć błąd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
0 / 0

@mietek888 chciałbym, ale nie mogę.

Do 2020 była wielka przyjaźń między Ruchem Narodowym, Młodzieżą Wszechpolską i ONR. Niby w styczniu 2020 ONR wziął "rozwód" i postawiła na samodzielność, ale dla mnie - to była skalkulowana zagrywka, żeby nie kojarzyć Bosaka, Kamińskiego, Winnickiego i pozostałych właśnie z takimi fotkami jak ta, wklejona przeze mnie. Tyle lat wspólnego działania, organizacji, planowania i nagle miałbym uwierzyć, że to zupełnie osobne twory? Nie jestem przekonany. Ani trochę. Sytuacja podobna do takiej, gdzie ktoś próbowałby przekonać mnie, że PiS i PO nie jest dogadane przykrycie. Rozmowy koalicyjne i nagle "wielka wrogość" a do dziś duopol podzielony władzą i wpływami, który za chwilę zrobi kolejną rotację na stołkach, żeby gawiedź była spokojna. Ja to określam mianem polskiej karuzeli spier***enia.

Jeśli jestem w błędzie - przeproszę. Pozwól jednak, że na teraz pozostanę przy swoich poglądach. Dzięki za rozmowę. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+2 / 4

Najlepsi sa "patrioci" z tatuarzami "kotwicy" i w ubraniach "patriotycznych", a z historii wiedza, ze Polacy dzielnie walczyli za nazisci nie byli tacy zli bo "gazowali zydkow" (doslowne slowa takiego patrioty).... Poprostu rece opadaja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+5 / 5

@tomkosz ale ci imigranci co krzycza to sa "biali" i pewnie wierza "w to co trzeba", wiec jest ok xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+1 / 3

@tomkosz No a to wszystko w imię "chrześcijańskiej miłości bliźniego"!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
-1 / 1

Chwila. Polacy w Wielkiej Brytanii domagają się żeby nie przyjmować imigrantów? Takie coś można skwitować chyba tylko gromkim śmiechem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 0

@truskawka90 ja tam skrocilem wywod myslowy, z zapytania czemu tam siedza, bo maja lepsze warunki socjalne i nie chca zyc w Polsce i budowac Polski.
Wiec: latwo jest byc odwaznym za murami zamku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem