Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
908 919
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E elefun
+31 / 35

Mądry człowiek.
Tak powinni zrobić WSZYSCY pozostali burmistrzowie i prezydenci miast!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lutego 2021 o 20:00

M Myslaca_istota
+12 / 16

@tomkosz A nie przyszło ci do głowy, że można działać w reżimie sanitarnym? On musi utrzymać DPS-y, w których są starzy ludzie, oni mają poumierać z głodu? Można zrobić wiele, w tym pewne obostrzenia, ale z głową. A nie tak, jak jedynie słuszna partia: ma być tak, bo my tak mówimy. Widziałeś jakiś sensowny plan wprowadzania obostrzeń na podstawie sensownych danych? Przecież liczba rzeczywistych zakażeń, czy zachorowań ma się nijak do tego, co oficjalnie podaje rząd. Ja i moja rodzina chorowaliśmy na covid w listopadzie. Nikt nie miał testów (miałam wieźć moją Mamę, która nie mogła ustać na nogach, do punktu pobierania wymazów i czekać tam ok. 6 godzin na test - prędzej by tam umarła, niż doczekała testu), wśród rodziny z różnych części Polaki to samo - nie mieli testów, bo np. musieli by się z gorączką i brakiem sił ustawić w kolejce od 5 rano. Ten rząd już dawno nie panuje nad sytuacją, robi jakieś nerwowe, nieprzewidziane ruchy. Masz już maseczki FFP2? Każ kupić 5 osobowej rodzinie zapas takich maseczek (od 4 do 10 zł sztuka) na tydzień. Mają przestać kupować chleb?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-5 / 13

@Myslaca_istota tak racjonalnie rzecz biorac, to maseczki powinny byc dostarczane przez samorzady.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
+4 / 4

@Myslaca_istota Oj tam z głodu od razu. Przecież burmistrz może wziąć kredyt w banku pod zastaw majątku miasta. Żadne ryzyko, najwyżej koledzy Mateusza przejmą te nikomu przecież niepotrzebne obiekty i tereny. Nie wiadomo czemu Polacy tak poprzywiązują się do własności - chcą mieć swoje domy, swoje firmy, swoje państwo. Do czego i na cholerę im to potrzebne? Czy nie lepiej, żeby to należało do kogoś bogatszego, kto lepiej tym zarządzi? Przemysł, który po komunie został sprywatyzowanu pokazuje doskonale, że żeby mieć pracę nie trzeba być właścicielem zakładu! Żeby mieszkać nie trzeba być właścicielem mieszkania. W ogóle przecież lepiej być niż mieć. A w biedronce będzie zawsze tanio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
+4 / 4

@tomkosz O tak! Świętne słowa - WTEDY BĘDĄ ZA DARMO! Prawda?
Jedzenie też będzie dostarczane przez samorządy, a ludzie będa tylko musieli troche popracować.
Trochę, bo na wiele nie będą mieli siły. Ile można mieć siły po zupie z brukwi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-5 / 7

@mafouta mylisz mnie z kims. mysle ze mniejszym kosztem beda dla nas maseczki niz kolejny lockdown. nie mam zludzen ze kasa samorzadu to w pewnym sensie i nasza kasa, ale gdy ratuje sie biznesy, to tez z naszej kasy. sponsorowanie maseczek byloby posrednio ratowaniem biznesow wlasnie, wiec i naszych etatow, a takze przyszlych podatkow placonych przez te firmy. wiec, ma to sens

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
+2 / 4

@tomkosz Bzdura. Nauczyłeś się łykać tzw "mniejsze zło"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FightingStupidity
-1 / 5

@elefun

Powiadasz "mądry człowiek" z tego burmistrza? To niech pan burmistrz Mikołajek wyjaśni jakim cudem miałby "zakazywać" lub "nie zakazywać" przedsiębiorcom jakiejkolwiek działalności, skoro burmistrzowie/wójtowie/prezydenci miast NIE POSIADAJĄ TAKICH KOMPETENCJI !. On nawet gdyby chciał, nie może nikomu zakazać działalności gospodarczej... Zakazy epidemiczne wprowadzane są aktami wyższego rzędu: ustawami lub rozporządzeniami, burmistrzowie nic do tego nie mają ani nie wykonują w tej sprawie żadnych zadań zleconych przez administrację państwową. Ten facet to zwykły lanser.

Pan burmistrz Mikołajek plecie w mediach androny. Idiotyczna próba lansu to tylko jedno z wytłumaczeń, inne może być tu: https://tko.pl/60874,2020,09,24,burmistrz-mikolajek-bezkarny-brutalne-pobicie-pogryzienie-dziecka-przez-psa-sprzedaz-nieruchomosci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 lutego 2021 o 18:07

avatar polski_niewolnik
+44 / 48

Pewnie niedługo zostanie rozpętana nagonka na niego przez PiSowskie służby. Już tam siedzą i wertują jego papiery na pięć pokoleń wstecz szukając czegokolwiek. W najgorszym wypadku zaatakuje go seryjny samobójca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+19 / 23

Oj to się nie spodoba pisowskiej wierchuszce, jak on w ogóle mógł stanąć po stronie przedsiębiorców kiedy to jedyna słuszna władza robi wszystko, staje na głowie żeby zlikwidować prywatny biznes.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-2 / 4

A co tu w ogóle ma samorząd do gadania?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
+1 / 3

@HochLieck
Ma bo to są pieniądze samorządu !!!!!!!!!!!
Rząd zwraca kasę w zależności od przynależności politycznej nawet biedniejsze gminy gdzie nie rządzi PIS dostały mniej niż bogatsze gdzie rządzi PIS doskonale to udowodniło oko press. Nikt tak dobrze jak oni nie patrzy rządowi na ręce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-2 / 2

@NWOhell Ale konkretnie co może zrobić poza patrzeniem na ręce?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
0 / 0

@HochLieck
Tylko informować ludzi przecież nie oni rządzą a PIS chce by wszyscy ludzie słuchali tylko ich mediów. Problem z tym jest taki że starzy często na wsi słuchają tylko plebana a ten karze słuchać radia Maryja więc jak nawet maja Internet t raczej z niego nie korzystają no chyba ze by hejtować w sieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fsubi
+10 / 10

Ktoś widocznie ma chrapkę na przejęcie hotelu albo trzech. Piękna ta nasza qurwa władza. Brawo dla tego Pana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MalaZlaCzarownica
+2 / 2

Ojej, nareszcie dociera, że niepełnosprawnym w DPSach, emerytom i rencistom trzeba też dać jeść i zapłacić pielęgniarkom, a nie tylko za wszelką cenę pozamykać wszystko i wszystkich w domowym areszcie, bo "każde życie ludzkie jest bezcenne"? No no, nie spodziewałam się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
0 / 4

Ale przecież to wyborcy z Warmińsko-Mazurskiego wybierali masowo PiS. To teraz trzeba:
* oddać janosikowe
* poddać się restrykcjom, które narzuciła partia.
Bierzcie odpowiedzialność za swoje głosowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem