Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
179 207
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S szymonb7
-5 / 13

Jesteś debilem itp. Teraz twój dom podpalimy i Zobaczymy jak się bedziesz czuć. Chcecie to się strajkujcie, stójcie jak chu..... na ulicy ale od kościołów, pomników itp. Się odwalcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Slayed
+3 / 5

@szymonb7 Wiesz, ten cudzysłów w komentarzu siditga po coś jest XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+18 / 54

Cytujac z ich swietej ksiegi:
"Oni wiatr sieją, zbierać będą burzę."
czyzby to byla ironia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E epuzer
+5 / 5

To straszne... ach cóż to się stało że tak się dzieje... dwie godziny religii na tydzień w szkołach, codzienne msze na wszystkich programach w TVP, ksiądz w każdym szpitalu, wojsku, policji,straży a nawet w urzędach skarbowych...jacyż ci ludzie nie wdzięczni - a może ktoś przegiął pałę ?(myślę o szatanie)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C coldfish
+22 / 40

Strażacy otrzymali zgłoszenie o kłębach dymu unoszących się znad kościoła św. Krzyża w Lublinie około 12:30. Na miejscu zjawiły się trzy zastępy straży pożarnej. - Zapaliła się kotara z tworzywa sztucznego, zawieszona przy wejściu do kościoła - st. kpt. mgr inż. Andrzej Szacoń. Wideo z pożaru otrzymaliśmy od czytelniczki polsatnews.pl.

Jak relacjonuje oficer prasowy, w momencie pożaru kościół był pusty, dlatego nie ma osób poszkodowanych. - Pożar został ugaszony. Prawdopodobnie doszło do podpalenia. Spaleniu uległa kotara oraz okolice wejścia do kościoła. Trwa oddymianie budynku - dodał oficer prasowy. Andrzej Szacoń przekazał również, że w momencie wybuchu pożaru wewnątrz przebywała jedna osoba. - Jest to kobieta w wieku około 60-lat. Poczuła się gorzej i została przewieziona do szpitala - podsumował.

Tyle w temacie celowego podpalenia - najprawdopodobniej kotara zajęła się od postawionej w pobliżu świecy. I te tłumy ludzi w środku jakoś się też skurczyły do jednej osoby

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C coldfish
+7 / 15

@Tibr rzadko bywam w kościołach ale widywałem czasami miejsca gdzie można zapalić świeczkę w jakiejś intencji. Jest to w formie stolika gdzie po jednej stronie są świeczki do zapalenia, miejsce na datki i blat do postawienia palących się świec. I to już czasami stało w przedsionku kościoła.
Dlatego nie roszczę sobie prawa do tego że moja sugestia jest na 100% prawdziwa ale mogę sobie to "celowe podpalenie" wyobrazić w ren sposób że taki stolik stał za blisko kotary i wystarczył podmuch wiatru żeby ogień trafił na kotarę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar andrzej11635
+1 / 5

@coldfish Tak się zastanawiam ? Skąd ta teoria o postawionej świecy ? Bo tak czytam już któryś z kolei artykuł o tym i nigdzie nie jest napisane, że pożar wybuchł od świecy. Czyżby celowa dezinformacja z twojej strony ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 6

@andrzej11635
Oczywiście że to z tą świecą to celowa dezinformacja. Dodam od siebie że moim zdaniem bardzo prymitywna i może to łyknąć tylko zagorzały antyklerykał którego noga nigdy nie postała w żadnym kościele.
Sam dawno w kościele nie byłem, ale jedno wiem na pewno - świece palą się tylko w czasie nabożeństw, tylko przy ołtarzu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+3 / 23

Taaaaa... Teraz każde zadrapanie patykiem fasady albo otarcie się o tynk będzie atakiem na kastę! Ba. Atakiem na wiarę i samego Boga! A żeby pasożyt zdechł z głodu wystarczy nie zbliżać się i nie karmić. Przede wszystkim jednak doprowadzić do zerwania konkordatu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bidford
+3 / 5

@Mizantropix racja, dobry komentarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+3 / 3

@bidford niełatwy dla mnie - chrześcijanina, ale przyszedł taki czas, że wiary chrześcijańskiej trzeba bronić przed instytucją, która podobno miała jej służyć a paradoksalnie stała się dla niej jednym z największych zagrożeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolfi1485
-2 / 8

A o co się modlili? Może o kamienowanie dla kobiet decydujących o własnym ciele? :->

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
+2 / 4

To musiała być kara za grzechy :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamk18
+1 / 1

Obie strony zaczynają przesadzac polityczy mogli zostawić temat ab cji w spokoju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem