Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
270 277
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Ata11
+3 / 3

Na Grochowie? To mogło tak być.
Dziwne, że "parkował" psa przed sklepem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
-5 / 15

Sąsiadce ukradli kota , kot jak kot po jakimś czasie wrócił. Kobieta która go ukradła przyszła i kazała sobie oddać pieniądze za weterynarza , sąsiadka zapłaciła. ... autentyk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BorekL_R
+2 / 2

@Kocioo Co? xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheLukiKiler
+4 / 4

Walaszek Grubas bedzie miał materiał na odcinek:D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
0 / 2

A teraz pomyślcie z drugiej strony. Bydło kupuje sobie te pieski, które srają i srają i srają. Właściciel nie sprzątnie, bo on przecież z tych "lepszych" (ciekawe, bo na Wilanowie prezesi wyprowadzają psy i po nich sprzątają). Co więcej, wpieprzają się z tymi zwierzętami do sklepów, salonów, chociaż przepisy sanitarne zabraniają tego.
Parę lat temu sanepid postanowił zrobić z tym porządek i jak tylko zobaczyli, że osoba wchodzi z piesełkiem do sklepu, to i na właściciela, i na sklep mandat. Bydło trochę się oduczyło, ale psami srają dalej.
Najwyraźniej lokalna społeczność z Grochowa (bo na Straż Miejską nie ma co liczyć) wzięła sprawy w swoje ręce. I tak miał dużo szczęścia, bo tu i weterynarze psa odczepiali od dobrze przymocowanej stalowej linki z haczykiem na końcu w kiełbasie, bo niejeden pies próbuje gryźć, jak tylko wyleci na dwór. Cham i tak nie zrozumie swojego błędu, tylko będzie płakał, że to sąsiedzi źli, ale to, że samemu się dla całego społeczeństwa jest umysłową cvurvą, tego się nie widzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem