Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
268 290
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
+12 / 28

W normalnym kraju ten katolicki fundamentalista siedziałby w psychiatryku. W PISlamskim latolibanie jest ministrem. Miejsce w sejmie zyskał głosami ciemnych mas, a fuchę dostał za homofobię i nienawiść do kobiet.
Ja już nic więcej nie mówię, bo przy Zalewskiej powiedziałam, że nigdy nie będziemy mieć gorszego ministra i cóż...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+16 / 22

@Cammax
Oni mają jakiś klucz, na podstawie którego wyłapują takich psycholi i oszołomów. Co jeden to lepszy. Normalny długo by nie wytrzymał w tym towarzystwie. To sekta, a nie partia. Aż dziwne, że są....legalni, z takimi założeniami...

Poczekaj, bo kaczor może mieć w zanadrzu jeszcze lepszego....


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+6 / 16

@michalSFS mnie zastanawia jedno. PISowcy mają takie same poglądy jak Hitler. A konstytucja zabrania istnienia partii nazistowskich. Więc jakim cudem PIS może istnieć?
Jeśli kiedykolwiek wróci u nas demokracja, to trzeba dopisać zakaz istnienia fundamentalistycznych organizacji (takich jak Ordo Iuris, czy bojówki PISu typu Rycerze Maryi). PIS zdelegalizuje się z artykułu o nazistowskich partiach.

Właśnie dlatego wolę już nie mówić wprost, że jakiś minister jest najgorszy. Po ucieczce Zalewskiej do Brukseli też wierzyliśmy, że gorzej być nie może.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+8 / 10

@Cammax
Są równi i równiejsi. Kaczyńscy mieli dobre układy z komunistami. Jak zakładali partię, to byli bezkarni, bo u nas ta komuna wciąż funkcjonuje. To samo środowisko. Rączka rączkę myje. Może to jest powodem ich bezkarności? A może mieli kwity na innych. Jarek był raczej za głupi, żeby pracować jako informator, być wtyką, itp. Z drugim nie wiadomo... Odkąd pamiętam ich rządy i w dobijanie się do władzy przebiegało na szczuciu ludzi i nienawiści. W normalnym kraju byliby zdelegalizowani i siedzieli w więzieniach, ewentualnie pokojach bez klamek.

Tu jeden jest naczelnym wodzem narodu, drugiego prawie ogłoszono świętym....

Według mnie miną lata zanim wylecą, i będzie coraz gorzej. Żaba ugotuje się, ale nie wyskoczy. Dopiero kolejne pokolenia wystawią rachunek za świat, w jakim im przyszło żyć. Pisowcy będą traktowani jak gangrena. Opluwani. Tylko część odpowiedzialnych nie będzie żyła i uniknie sprawiedliwości. I prawa....

Ja u siebie na f-b trzymam znajomych o poglądach pisowskich. Ze szkoły podstawowej, wioski, itp. Chcę pamiętać, kto był idiotą i odpowiada za ten syf. Kiedyś przypomnę, gdy będą spuszczali wzrok przy wzmiance o pisie. A będą, bo tu nie trzeba być geniuszem, aby odnaleźć zależność przyczynowo-skutkową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lutego 2021 o 16:23

avatar Cammax
+4 / 12

@michalSFS bardzo możliwe. Być może dlatego ciągle chcą "walczyć z komuną", żeby przykryć swoje winy. Willi na Żoliborzu raczej za darmo się nie dostaje, a większości ludzi nie stać na zakup zwykłego mieszkania w tak luksusowej dzielnicy.

PIS opiera się na nienawiści. Zaczęli jako partia antyniemiecka, a później antyeuropejska. Potem był "zamach" smoleński na niemalże świętego L. Kaczyńskiego. Więc trzeba było naprzyjmować do partii rusofobów walczących z komuną. Potem 2015 i szczucie na imigrantów i wszystkich wyznawców wiary innej niż katolicka. Potem ludzie wykształceni, sędziowie, lekarze, nauczyciele, homoseksualiści, przedsiębiorcy, kobiety (to już chyba wszyscy "wrogowie ludu").

Ja już tracę nadzieję, że jeszcze kiedykolwiek będą wybory. Oni władzy nie oddadzą w demokratyczny sposób. Jeśli jednak kiedykolwiek wróci demokracja to trzeba ich zdelegalizować, wsadzić do więzień, zrobić dePISyfikację kraju (coś na rodzaj denazyfikacji, ale my musimy zadziałać skuteczniej) i przydałoby się żeby patologia przestała chodzić na wybory, bo partyjnemu betonowi żadna edukacja nie pomoże.

Ja czasami przeglądam "dla beki" grupki fanatycznych zwolenników różnych partii. I powiem tyle- takich idiotów i hipokrytów jak ci z PIS, to nikt nie ma w swoich szeregach. Kiedyś faktycznie można było się pośmiać z nich. Dziś to śmiech przez łzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+6 / 8

@Cammax
Mój jedyny marnowacz czasu to demotywatory:) Nie starcza czasu na inne, a i nie śmieszy mnie to. To już nawet nie śmiech przez łzy, to lęk. Najzwyczajniej na świecie boję się głupoty. Bo z głupoty wynika dużo złego. Także nienawiść. Głupota rozmnaża się. Zatruwa. Jest zgodą i przyzwoleniem, bo umożliwia łatwą manipulację. Głupi, mali ludzie nie skupiają się na sobie, tylko na innych. Im większy oszołom, tym bardziej próbuje narzucać innym jak mają żyć. Niestety do tego, by narzucać coś innym (pomijając aspekty moralne i brak prawa do tego) nie mają naturalnych predyspozycji, bo są debilami.

Czasem aż trudno mi "zobrazować" sposób, w jaki fanatycy (nie tylko pisu - ogólnie) funkcjonują na co dzień. Jak tak nieogarnięci ludzie są w stanie radzić sobie z własnym życiem, wychować dzieci, itp.

Sam często mam wątpliwości czy jestem dobrym rodzicem. Popełniam masę błędów, często brakuje mi cierpliwości. Chcę, by moje dzieci wyrosły na uczciwych i mądrych ludzi. A nie wiem czy podołam (bo tu dużo zależy ode mnie). I przypuszczam właśnie, że tym mogę różnić się od fanatyków...Są pewni swego.

Trochę odbiegłem od tematu. Z naciskiem na "troche":)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 lutego 2021 o 21:11

avatar Cammax
+3 / 7

@michalSFS można się pośmiać z fanatyków, ale potem człowiek sobie przypomina, że przecież oni pierwsi polecą do urn i wybiorą fanatyków podobnych do siebie. Szkoda tylko ich dzieci, którym pewnie wpajają od najmłodszych lat swoje poglądy.

Najbardziej śmieszne są narzekania fanatyków na to, że inni fanatycy blokują za odmienne poglądy. A spróbuj wyrazić inne zdanie na takiej grupce, to od razu zablokują. Zastanawia mnie, jak oni wytrzymują, gdy ktoś ma odmienne poglądy w prawdziwym życiu. Bo tu już nie zablokują takiej osoby;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+3 / 5

@Cammax
Mnie taki starszy facet, daleki sąsiad ojca zablokował:)

Krytykował post traktujący o ekspresowej budowie szpitala w Chinach. Stwierdził, że to komunistyczna propaganda, a serwis jest nierzetelny. To mu wysłałem to samo z różnych źródeł: BBC i NYT. Po angielsku raczej nie kumał, ale może wziął translatora, może coś przeczytał o tych mediach. Byłem ciekawy reakcji, bo robił się za wszystkowiedzącego:)

Sumarycznie wyszło, że dziadek nieźle się rozkręcił przy uciesze publiki. Zaczął jechać, że to lewackie media, które sterują światem i nie różnią się niczym od wyborczej. Ten sam syf. Upierał się, że informacje to kłamstwa i wcale tak nie było. On wie lepiej:)

Tylko, że ja miałem w zanadrzu niewstawiony news o tym samym ze strony TVP:) Potwierdzenie informacji, tylko tam sucha notka informacyjna. Klepnąłem linka, nawiązując, że faktycznie nieprawda, nawet ta rządowa TVP wszystkich kłamie. Tego już nie wytrzymał. Zjadł własny ogon, bo za jedynie rzetelne źródła informacji uważał TVP, Radio Maryja i jakiegoś tam Rycerza....Dostałem "bloka":)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 lutego 2021 o 17:20

B bassy333
-1 / 3

@michalSFS i @Cammax ja wybory olewam ale powiedzcie mi na kogo ostatnio głosowaliście. Może ja też się skuszę i zagłosuję na ludzi którym uwierzyliście

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+3 / 5

Celny przytyk, bo faktycznie wybór...znikomy. Niemniej o ile poszczególne partie mają różne odchyły i na różnych polach mogą w****, Pis jest ponad nimi. Asy w psuciu i szczuciu. Chyba każdy wybór poza pisem można rozpatrywać jako mniejsze zło, dobra niestety nie ma.

Ostatnimi czasy
Partia Kukiza - ale mocno zawiodłem się na nich.

Prezydent - najpierw Hołownia (jako najmniejszy oszołom ze wszystkich). Też mi do końca nie pasował, ale wybór z braku realnych alternatyw. Później Trzaskowski, którego zwyczajnie (pomimo pewnej awersji do partii) uważam za potencjalnie dużo lepszego prezydenta od Dudy.

Byłem zawiedziony drugą turą, bo...nie zmienia się nic, jednak uznałem, że zwyczajnie nadmiar władzy przez jedną partię jest bardziej szkodliwy.

Gdzieś tam jeszcze głosowałem na bezpartyjnych, np. Banacha i kilku innych.
Czy jestem zadowolony z głosowania? Nie. Niemniej czułem taką powinność.

Olałeś wybory, twoja sprawa. Nie namawiam do czegokolwiek, każdy powinien postępować tak, jak uważa za właściwe. Oczywiście wcześniejsze rozeznanie się w temacie jest wskazane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Myslaca_istota
0 / 4

@Cammax Odpowiem ci - atakują. Mój mąż nie mógł znieść, że krytykuję poczynania PiS-u i pewnego dnia chwycił mnie za gardło ze słowami, że mnie zabije i spali dom. Uratowały mnie dzieci, policjanci go grzecznie wyprosili i od 1,5 roku mam spokój.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konotori
0 / 2

@michalSFS i właśnie tego się obawiam, że może mieć lepszych w zanadrzu tylko czeka aż społeczeństwo przywyknie do aktualnych wymysłów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 3

@michalSFS każdy prawdziwy fanatyk, zwłaszcza z PISu blokuje za byle co. Mnie zablokowało kilku trolli udających obcokrajowców (nawet udawać porządnie nie umieli), oczywiście wszyscy bardzo związani z Polską i popierający PIS.

W skrócie mówiąc- jeden z nich dodał posta, jak to bardzo lubi odwiedzać Polskę i wymienił kilka bastionów PISu, "do których szczególnie uwielbia jeździć". Pozostali oczywiście przytaknęli. Ja ich zapytałam, czy wiedzą, jakie PIS ma poglądy na temat innych krajów, zwłaszcza tych, z którymi mamy zaszłości historyczne. Tamci jeszcze parę razy napisali, że nie prawda, to zdania wyjęte z kontekstu, oni wiedzą lepiej, bo nic im się tu nigdy nie stało, więc im odpisałam, że jakby byli obcokrajowcami, to taka wizyta mogłaby się zakończyć w szpitalu lub w trumnie.
Oczywiście, oni wiedzieli lepiej niż ludzie, którzy mieszkają w bastionach PISu na co dzień i widzą, do czego ich fanatyczni wyborcy są zdolni;)

@bassy333 w pierwszej turze- Hołownia, bo najbardziej mi odpowiadał, jako bezpartyjny kandydat, no i jako jeden z nielicznych ma poglądy, które można uznać za centrowe.
W drugiej- Trzaskowski, choć tylko jako "mniejsze zło", bo szczerze mówiąc niezbyt mi pasował.

@Myslaca_istota w domach zazwyczaj PISowcy stosują przemoc w domach. Zwykłych ludzi na ulicach raczej nie atakują (jeśli nie zaliczają się do żadnej mniejszości), ale w domach zmieniają się w potworów. I to każdy. Nie ma znaczenia, czy młodzi członkowie, starzy, mężczyźni, kobiety. Dlatego jeżeli chodzi o związki- to każdemu radzę- uważajcie na PISowców. Szczególnie dotyczy to kobiet wiążących się z PISowcami. Partia ta nawet nie uważa kobiet za ludzi, zezwala na przemoc wobec nich. W swoich szeregach mają pełno damskich bokserów i nikogo z nich nie usunęli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bassy333
-1 / 1

@Cammax Hołownia ,który do niedawna pisał książki o świętych, teraz opowiada , że z żoną nie chodzi do kościoła bo ona inaczej wiarę przeżywa. Wszystko to trąci mi fałszem. A sam formalny brak przynależności do partii nie oznacza braku sympatii do PO. Zabieg jest prosty. Odcinamy przypałowców robimy nowe rozdanie. Dodamy nowych, zmienimy szyld i będzie git. Już Komor wspomina o Hołku a Hołek o Donku. Dla mnie to jednak pudrowanie trupa. Może to i lepsze niż pudrowanie pisuaru. Nie wiem. Ja na razie wybieram abstynencję od wyborów. Ale niepokoi mnie jeden fakt. Rząd i antyrząd jednym głosem ślepo brną w pseudopandemię. Dla mnie to oznacza że czy pis czy post PO, to mają gówno do powiedzenia bo za sznurki pociąga ktoś wyżej. Finansowanie Hołka to odrębny temat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loloskolos
+1 / 1

FANATYZM. Jeszcze tylko 2,5 roku... wytrzymajmy....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fahrmass
-2 / 2

Jakkolwiek by to przedstawiał ten czy inny minister, Polska kultura i tradycja jest chrześcijańska.
A Ministerstwo Edukacji należy zlikwidować, by w końcu to rodzic mógł decydować, czego uczą się jego dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
0 / 2

kiedyś już była obowiązująca filozofia marksistowsko leninowska, nie porównuję ich treści ale sposób indoktrynacji jedyną słuszną ideą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
0 / 0

"w sposób pozbawiony uprzedzeń" !?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beczoonia
+1 / 1

To jest absurd że tacy ludzie zasiadają na takich stanowiskach nie posiadając żadnej wiedzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dejacek
+2 / 2

jaki jestem szczęśliwy że dzieci już pokończyły szkoły -córka w tym roku zdaje maturę i nie muszę się martwić kolejnymi kretyńskimi pomysłami tej władzy... Jednocześnie współczuję ludziom którzy będą tych deform doświadczać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
+2 / 2

Polski: napisz wypracowanie, dlaczego Jan Paweł II wielkim Polakiem był.
Matematyka: wylicz średnią z miesięcznej tacy księdza Marka.
Angielski: modlitwa "Our Father".
Geografia: narysuj mapkę Watykanu.
Fizyka: ilu aniołów można zmieścić w przestrzeni n-wymiarowej?
Chemia: odkażające właściwości wody święconej.
Przedsiębiorczość: parafia jako lokalna lokomotywa gospodarcza.
WF: siad, klęk i skłony na dźwięk dzwonka.
Muzyka: kantaty i psalmy.
Biologia: szkodliwe skutki masturbacji.
Technika: samodzielnie wykonaj krzyżyk z drewna.
Informatyka: zaprojektuj stronę arcybiskupstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem