Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
163 177
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H HopArt
+3 / 19

Nie, teraz symbolem seksu jest ksiądz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar arotka
+6 / 6

@YouCantSaveMe Pielęgniarki jako takie nie mają nic do tej marki. To nasza izba sama uznała, że to najważniejszy problem pielęgniarstwa teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
-2 / 8

idiotki, co za kraj w którym wszystko obraża wszystkich?!?!?!?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kubiryo
+7 / 7

To nie tylko kraj,to juz niestety zjawisko globalne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+1 / 3

@tenqoba Problemem jest co innego. Ludzie przestali mieć dystans . Do siebie, do innych, do świata. Wszystko co dzieje się wokół nich traktują śmiertelnie poważnie. Nie potrafią stanąć z boku i przyjrzeć się sprawie inaczej. Nie chcą lub nie mogą zobaczyć, ze świat niekoniecznie wygląda jak się im wydaje. Zatracenie poczucia dystansu do świata i do ludzi dziś skutkuje tym, że każde zjawisko działanie, jest od razu traktowane jak bardzo poważne. Tymczasem świat jest pełen niuansów, które nie zawsze da się zlikwidować, a stereotypy, trzeba dzielić na chamskie i śmieszne bądź głupie. Tutaj stereotyp jest głupi. Ale czy trzeba zniżać się do tego poziomu?
Do tego doszedł internet, ze swym filtrowanie treści, i przekazem pisemnym, który nie przenosi pełni treści i emocji. A emocje są najważniejsze. Nie każdy jest Mickiewiczem czy Sienkiewiczem by potrafił na papierze przelać emocje, tak by były zrozumiałe dla wszystkich. Stad ludzie nie rozumieją się, traktują każdy wpis jak poważny, śmiertelnie poważny, który musi być tak samo zawsze tratowany. W ludziach zniknął luz, sarkazm, żart, ludzie traktują poważnie. I potem mamy masę nieprozumień. Niby są emotki, ale to nie to samo co tonacja głosu i wypowiadanie słów w sposób akceptowany dla drugiej strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Liliazalia
+11 / 13

Dla mnie jako pielęgniarki taka reklama to komplement. :D Trzeba mieć trochę luzu i nie być przewrażliwioną mimozą. Muszę tylko dbać o figurę by wyglądać jak ta na zdjęciu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 1

@Liliazalia Dlaczego to otoczenie ma narzucać innym, co mają prawo uznawać za obraźliwe, za komplement i do czego MUSZĄ mieć luz?
A mówię to w imieniu ludzi nadmiernie wysokich, co do których otoczenie daje sobie prawo do jeżdżenia jak po szkapie, bo to przecież zaleta, komplement, a w ogóle, to trzeba mieć luz i dystans. Nie, kurna, czasem chce się po prostu kupić hot-doga bez dodatkowych interakcji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar arotka
+2 / 4

Dodam, jako, że to mój zawód, że pielęgniarkom to NIE PRZESZKADZA! To nasza śmieszna naczelna izba pielęgniarstwa walczyła z tą marką. My same wiemy, że mamy znacznie ważniejsze problemy w pielęgniarstwie! Powtarzam, nie znam pielęgniarki, która by powiedziała, że ją to piwo obrażało! :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 7

Yhm, czyli reklama w której jest wizerunek atrakcyjnej fizycznie pielęgniarki jest zły. Yhm.
To teraz wypadałoby zdjąć wszystkie reklamy w których są atrakcyjne kobiety wykonywające jakikolwiek zawód. Ale nie! Czekaj! To zaraz będzie dyskryminacja że kobiet nie ma w reklamach XD...
Czyli że by trzeba zatrudniać jakieś totalne pasztety -10/10. Wtedy by było cacy :P .
Czyli wychodzi na to że ktoś tu chce dogodzić sfrustrowanym feminazistkom, które walczą z problemem który nie istnieje. Brawo.
Tak samo wywalczyły bezrobocie dla Grild Girls z F1. Tak, masa modelek została na lodzie, ale feminazistki są dumne że obroniły kogoś kto tego nie chciał. Brawoooo.

To tak jakbym ja, jako facet, miał bulwers o to że na części reklam budowlanych czy z mechaniki, są ubrani niemal w wyłącznie ogrodniczki, faceci z nienaganną rzeźbą.
Przykład
https://ocdn.eu/images/pulscms/M2M7MDA_/1511ccb3-89fc-4083-8015-1b428ce1d944.jpeg
Choć to nie reklama (a może jest ale już dokładniej szukać nie będę).
To co, mam mieć bulwers bo większość mechaników ma gruby bęben XD? Nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 lutego 2021 o 8:45

Z ZephKan
0 / 0

@rafik54321 dokładnie tak. Ktoś tutaj jest sfrustrowany, bądź niezadowolony z własnego pożycia i próbuje przelać swoją gorycz i rozczarowanie. Niezdrowy wizerunek kobiety? Bzdura. Po prostu nie dba o siebie i każda jest piękna, gdyby tylko chciała. Są przypadki co chłopak naśmiewał się z wizerunku swojej dziewczyny czy zrywał z nią bo nie była atrakcyjna (nadwaga i te sprawy), a ta w ramach zemsty zamiast wtarabanić kontener lodów to zaczęła ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać. Zmiana nawyków żywieniowych oraz ćwiczenia skutkowały zrzuceniem niekiedy nawet 100kg dorabiając się szczupłej zgrabnej figury na widok, której mężczyźni "bawią się w harcerzy" (PDK). Po czym tamci pajace żałują swojej decyzji. Tylko trzeba chcieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 2

@ZephKan praca to praca, w pracy pięknie wyglądać nie trzeba. Większość mechaników w trakcie pracy wygląda fatalnie, ubrudzeni i przepoceni. Normalka.
A np ja po pracy się domyję, ubiorę koszule, jakieś pantofle i git. Więc pielęgniarka też w pracy super wyglądać nie musi, a po pracy nikt nie wie że jest pielegniarką.

"Są przypadki co chłopak naśmiewał się z wizerunku swojej dziewczyny czy zrywał z nią bo nie była atrakcyjna (nadwaga i te sprawy), a ta w ramach zemsty zamiast wtarabanić kontener lodów to zaczęła ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać. " - akurat takiego zachowania kobiet nie popieram. Wiesz czemu? Bo dla swojego faceta nie była w stanie się ogarnąć, ale z zemsty to już jak najbardziej? Czyli łatwiej jej się oddać zemście niż miłości - bardzo "zdrowe" podejście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZephKan
0 / 0

@rafik54321 Też tego nie popieram. Robienie się na bóstwo w ramach zemsty. Lecz jak widać jeśli się chce to można.

Lecz co do samego problemu. W jaki sposób zmaksymalizować zyski? W pierwszej kolejności należy zweryfikować rynek, sprawdzić grupę docelową i dopasować treść do ich potrzeb. Mamy piwo. Jaka jest główna grupa docelowa? Mężczyźni. Co preferują? Ładne panienki. Jak pary nadają pikanterii w związkach? Poprzez przebieranki. Ok, idziemy dalej. Jakie zazwyczaj stroje są wybierane do takich przebieranek? Policjantka, stewardesa, uczennica, nauczycielka oraz pielęgniarka. Więc stosując prosty algorytm mamy już wyznaczoną zmienną, w którą wystarczy się spasować. Równie dobrze mógłby być wizerunek ładnej kobiety w innym stroju. Jeśli mieliby być uczciwi to należałoby zlikwidować przynajmniej 50% reklam bo bazują na instynktach, albo marketingowcy sądzą, że ludzie to debile. Reklama ma trafić do jak największej rzeszy odbiorców więc musi trafić w ich gusta. Jednak z roku na rok są coraz głupsze. Wystarczy popatrzeć jakie problemy mają ludzie w reklamach sklepów wysyłkowych pokroju Mango. Są również takie reklamy, które mają właśnie wywołać kontrowersję. Pokazać coś w ten konkretny sposób by właśnie ludzie o tym gadali. Skoro gadają to jest rozpoznawalny, jak jest rozpoznawalny to jest szansa, że jak w sklepie się pojawi to ktoś skojarzy z nazwy i to kupi. Taka reklama Coca-Cola czy Pepsi. Gdyby nagle zniknęły ich reklamy to obroty firmy by spadły. Dla czego? Bo potencjalny konsument nie jest bombardowany bodźcami audio-wizualnymi dotyczącymi danego produktu więc przestaje być zauważalny. Oczywiście ci co od wielu lat kupują dany produkt wciąż będą go kupować, lecz okazjonalni bądź nowi konsumenci nie. Bo to właśnie do nich są kierowane te sygnały. Musiałby się też ekspert od marketingu wypowiedzieć by dokładniej to wyjaśnić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bsch
0 / 0

Piłem przedwczoraj, polecam, dobry hefeweizen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M morowindus
-1 / 1

Nierówna walka z plandemią

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kowboj
+1 / 1

Straszne, no bo przecież jaka kobieta chciała by być uważana za seksowną, niedorzeczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZephKan
+1 / 1

A może by tak zamiast zajmować się takimi pierdołami to powinni zająć się czymś co faktycznie jest istotne, a mianowicie niedofinansowaniem służby zdrowia? Zmianą zarządu tych pajaców u góry co tylko krzyczą i narzekają jak to ci poprzednicy tacy źli i okropni są że doprowadzili do takiego stanu służbę zdrowia, ale sami nic z tym nie robią by faktycznie ta służba zdrowia była lepsza w Polsce? Chyba to jest ważniejsze niż to czy wizerunek seksownej pielęgniareczki kogoś obraża czy nie. Jakoś nie słyszy się o bojkocie sex-shopów sprzedających kostiumy erotyczne między innymi pielęgniarek czy policjantek. Problemy kura pierwszego świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem