Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
349 361
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C Cylindryk
+19 / 29

I weź tu chciej zagadać... kiedy wiążę się to z tak wielkim ryzykiem, by zostać oskarżonym o molestowanie za co? Za komplement?
Cóż... nie warto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skar2k19
-5 / 15

brak słów ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S severh
+4 / 14

Jak bronić się przed zarzutem patrzenia na piersi/nogi/cokolwiek?
To ona odbiła te fotony w moim kierunku!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 marca 2021 o 12:12

A alfonso240d
+11 / 15

Napoleon powiedział że jest kłamstwo, perfidne kłamstwo i statystyka.
Takie przykłady to potwierdzają.
Nie dawno była ankieta na której podstawie stwierdzono że w Polsce jest ogromny antysemityzm.
Pytania były taki, np. czy uważasz że Żydzi zajmują w Polsce zbyt dużo pozycji u władzy i czy uważasz że są bogatsi niż reszta.
Może nie dokładnie tak ale coś w ten deseń.
Ale na świat nie poszły pytania tylko wnioski że w Polsce jest i był antysemityzm i Żydzi nie są tu bezpieczni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
-2 / 2

Ta statystyka pokazuje jedynie głupote lewej strony. To "napastowanie seksualne" w postaci propozycji postawienia drinka czy zaproszenie do kina to jest czymś co się nawet nie mieści w graniach absurdu. Żarty? Faktycznie czasami bywają przesadzone, ale czy to powód by uznawać je za molestowanie? Gość przesadzi to można dać mu w pysk i po sprawie.
Najbardziej bawi mnie to zerkanie na biust. Chodzą najpierw z biustem prawie na wierzchu, a później twierdzą, że jak ktoś zerknie to jest to molestowanie. To jest tak jakbym chodził bez majtek po mieście i miałbym pretensje, że ludzie patrzą mi się na flet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 marca 2021 o 12:57

avatar zaymoon
+2 / 8

Ale o piekle kobiet mówi się w przypadku Polski a nie Niemiec czy Szwecji. Przykłady tych nadgorliwych statysty z Zachodu służą prawakom do manipulowania i kłamania że na Zachodzie jest większa skala przemowy wobec kobiet niż w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
-4 / 10

@zaymoon Właśnie między innymi dlatego jasne jest dla mnie (i pewnie większości normalnych ludzi) że wiele z tych rzeczy nie powinno klasyfikować się jako molestowanie. Czasami (w zależności od kontekstu, okoliczności i użytych sformułowań) jako chamstwo, owszem, ale nie molestowanie. Mało tego, klasyfikując to w tym samym szeregu mam wrażenie, że szkodzimy ofiarom faktycznego molestowania, zamazując skalę problemu wśród masy pierdół na które nikt normalny nie zwraca większej uwagi i niemal natychmiast zapomina.

Trochę tak jakby osobę przepychającą się w busie lub tramwaju oskarżyć o pobicie bo szturchnęła kogoš po drodze. Niepotrzebne wyolbrzymianie pierdół motywowane źle nakierowaną chęcią "naprawiania świata".

PS: A przy statystykach dot. przemocy zawsze warto pytać, kto, na czyje zlecenie, w jaki sposób i wśród jakiej grupy prowadził te badania. Zawsze zastanawia mnie np. skąd wyciągają dane np. rzekomych przypadków przemocy niezgłoszonej. Bo dla mnie zawsze wygląda to jak idealne pole do celowego zawyżania statystyk celem udowodnienia własnych teorii, bez możliwości jakiejkolwiek weryfikacji.
I tak przy okazji: dlaczego prawie zawsze mowa tylko o przemocy wobec kobiet, a prawie nie mówi się o przemocy (fizycznej i/lub psychicznej) wobec mężczyzn? Albo w ogóle zajmuje się tematem kompleksowo, bez podziałów na płeć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 marca 2021 o 17:33

avatar belzeq
0 / 6

Nie ma to jak tradycyjny, polski podryw w dyskotece w Paździochowie: "Ruchasz się, czy trzeba z tobą chodzić?"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E EasyManXf
-2 / 2

widzę że tutaj to nawet opinii nie można napisać, tylko lewackie demoty kasują komentarze, smutne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar be4bee
+3 / 5

Nie, nie wszystko co może zrobić mężczyzna to molestowanie, nie generalizujmy. Ale pracowałam długo z mężczyznami ( praca biurowa) i dobrze, że zwraca się więcej uwagi na traktowanie kobiet. Kiedyś było jak było i chcąc pracować musiałam te umizgi znosić. Znikąd się problem nie wziął, faceci przez długi czas uważali upokarzanie kobiet i lekceważenie za normalne. Teraz to się bardzo szybko zmienia i ciężko im to zaakceptować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
-1 / 3

feminazistki, elgiebety, obrońcy praw mudżynów opanowują świat. niedługo będą getta dla heteroseksualnych ludzi i białych. a komu nie będzie pasowało to do gazu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-1 / 1

Cóż się można po antypolskim czymś spodziewać co zwie się lewactwo? To coś chce poróżnić Polki i Polaków. Przez inne takie durnoty chcą zniszczyć rodzinę, narodowe więzi i polską wiarę czyli chrześcijaństwo które jest spoiwem narodu. Odrażające lewactwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolfi1485
+1 / 3

Mrugnięcie okiem, zaproszenie na drinka, komplement... No ja nie mogę! A najlepsze jest to, że kobiety, które uznały to wszystko za molestowanie są cholernie dwulicowe. W ich przypadku uroda, majątek i wzrost faceta są granicą pomiędzy molestowaniem a flirtem.

Eh, gdyby wszystkie molestowania były takie żartobliwe jak te na "Mii-Tuu"... Albo takie "na niby" jak te przy aferze z zespołem Decapitated.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 marca 2021 o 8:30

A AddNull
0 / 2

Jak zawsze zapewne statystyki są przerysowane i odnoszą się do konkretnych przypadków, a prawda jest taka, że większość kobiet znalazła się w sytuacji gdzie te zachowania mogły uznać za molestowanie. Zapewne nie pytali ich jak często się to zdarza, czy w jakich okolicznościach tylko czy kiedykolwiek znalazły się w takiej sytuacji.

-Zaproszenie na drinka- faceci często nie ogarniają słowa NIE i potrafią być bardzo nachalni, znajoma miała taką sytuację, że po kilku odmowach jakiś gościu podszedł do niej już z kupionym drinkiem i dziwił się, że nie chce go wypić bo przecież on jest taki dobry i już go specjalnie dla niej kupił. On nie ma złych intencji to tylko zaproszenie na drinka. No NIE-jak kobieta odmawia to odmawia i nie napastuj jej.

-Żarty o zabarwieniu seksualnym- niektóre są nawet zabawne i zdarza mi się opowiedzieć jakiś, tyle że w towarzystwie, które znam i mniej więcej wiem jak zareaguje. Wtrącanie co czwarte zdanie seksistowskiego "żartu" w rozmowie z kobietą, albo w której uczestniczy kobieta nie jest fajne(choć coraz częściej faceci również są zażenowani taką postawą). Chyba każdy choć raz w życiu spotkał ten typ i nie dziwię się kobietą, że uznają to za molestowanie-można uznać, że przesadnie ale tak naprawdę to kto przesadził, że aż tak zostało to przez nie zinterpretowane?

-Patrzenie na piersi- serio to że kobieta założyła większy dekolt, bo np jest gorąco albo po prostu lubi to nie zaproszenie, a niektórzy nawet się z tym nie kryją. Kobiety chciałyby się dobrze czuć w tym co na sobie mają nie przejmując się obleśnym spojrzeniami.

-mruganie okiem- w rozmowie ze znajomymi, spoko. Ale gdy robi to jakiś obcy typ- nieważne względnie przystojny czy nie(jak to pisaliście w innych komentarzach)- dla wielu kobiet jest to przerażające, zwłaszcza gdy nie odpuszcza.

i ostatnie z waszej listy:
-komplement na temat wyglądu- tekst w stylu fajna dupa to nie komplement! albo jeszcze lepszy z którym naprawdę większość kobiet się spotyka w zasadzie od momentu dojrzewania: Ooo cycki/piersi ci urosły! W końcu zaczynasz wyglądać jak prawdziwa kobieta!- serio uważacie że to komplement? zwłaszcza w stosunku do dziecka?

Niektóre sytuacje faktycznie są przerysowane, a pytania zapewne były tak sformułowane żeby wnioski były takie jakie chcą uzyskać. Jednak prawda jest taka, że coraz więcej kobiet przestaje patrzeć na takie zachowanie w stylu: to tylko facet, nie zwracaj uwagi, może odpuści.
Tylko zdają sobie sprawę, że nie należy takim osobą pobłażać, pamiętają jak się czuły w takiej sytuacji i nie chcą na to skazywać kolejnych pokoleń.

Może i jest to zrobione trochę na wyrost ale czy na pewno?

Porozmawiajcie tak szczerze z kobietami, zwłaszcza młodymi bo te mają już więcej odwagi żeby wygarnąć ten problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 marca 2021 o 12:34

avatar BrickOfTheWall
0 / 0

Ale mam nadzieję, że tak na co dzień to jesteś świadom różnicy między molestowaniem a napaścią na tle seksualnym???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem