Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
104 119
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar perskieoko
+19 / 23

Bo to skandal żeby brak matury, stał na przeszkodzie karierze dyplomatycznej naszych dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pastor_
+12 / 28

Banda gamoni będzie bredziła o libertach czy konfederacji a pis zatrudnia swoich pociotków,przy nich PO to owieczki, a te gamonie sprzedadzą siebie znowu w łapy pisu,a tak "pięknie"argumentują,konfederacja tak piękna,siedzą w Sejmie, ile już lat i co z tego macie ? Katotaliban,brawo wy łosie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Darksmakosz
-2 / 6

@pastor_ A co ma quurrw zrobić 11 ludzi? Żeby móc coś realnie zrobić musieli by mieć większość! Taaa PO to owieczki były, oczywiście takiemu idiocie jak ty (nie przejmuj sie większość w tym kraju to idioci z pamięcią komara) nie pamięta że to własnie głównie dzięki idiotycznym rządom PO (aferą seryjnym samobójcami itd.) PIS wygrało ludzie już mieli dość 8 lat rządów PO i głównie dlatego PIS wygrał.
Ja nie mówię że Konfederacja jest super, nie podobają mi sie tam niektórzy zwłaszcza Bosak, ale jeszcze bardziej nie podoba mi sie brednie ludzi takich jak ty że " tyle lat już siedzą w sejmie i nic nie robią" człowieku puknij sie w łeb i to najlepiej bejsbolem a potem zacznij coś pisać! Jak mają coś zrobić skoro nie rządzą!? Jak będą mieć taką władze jak ma PIS przez chociaż 2 lata i nie zrobią nic żeby było lepiej, to wtedy przyznam ci racje ale tylko wtedy jak oni mając pełnie władzy będą rządzić podobnie jak te lewackie pokomunistyczne partie Pis PO SLD itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pastor_
+13 / 29

@Fragglesik i ta banda żałosnych gamoni usprawiedliwiających mafię -tak musiała wyglądać targowica

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lutego 2021 o 21:27

W konto usunięte
+11 / 11

Chcę przypomnieć, że Pan Duda wg standardów PIS znał bardzo dobrze "englisz"
https://www.youtube.com/watch?v=bSiMKiaulNQ
Nie wiem, czy ta ustawa tak mocno zmieni sytuację. Jakby tę ustawę nie przegłosowali, to zaraz kupę polityków zdałoby "specjalny" egzamin językowy i mógłby jechać i tak. Przynajmniej koszty mniejsze, "swoi" inteligentni inaczej za granicą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 lutego 2021 o 21:16

avatar SkrajnieCentrowy
0 / 0

Wystarczy pewnie 5 klas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+3 / 11

Żenada. W normalnym kraju takie stanowiska przysługują tylko i wyłącznie ludziom z wyższym wykształceniem. Ale w PISlandzie takie stanowiska dostanie hołota po podstawówce, która nawet słowa w obcym języku nie umie powiedzieć. Bo tacy ludzie ich wybrali. Ludzie, którzy nie powinni mieć praw wyborczych.

Najgorsze jest to, że ludzie nadal wierzą, że inne polskie partie są tak samo złe jak PIS. Jak wygra PO/partia Hołowni i zdelegalizuje PIS, przywroci demokrację, a Polska wróci do UE, to będziecie sobie mogli głosować na kogo chcecie w kolejnych wyborach. Teraz przez waszą głupotę żyjemy w katolibanie i rządzi nami: patologia po podstawówce, Ordo Iuris i naziści z ONR i tego typu bojówek. Zrozumcie, tylko PO i ewentualnie Hołownia (nie ukrywam, że wolę jego) może przywrócić w Polsce normalność i demokrację.

Aż się boję, jakie miernoty wybiorą. Pewnie fanatyków, którzy są chorzy z nienawiści do krajów, w których będą ambasadorami (przykładowo kandydaci: ambasador w Rosji- Macierewicz, ambasador w Niemczech- Jaki, ambasador USA- jakiś rasista i homofob, hm... może Godek?, ambasador w Izraelu- ten naziol z ONR itd.). Każdy normalny kraj zerwie z nami relacje widząc takich ambasadorów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
+7 / 7

@Cammax demokrację to Ty masz teraz. Wtórnie analfabetyczne masy "pracujące" (za najniższą...) albo "szlacheckie-nie pracujące" miast i wsi (raczej wsi) wybrały sobie przedstawicieli.

Ani PO ani Hołownia demokracji przywracać nie muszą, demokracja to jest teraz. A republiki, RzeczPospolitej - przywracać nie chcą, przynajmniej oficjalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 8

@Syphar i to jest największy minus demokracji. W tym ustroju taki margines społeczny, który w Polsce stanowi większość narodu może nam wybrać rząd, prezydenta. A będzie tylko gorzej, bo ta patologia rozmnaża się jak jakieś szczury, a normalni ludzie nie chcą teraz mieć dzieci. To tylko pokazuje, że prawa wyborcze dla niektórych warstw to był błąd. PISowcy są chorzy z nienawiści i marzą o tym, żeby pozbyć się wszystkich bogatych i wykształconych ludzi dowolnym sposobem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+4 / 6

Obawiam się, że *** to partia najgorzej znająca języki obce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+7 / 7

Jak widać pisiorom języki obce są obce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem