Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Do restauracji w Pszczynie wpadło kilkudziesięciu policjantów, ponieważ dostali cynk, że 4 osoby jedzą w niej kolację

Niech mi ktoś powie czy to jest normalne...

www.demotywatory.pl
+
771 788
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C coldfish
+6 / 20

może sami byli głodni i chcieli coś zjeść? ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ludek_z_lasu
+38 / 54

@coldfish Psy jedzą z miski i budzie, a nie w restauracji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KrzysiekChris
+25 / 31

ja nikogo nie nawołuje ale to jest już nie do wytrzymania, kogo prosić w takich sytuacjach o pomoc, jak policja jest przestępcą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KrzysiekChris
+1 / 3

W sumie czemu nie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
+51 / 61

Ludzie... wy nadal jesteście ślepi?? Gdyby nie obecność mediów i posła to tam byłby Meksyk. Dochodzi do kogoś, że jest przyzwolenie obecnej władzy na takie działania, żeby ludzi zastraszyć??!! ....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
+28 / 36

@Hamster88
To nie jest przyzwolenie ale nakaz. Ci ludzie przecież nie działają w próżni. Dostali wyraźne polecenia z góry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
+25 / 33

@wwer jakkolwiek głupio to zabrzmi teraz ... zrozum analogię... Jeżeli dzisiaj przyjdę Ciebie pobić bo mi szef kazał to rozumiem, że moja linia obrony "bo mi szef kazał" będzie słuszna... błagam, nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
+16 / 22

@Hamster88
A czy ja stwierdziłem, że skoro im kazano to są rozgrzeszeni (Niemcy też się tłumaczyli wykonywaniem rozkazów)? Ja tylko stwierdziłem, że to nie jest przyzwolenie tylko nakaz. Przyzwolenie by było, gdyby władza przymykała oko na działania sanepidu i policji, a oni przecież są inicjatorami. To ich dodatkowo obciąża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
+18 / 22

@wwer OK ... żeby był kompromis :) mają nakaz podjęcia działań i przyzwolenie na przekraczanie uprawnień :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Pawulon
+10 / 14

@siditg
jak by policja przestrzegala prawa to nic by nie bylo jej kosztem. sami sobie psuja wizerunek, bolesnie i na dlugo. od paru lat policja to nie sluzba a slugusy na smyczy partii rzadzacej. zaczeli sie osmieszac od ciecia i zrzucania konfetii z helikoptera a dalej juz tylko gorzej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JuhasWD
-3 / 7

@Hamster88 przecież rzadko kiedy w lokalach jest poseł i media, a nie słyszałem o jakimś meksyku w związku z tym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
+14 / 16

@siditg mam już dosyć trolli jak wy. Poczekamy zobaczymy. Twój kochany rząd jutro będzie oznajmiał, że przyłbice są już złe, kominy szaliki też... I tak nie zrozumiesz tego debilizmu ... A policja zachowuje się jak dzicz za PRLu. poczekaj jak ludzie teraz będą na każdym kroku robić filmy, że nie mają masek (tylko na złość)
Tak się kończy podjudzanie takich trolli. Zobaczymy jak inflacja zje wszystkie pieniądze (zobaczymy jak będziesz ryczeć i płakać) Twój kochany rząd doprowadza do ruiny Polskę. (Przypomnę Tobie, że rządzą 6 lat już i nie mają już na kogo zwalać swojej nieudolności)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+6 / 12

@Hamster88 Zwalnia. zwalnia. Prawo, które jest zatwierdzane niezgodnie z prawme międzynarodowym, z konstytucją, podważane w wyrokach sądowych, nie może być przestrzegane. Policja o tym wie, i inne instytucje również . Tak właśnie niszczy się zaufanie państwa do obywateli i obywateli do państwa. Tworząc złe prawo, które zamiast jasne i czytelne, jest po prostu złe. Brak mi słów, na to co pokazano w tej restauracji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+11 / 17

@wwer Gdyby to byli porządni ludzie, to by sobie załatwili chorobowe albo odeszli ze służby.
Część policjantów tak robi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+7 / 13

@Hamster88 Trzeba to tłumaczyć fanom PiSu i Dudy którzy odwiedzają ich profile Facebookowe.
Oni oglądają tylko TVP, czytają gazety i serwisy kontrolowane przez PiS (m.in. niezależna pl) i to co publikuje PiS na swoich stronach.

Kluczem do obalenia PiSu jest przełamanie monopolu informacyjnego wśród jego zwolenników, sprawienie żeby nie chcieli iść na wybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+5 / 11

@borekpp Nie bałbym się. W Polsce można legalnie, bez pozwolenia i bez powodu nosić noże, rury, a nawet zaostrzone miecze, co w wielu państwach Europejskich jest nielegalne. Mimo to, liczba napaści z użyciem niebezpiecznego narzędzia jest w Polsce kilkadziesiąt razy mniejsza niż w niektórych państwach zachodnich.\

Po prostu, jesteśmy debilami, durniami, nieukami, ale akurat nie jesteśmy narodem urodzonych przestępców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio1212
+9 / 9

@siditg Ale jak wytłumaczysz mi że policjanci z Pszczyny nie byli w stanie wylegitymować z 10 osób i musieli dzwonić po posiłki z Katowic ? Jeśli policja do spisania osób(już nie ważne w jakim celu) potrzebuje asysty innych policjantów? Jak ja mam się czuć bezpiecznie w takim kraju? Wytłumaczysz mi to?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar L2b
+4 / 6

@siditg chcesz merytoryki której sam nie zauważasz lub nie rozumiesz, ok:
- czas: 14:45 zastępca komendanta dowodzący akcją policjantów oraz nieznanych członków formacji zbrojnej przypominających ubiorem policjantów (brak imienników i zasłonięte twarze Dz.U.2009.90.738) łamie prawo 231.1 KK poprzez 191.1 KK !
- nie etyczne zachowanie Atr.27 ustawy o policji
- nieprzestrzeganie gradacji prawa oraz art.27 ustawy o policji! Art. 8 Konstytucji określa gradację prawną w Polsce - czyli Konstytucję ! Wiec jeśli policjant przysięga w Rocie jej strzec to również potwierdza tą wiedzę. Jeśli wykonuje czynności z rozporządzeń które są sprzeczne z Konstytucją to łamie prawo 231.1 KK lub 231.3 KK jeśli ma słabą pamięć ;)
- wykonywanie rozkazów niezgodnych z prawem (opisane wyżej) Art 58 ustawy o policji , brak reakcji Art. 304 kpk a co za tym idzie 231.1 KK
... i zapewne wiele innych, ale nie chce mi się oglądać całości ;)

Proszę o merytoryczne odniesienie się, jeśli będziesz w stanie:) Pozdrawiam :)

EDIT: aha i żeby rozwiać (ostatecznie) wątpliwości legalności otwierania restauracji :
- art. 233 ust 3 Konstytucji mówi jednoznacznie, że wolność działalności gospodarczej może być ograniczona w przypadku wprowadzenia stanu klęski żywiołowej.
- dlatego sądy umarzają i będą umarzać takie sprawy art. 178.1 Konstytucji,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 lutego 2021 o 1:02

E El_Pawulon
+1 / 1

@siditg
a prosze: przekroczenie uprawnien na przyklad. nie mozna ograniczac zgodnie z konstytucja dzialalnosci gospodarczej bez wprowadzenia stanu wyjatkowego ktorego nie ma. sady juz kilka razy tak orzekly. policja jest tego swiadoma, wie ze lamia prawo ale dalej to robia bo im sie to politycznie i finansowo oplaca. i nie ma co pierdzielic ze policja nie jest od "znajomosci prawa". sami mowia nie raz i tak tez mowi prawo: nieznajomosc prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar L2b
-1 / 1

@siditg czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? bo jeśli tylko tyle wyniosłeś z tego co napisałem to widzę że masz z tym duże problemy! Pozdrawiam :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar L2b
-1 / 1

@siditg a więc:
"Czy zgłosiłeś już podejrzenie popełnienia przestępstwa odpowiednim służbom" - nie było to konieczne ponieważ zrobił to m.in. obecny na miejscu poseł.
Odnośnie pozostałych poruszonych przez Ciebie zapytań, wystarczy że zapoznasz się z przytoczonymi podst. prawnymi i sam będziesz widział te momenty. Jeśli w dalszym ciągu ich nie zauważysz to możliwe że faktyczne problem może leżeć w czytaniu ze zrozumieniem, ale w tej kwestii już Ci nie jestem w stanie pomóc. Chciałeś merytoryki to ją otrzymałeś, a jeśli Cię przerosła to wiesz gdzie musisz się dokształcić. Pozdrawiam :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar L2b
-1 / 1

@siditg Ignorancja to siła!
Niepotrzebnie wszedłem z tobą w polemikę, zapomniałem że do takiego betona nic się nie przebije...
... jesteś najlepszy hłę-hłe i taki pozostaniesz hłe-hłe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Flaviush
+6 / 26

Piękna sprawa, lewica sprzeciwia się czemuś, za czym sama zagłosowała. Hipokryzja? Ale czerwoni akurat w hipokryzji potrafią się bardzo dobrze tarzać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar butterfly2000
+10 / 14

W tym kraju nic nie jest normalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Robsta76
0 / 10

Przecież to jest normalne.
Nienormalne byłoby gdyby PiSicja zostawiła tą sprawę bez echa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
+11 / 13

@karolpijawa
Łamał prawo powiadasz?

art. 22 Konstytucji RP mówi:

Ograniczenie wolności działalności gospodarczej jest dopuszczalne tylko w drodze ustawy i tylko ze względu na ważny interes publiczny.

Szukałem ale nie mogłem się doszukać. Czy nakaz zamknięcia siłowni, ograniczenie działalności restauracji, zamknięcie hoteli było wprowadzone USTAWĄ czy jednak ROZPORZĄDZENIEM?

Bo jeśli rozporządzeniem to UWAGA - rozporządzenie nie ma mocy prawnej ze względu na jawną sprzeczność z Konstytujcą.
A wyroki sądów mówią o tym, że nie można sobie napisać jednej ustawy, która mówi, że można ograniczać działalność aktami wykonawczymi (czyli rozporządzeniami) tylko każde ograniczenie musi być wprowadzane USTAWĄ.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
+8 / 8

@karolpijawa W tym momencie to PiS i policja jest buntownikami przeciw prawu. Musiałeś w dzieciństwie notorycznie wrzucać kwadratowe klocki przez okrągłą foremkę skoro teraz nie ogarniasz, że konstytucja stoi w hierarchii wyżej niż rozporządzenia. Już sam fakt, że prawie (mówie z ostrożności, bo każdy jaki znam) wyrok sądu oddala kary za nieprzestrzeganie obostrzeń - bo obostrzenia są nielegalne. Policji za przekroczenie uprawnień w tym momencie grozi do 3 lat więzienia z KK 191

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M morowindus
-1 / 9

HWDP nabiera nowego znaczenia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
+5 / 5

Przyznaję, przez pewien czas po '89 wierzyłam, że tzw okrągły stół spowodował zmiany w podmiotowości Polaków, natomiast nigdy nie przekonało mnie, że zmiana nazwy z MIlicja Obywatelska na Policja spowodowała jakąś zmianę w roli i działaniu tej służby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar damazykordialek
+6 / 12

Fakt, że dostali cynk - TO jest dopiero nienormalne. Nic się nie zmieniło - Naród wspaniały, tylko ludzie ku*wy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+12 / 12

Czy aż tak można wyprać komuś mózg? Ponieważ w policji też chyba są ludzie, którzy by chcieli iść do kina, do restauracji czy nawet siłownię. A tutaj robią kontrolę na podstawie bezprawnych rozporządzeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T terfice
+4 / 8

@Slawoldinho policjant? Czy członek rządu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
+8 / 8

@Slawoldinho
A podstawą prawną ograniczenia działalności gospodarczej jest? Bo o ile mi wiadomo urzędnicy państwowi mogą działać wyłącznie W GRANICACH PRAWA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2021 o 21:52

avatar Slawoldinho
-1 / 1

@wwer no witam, poniżej wstawiam fragmenty z ustawy, które wyjaśniają całą sytuację. U S T AWA
z dnia 5 grudnia 2008 r.
o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.
2. Jeżeli zagrożenie epidemiczne lub epidemia występuje na obszarze więcej niż
jednego województwa, stan zagrożenia epidemicznego lub stan epidemii ogłasza
i odwołuje, w drodze rozporządzenia, minister właściwy do spraw zdrowia
w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw administracji publicznej, na
wniosek Głównego Inspektora Sanitarnego.
4. W rozporządzeniach, o których mowa w ust. 1 i 2, można ustanowić:
1) czasowe ograniczenie określonego sposobu przemieszczania się,
2) czasowe ograniczenie lub zakaz obrotu i używania określonych przedmiotów lub
produktów spożywczych,
3) CZASOWE OGRANICZENIE FUNKCJONOWANIA OKREŚLONYCH INSTYTUCJI LUB ZAKŁADÓW PRACY.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q QnikQsy
+10 / 14

Z interwencja walczyl posel lewicy, tej samej, ktora glosowala za ustawa umozliwiajaca caly ten cyrk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barths
+2 / 6

@QnikQsy Cóż, hipokryzja jest ich drugim imieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
+1 / 1

@QnikQsy
Czy mógłbyś przybliżyć, jaka to ustawa umożliwia ten cyrk ?? Pomijając to, że prawdopodobnie jest ustawą nieważną, przez wyższość konstytucji. Ale chciałbym wiedzieć co przegłosowala Lewica. Bo z tego co sie orientuje nie ma ustawy zamykającej restauracje. Jest jedynie rozporządzenie, które osobiście podpisuje minister, bez uzgodnienia z sejmem, które jest niezgodne z prawem obowiazującym w Polsce.
Z ustaw Covidowych jest jedynie nakaz zakrywania twarzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 lutego 2021 o 3:03

R rybery
+5 / 9

Pora zdelegalizować milicję. Powołać nowa służbę. Zatrudniać tylko inteligentnych z zasadami. Dość przyjmowania do milicja jak leci i kogo popadnie. Mamy sytuację jak mówi prezes że najgorszy sort trafia do pracy w tej organizacji zajmującej się dręczeniem, katowaniem, prześladowaniem zwykłych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
+4 / 4

Dokładnie tak. Rozwiązać to skorumpowane dziadostwo i zorganizować od nowa, jak w Gruzji. Jak widać, zmiana nazwy z milicja na policja nic nie daje, tak samo jak przyjmowanie przez nawet kilkadziesiąt lat młodych, nieskażonych komuną, ale selekcjonowanych, wychowywanych (awansowanych, degradowanych, nagradzanych i karanych) przez starą "górę".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rgf09
+1 / 3

Piwo po 9 zyla? Co jest?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ashera01
+2 / 4

@rgf09 Sposób na brak żuli w lokalu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alphasygma123
+4 / 6

Dostali więcej władzy jak z poprzednich rządów i wielkie pany teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
+3 / 7

Czy jest na demotywatorach jakiś policjant? Jeśli tak, to niech odpowie na kilka pytań: Co czujesz w takich momentach, kiedy robisz nalot na restaurację, pub, czy bar? Jak się godzisz z własnym sumieniem, wiedząc że te zakazy są niezgodne z Konstytucją? Co czujesz, kiedy wypisujesz mandat za brak maseczki, wiedząc że sąd oddali takie przewinienie? I wreszcie, powiedz co tobą kieruje, wiedząc że bronisz nielegalnych obostrzeń?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
+7 / 7

Żaden nie odpowie, ale to pewnie byłoby coś jak na procesie norymberskim: "Ja tylko wykonywałem rozkazy"
A czują to samo, co Kiler: "ogromne podniecenie i zapach pieniędzy"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barths
+5 / 5

@szteker Oczywiście, że żaden się nie wypowie. Przecież oni są kryci - dostali rozkaz, więc karnie wykonują. Nawet sławny jutuber, idol młodzieży, "Sierżant Bagieta", kiedyś dość obiektywny, dzielnie trzyma stronę swoich kolegów, nie widząc nic złego w przekraczaniu uprawnień i łamaniu prawa przez milicjantów. W historii byli już tacy, co "tylko wykonywali rozkazy"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+5 / 7

@borekpp ja mam tylko pretensje do twojego ojca że kilkanaście lat temu nie założył kondona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
+3 / 3

@borekpp
A Tobie się wydaje, że ilość zakażeń, którą podają oficjalne statystyki rządowe to są rzeczywiste dane? Moim zdaniem śmiało możesz je pomnożyć przez 5. Ilość WYKAZANYCH zakażeń wiąże się z testami. Bardzo wiele osób po prostu nie zgłasza się do lekarza (no chyba, że choroba ma ciężki przebieg), bardzo wiele osób nawet nie wie, że jest nosicielami.

U mnie np. test wyszedł ujemny mimo, że miałem książkowe objawy (suchy duszący kaszel, utrata węchu i smaku, wysoka gorączka) - a jest nas w domu 4 osoby.

Najpierw dziecko przyszło ze szkoły, mocno zagorączkowało jeden dzień, a za 10 dni ja i żona dostaliśmy gorączki. To już są 4 osoby - wykrytych zakażeń ZERO

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T terfice
+7 / 9

Rodziny tych policjantów musza czuć wstyd za nich. Najlepsze jest to ze oni też przez to zniewala swoje rodziny zony dzieci. Powinni służyć obywatelom, zgłoszenie anonimowe są pewnie od jakiegos ministra ^^ Lub tajników chodzących i szukających otwartych lokali^^

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barths
+5 / 5

@terfice Dumni są z mężów, synów i tatusiów - "stróżów prawa" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar L2b
+3 / 5

mam nadzieję że teraz admin NIE USUNIE komentarza z zdjęciem !!

... tak dzień później wyglądała Pszczyna 200m od pubu Tapster w którym był nalot, ale w tym już milicja nie widziała problemu...zapewne dla tego że to było w parku...

https://gal.pless.pl/ib/a6949ae29fc4394bb6e271f0ebbd0ef9/1/2021/2021-02-21-1/slides/niedzielne_popoludnie_w_pszczynie_21_02_2021r_572f.jpeg?wm=1&wm_t=Andrzej+Grynpeter

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2021 o 18:51

K kikurenty
+6 / 6

Mam nadzięję ze jak ten cyrk sie skończy to kaczobolszewizm będzie potępiany na równi z komunizmem i nazizmem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar L2b
+5 / 7

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
+2 / 2

@Thomassw
Jeśli ja Ci nakażę codziennie czyścić mi buty to będziesz mi je czyścił? Nie! Powiesz mi, żebym spadał bo nie mam prawa wydawać takich nakazów.

A jeśli minister zdrowia uzna, że masz chodzić tyłem i śpiewać kolędy to też się zastosujesz?

Owszem. Należy przestrzegać nakazów i zakazów ZGODNYCH Z PRAWEM.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2021 o 22:04

A adraxer12
+2 / 4

O ironio. Za interwencje poselskie muszę teraz szanować Berkowicza i tego posła z lewicy. Jak mu tam?

EDIT: niestety za ustawą covidową głosował cały klub lewicy w tym jeden głos wstrzymujący się

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2021 o 19:54

B blenderek
+4 / 6

Ile razy mam powtarzać !!! M i l i c j a n c i !!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
+3 / 5

ZOMO finansowane z pieniędzy podatników :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0lsen
0 / 2

brońcie dalej milicjantów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LubieHamaki
+1 / 1

Przykro mi, ode mnie nie usłyszysz, że to normalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Emin
0 / 0

Niestety, film znikł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
+3 / 3

tak to jest jak skurvysyn poczuje odrobinę władzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P poziomka01
+1 / 3

policjanci stworzyli bardzo niebezpieczną sytuację- w takiej ilosci na tak malej powierzchni mogli pozarazac ludzi. Kominy, które mieli na twarzach, które co chwila im sie zsuwaly, nie tworzą bariery dla wirusa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kozik0kr
+2 / 4

psiarnia pisowska ..lac w morde kundli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kajki7
0 / 2

Mam taką szczerą nadzieję, że te psy jeb*** dostaną nożem w koło i kamieniem w szybę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZdzichuMalek
0 / 0

no jakiś kurka pisior pod*ebał a te cielaki poleciały na łów. Faktycznie, kogo w tym kraju prosić o pomoc, nie ma kogo. Policja to macki mafii pisiarskiej. JAk miło by było widzieć po lockdownie jak takich psów by nie obsługiwano w restauracjach. Nielegalne wtargnięcie i ciekawe co im kto zrobi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ramzes83
+1 / 1

pomijając fakt że mają taki przykaz od kurdupla... żeby tak marnować podatki ... Tyle policjantów do interwencji w restauracji? serio? jak jest potrzeba to ciężko dwóch znaleźć i trzeba czekać godzinami na przyjazd A do restauracji wysyłają kilkanaście lub kilkadziesiąt mundurowych...

A potem się dziwia że ich obrażają nazywając psami....w zasadzie to się wówczas psy obraża porównując ich do tej pseudo służby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BS76
0 / 0

Jakby ktos pytal, to wlasnie zmienil sie komendant powiatowy policji w Pszczynie. Splaca chlopak dlug za awans.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem