Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
534 548
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Mizantropix
+12 / 14

Brawo! Są jeszcze sprawiedliwi w tej watykańskiej instytucji pełnej zepsucia i wszelkiej podłości! Nie boją się prawdy i mówienia tego, co oczywiste, ale na pewno nie jest im lekko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+10 / 16

@Mizantropix A ja tam się nie do końca zgodzę z nim, to nie władza wyniszczyła świadomość chrześcijańską, sam kościół to zrobił a władza jedynie pomogła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+4 / 6

@kibishi masz oczywiście rację. Potraktowałem to jako osobny wątek. Nie podlega najmniejszej wątpliwości, że watykański konglomerat i jego lokalni przedstawiciele doskonale sami pracują na własną renomę w wiadomych obszarach hipokryzji i zwyrodnień wszelakich. Tu, zwyczajnie doceniam postawę człowieka, który ma odwagę powiedzieć to, o czym inni mówić nie chcą. Zwłaszcza że otwarcie potwierdza i piętnuje zjawisko pedofilii kościelnej, czemu inni zaprzeczają bądź marginalizują, albo co najgorsze - próbują negować i ukrywać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+1 / 3

Brawo, obawiam się jednak że tą wypowiedzią, rozwiązał umowę o pracę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+4 / 8

A ja cieszę się ze słów Kaczyńskiego, Głodzia, Jędraszewskiego i innych tego typu pajaców - nikt tak jak oni, nie spowoduje laicyzacji Polaków, co uważam za bardzo pożądane. Chłopaki nie zmieniajcie się ani na jotę!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Inspiron
+8 / 10

@Fragglesik Niegłupio gadasz, wiesz? Bo faktem jest, że pedofilia i gwałty w KK są problemem od wielu lat i nie dotyczy to tylko Polski. Natomiast PiS rozjuszył tylko dodatkowo ludzi dopuszczając kościół do ingerowania w sprawy państwowe i postawił go na piedestale jako wzór moralności i wszelkich zasad etycznych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+3 / 3

@Fragglesik Za PRL księży pedofilów też ukrywano. Z prostej przyczyny. Szacunkowo się oblicza, że 30% księży było współpracownikami SB. W żadnej innej grupie zawodowej nie było tylu kapusiów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
0 / 0

Wiedza znana od lat. Ale fakt lepiej późno niż wcale.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+1 / 3

czyzby kosciol widzial ze pis jest w odwrocie ze wystawia "lewicujacych" ksiezy na przod?
zaraz bedzie ze kosciol bije sie w piers, otwarcie przyznaja ze ktorys ze zmarlych ksiezy byl pedofilem
po czym zaczna sypiac z nowa wladza ktora bedzie o nich dbala tak samo jak pis teraz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem