Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
231 270
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E ewilq83
+8 / 12

Jeżeli ktoś w coś uwierzył i pomaga mu to w życiu to super, gorzej jak swoją wiarę próbuje się narzucić innym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+7 / 13

@ewilq83 Ale to raczej taki standard wszelkich religii i ruchów ekstremistycznych. Jak ktoś się nie zgadza z poglądami silnej grupy osób, zostaje przez nią zniszczony, nawet jeśli te poglądy/ religie/ trendy są irracjonalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lutego 2021 o 22:07

E ewilq83
+2 / 4

@profix3 Niestety wiem, pewnie świat byłby zbyt piękny gdyby każdy mógł żyć i wierzyć w to co chce, ale rzeczywiście poniosło mnie w tych pragnieniach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 2

@bartlis rzecz w tym, że optymalizację warunków życia kanarków na uwięzi można realnie i sprawdzalnie określić, więc każdy postulat takiego przykładowego stowarzyszenia można dyskutować i poddawać jakiejś argumentacji za lub przeciw. Tego natomiast nie ma w przypadku postulatów grup religijnych, gdyż nie mamy możliwości sprawdzić np "czy płód ma duszę" albo "czy Bóg chce by rodziły się zdeformowane, umierające dzieci", natomiast religia posługuje się właśnie taką argumentacją, pomimo iż nie powie Ci tego wprost (np twierdzi, że każde życie ludzkie jest święte i żaden człowiek nie ma prawa go odbierać, a w domyśle chodzi o to, że tylko Bóg ma takie prawo, niemniej nie powiedzą tego głośno, bo to by wymagało udowodnienia)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
0 / 0

@KSz01_ Do chrześcijan, a głównie do katolików wraca jad jaki wylewali na cały świat przez ostatnie kilkanaście wieków. Afery i przekręty, które do tej pory były ukrywane wychodzą na światło dzienne. Jak to mówią kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Sami sobie na to zapracowali. A poza tym nie będzie eksterminacji, lecz zwykłe odstępowanie od tej religii. Spadnie na margines całego życia społecznego i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
-4 / 6

@sliko Alez tam jest blad! "Bóg" powinno byc mala litera :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem