Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
od ~cepeka
+
55 60
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Nace92
+3 / 3

O jezu, Transport Tycoon, tyle wspomnień...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jurand1967
+6 / 8

tylko komunistom/socjalistom są potrzebna wielkie budowle komunizmu i socjalizmu. dlaczego? łatwo przedstawić piękną wizję, wybudować chgw co i przy okazji sprzeniewierzyć część środków. tak przy okazji. miałem okazję oglądać kilka lat temu piękne wizualizacje(jeszcze nie komputerowe) osiedli mieszkaniowych z późnego gierka. w rzeczywistości zabrakło kasy na zieleń, osiedlowe sklepy, przedszkola itp. tylko prezes spółdzielni miał się dobrze. i panie sekretarki. w aschabadzie, turkmenistan, też odwalono super lotnisko za kupę kasy. na chwałę prezydenta. przepust do 1600 pasażerów na godzinę. za wiki "Turkmenistan reported arrival of 14,438 foreign tourists in 2019." nie mam więcej pytań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
0 / 0

Ładny obrazek i niestety tylko obrazek. Przypominam o realiach. Tu nie warto takich rzeczy budować. Zaraz będzie, że o nie, tutaj to trzeba zmienić, tam to po co ten podciąg, ściane namaluj, a po co tyle szkła tutaj? A ta ściana to dlaczego taka krzywa i powyginana? Prosta byłaby lepsza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+1 / 3

Teraz już wiem dlaczego tyle kosztuje utrzymanie,chociaż jeszcze łopaty nie wbili. Żeby zarządzać takim ''cudem'' potrzeba wybitnych specjalistów i lepiej już teraz ich zatrudnić, żeby konkurencja nie podkupiła.
EDIT: Pierwszym razem przeczytałem ''CYRK Baranów''

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 lutego 2021 o 20:28

avatar koszmarek66
0 / 0

Ci, którzy wierzą w ten projekt to stado Baranów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
0 / 0

A kto stamtąd/tam będzie latał ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem