Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
540 593
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar haqr
+5 / 21

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
+6 / 12

Memy to rzetelne źródło informacji. Nawet jeśli odbiegają od rzeczywistych statystyk, gdy powstaje mem to zawsze musi być prawdą, którą poznają tylko wtajemniczeni z otwartymi oczami :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
0 / 2

@egoiste nigdy zrodla nie zobaczysz, a jak zobaczysz to bedzie jakis blogspot czy cos w tym stylu, bo zrodla informacji co urzywaja "niewtajemniczeni" to sa w tej konspiracji wiec sa zaklamane ;)

Mam takiego znajomego (a raczej mialem), ktory wierzy, ze pandemia nie istnieje i swiatem rzadza iluminaci... Najsmieszniejsze jest to, ze jego zona jest naukowcem i pracuje nad szczepionkami! xD A jeszcze dodam, ze to byly znajomy, bo kiedys chcial mnie przekonac, ze ludzie nie musza pravowac i praca jest niepotrzebna i jak ci sie nie podoba to mozesz poprostu z niej zrezygnowac. Jak mu powiedzialem, ze nie moge bo nie chce byc na utrzymaniu zony, to sie do mnie przestal odzywac xD hehe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-1 / 3

@egoiste udowodnienie, że zgon był następstwem szczepienia jest dokładnie tak samo proste jak udowodnienie, że zgon był następstwem covid - wystarczy przyjść odpowiednie kryteria.
Jeżeli dana osoba nie była umierająca w momencie szczepienia, to mało prawdopodobne, aby w krótkim czasie po nim stała się umierająca bez jego udziału.
Jeśli zamierzasz wykluczyć szczepienie jako powód śmierci wskazując, że mogło tylko pośrednio na nią wpłynąć pamiętaj, że na takiej samej zasadzie powinieneś wykluczać covid jako powód śmierci nim zarażonych osób, co mogłoby skutkować kilkudziesiecioprocentowyn spadkiem jego śmiertelności.

Co do źródła informacji o szczepieniu chorych jest kolego jedno niepodważalne i nazywa się rachunek prawdopodobieństwa. Jeśli wiesz, że nie wykonuje się testów na covid osobom szczepionym oraz znasz statystykę zarazalnosci wirusa, to możesz sobie łatwo obliczyć nawet przybliżoną liczbę zaszczepionych chorych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 0

@egoiste
Jeżeli wiesz, bo mówi ci to nauka, że szczepionka obniża odporność ogólną organizmu, to nie powinieneś musieć zaglądać do statystyk, tylko do własnego zdrowego rozsądku aby stwierdzić, że wśród osób zaszczepionych, które nie rokowały wcześniej na nagły zgon, nagłe zgony są powiązane ze szczepieniem (bo przecież nie z boską ingerencją). Masz oczywisty powód, tylko trzeba przestać się bronić przed jego dostrzeżeniem.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ekspert-ostrzega-masowe-szczepienia-na-koronawirusa-mog%C4%85-zako%C5%84czy%C4%87-si%C4%99-dla-nas-tragicznie/ar-BB1eBye2?ocid=msedgntp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Yarpen_Melitele
-2 / 18

Dlaczego przed podaniem szczepionki nie jest wykonywany test na covid?! przecież podawanie szczepionki choremu na covid to delikatnie mówiąc skandal?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 marca 2021 o 10:09

Y Yarpen_Melitele
0 / 10

@egoiste Nie rozumiesz, chodzi mi o to że szczepi się osoby chore!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar taki_tam_tam
+1 / 3

@egoiste On raczej na logikę napisał. Zawsze jak nie ma testów to może się trafić osoba chora a przynajmniej taka u której wirus już się namnożył ale objawów brak. Ja tez najchętniej bym się zapytał czy w takim przypadku szczepionka pomaga czy jednak już nie lub czy szkodzi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 marca 2021 o 11:28

H Herhard
-2 / 12

Może czekają czy pacjent się przekręci czy da radę wyjść o własnych siłach? Ot taki eksperyment medyczny ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S silj
0 / 0

A nieprawda, że pół godziny, bo tylko 15 minut. Wiem, bo już swego chipa mam ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem