Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
70 84
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kondon
+11 / 13

Ale jak to, socjalistom skończyły się cudze pieniądze?
Rząd robi co może, aby nie przekroczyć konstytucyjnego progu zadłużenia, który uciąłby ich rozdawnictwo, to musieli kreatywnie poksięgować wydatki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-2 / 6

@tomekbydgoszcz jak to w Polsce inters wałsny ponad dobro Polski, koalicjanci myślą jak tu zrobić by było dobrze dla partii , jednak to dla nas jedyna nadzieja, mam nadzieję że mają odrobinę rozsądku, i mam nadzieję że PO nie udupi- spełniajac obietnicę 10 tys zł ulgi podatkowej ,ale trzeba uważać na fałszywych proroków .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 lutego 2021 o 20:44

M MarcelinaMarcelina
+1 / 1

@YszmanY niestety bogate kraje UE też ponoszą straty związane z pandemią, jeszcze tego nie widać ale sztucznie pompują pieniądze w swoje gospodarki aby było jak najmniej bankructw i aby ludzie nie tracili miejsc pracy. Po drugie w pierwszej kolejności będą ratować strefę euro, wspólna waluta ich do tego obliguje, nikt nie będzie się przejmował polskimi złotówkami, Polska gospodarka i waluta to nie ich problem. Zawsze podkreślam, że nigdy nie będziemy drugą Grecją bo nie mamy euro!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
+1 / 3

@YszamanY Myśleniem życzeniowym jest to, że jakakolwiek nowa władza (a już zwłaszcza oparta o PO) nie skorzysta z narzędzi pozostawionych im przez PiS by robić dokładnie to samo. Tylko, że przymilając się do innej grupy ideologicznej, i tym razem z poklaskiem i mediów publicznych, i powiązanych z sobą prywatnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lemyjones
+2 / 2

Problem polega na tym że od 89 roku u władzy są te same osoby, które niezależnie od tego jaką partię teorytycznie reprezentują dbają tylko o własny interes.
Oczywiście wychowali sobie młodych graczy którzy będą kontynuować ten sposób działania.
Nie ma u nas tzw. elity politycznej czyli ludzi którzy chcieliby zrobić coś pro publico Bono.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-3 / 3

@Nil97 mylisz się , elektorat PO nie jest ciemnym ludem pis-u, ale nie jestem naiwny, jednak tylko koalicja wielu parti może odsunąć pis od władzy a dzisiaj tylko to się liczy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VenarNarco
0 / 4

@YszamanY
"zaraz dostaniemy sporo pieniędzy od " złej EU" - tak dostaniemy i wydamy na:

"Same plany są jasne: 37 procent pieniędzy z Funduszu Odbudowy powinno zostać przeznaczonych na ochronę klimatu, 20 procent - na cyfryzację, a reszta - na zreformowanie systemu opieki społecznej lub publiczny system ochrony zdrowia."
czyli 57% na wiatraki z Niemiec, woltanike z Chin i internet, reszta socjal/ opieka zdrowotna. Raczej na poprawę sytuacji gospodarczej nie wpłynie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VenarNarco
+1 / 5

@Lemyjones
Każdy kto próbowałby przeprowadzić realne reformy w naszym kraju popełniłby polityczne samobójstwo.
Wyobraź sobie partie, która likwiduje kwartalny KRUS i każe rolnikom płacić co miesiąc ZUS. Dodaj do tego faktyczną restrukturyzację połączoną z zamykaniem nierentownych kopalń i masz wojnę domową. A członkowie rządu są spaleni w polityce dożywotnio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lemyjones
+1 / 1

Czyli jesteśmy skazani na PO-pis? Czy czekamy aż stare dziadki wymrą i wtedy coś się zmieni? Niestety to też nic nie da bo zanim wymrą wyszkolą sobie następców. Pozostaje modlić się o cud.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+1 / 3

Nie wiem dlaczego, ale nadal mam wrażenie, że te 6,6% to jeszcze nie wszystko,że to tylko tak naprawdę wierzchołek góry lodowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+1 / 3

" Nie bedzie bruksela nam mówić jak mamy rzyć !!!!"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem