Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

"Jeżeli ktokolwiek, czy premier czy prezydent wracający z nart, będzie chciał tutaj zajechać i odwiedzić, policja wie, jak zabezpieczyć to miejsce, więc ja bardzo serdecznie zapraszam do rozmów, bo moja nadzieja się już skończyła"

W dniu wczorajszym (20.02.2021) chwilę po godzinie 20 kilkanaście radiowozów i kilkudziesięciu policjantów najechało na pszczyńską restaurację Tapster Pub, która została otwarta pomimo bezprawnych zakazów. Przeprowadzono kontrolę sanepidowską w asyście policji wezwanej między innymi z Katowic. Legitymowano gości lokalu, a zastępca rzecznika komendy powiatowej, który znajdował się na miejscu ukrył się w radiowozie, a następnie uciekł. W dniu dzisiejszym właściciel apeluje do prezydenta i premiera o spotkanie

www.demotywatory.pl
+
439 448
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S staryy
+10 / 10

brak słów. brawo dla Pana za spokój i odwage

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M morowindus
0 / 2

Cóż propaganda plandemii działa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+12 / 12

Zwraca się Pan do morawieckiego i dudy.? Hehe, dobre. Do dudy nie warto bo to pion i popychadło, narcyz który dostał stołek od ciemnego luda i ma na wszystko wywalone. Co do morawieckiego - to od kiedy do bandyty i przestępcy się zwraca? Im bardziej nakradnie i zniszczy ten kraj tym jest szczęsliwszy. Niech ich piekło za to pochłonie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 lutego 2021 o 14:01

avatar kriseq1970
+9 / 9

Sprawę do sądu o nękanie. Ważne by mieć nazwiska osób z milicji i sanepidu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M morowindus
+1 / 3

Ale jak to mamy stan plandemii w końcu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+3 / 3

To my mamy jakiegoś prezydenta i premiera? Przecież to darmozjady i łapserdaki. Jeden przepisał majątek na żonę i obiecał ustawę, która ujawni majątki współmałżonków prominentów (ustawy oczywiście nie ma), drugi nie jest nawet strażnikiem żyrandola w Pałacu Namiestnikowskim. Jest podnóżkiem żoliborskiego gnoma nie mającym żadnej pozycji w państwie. Szkoda czasu Szanowny Panie, ci ludzie na pewno Panu nie pomogą. A pisowska milicja... cóż, od dawna wiadomo, że trzeba będzie to zaorać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem