Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
172 176
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar stahoo2000
+1 / 1

-Poproszę cebulę do włosów przetłuszczających się.
Smalec zrobię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stahoo2000
+1 / 1

Jak mawiał mój ojciec : "Ramona! Twe włosy margaryną czuć." Koniec cytatu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+10 / 10

Już od dłuższego czasu prześladuje się i dyskryminuje normalnych. Jak nie masz jakiejś niepełnosprawności czy zboczenia to jesteś człowiekiem drugiej kategorii. Równocześnie dłubie się przy definicjach normalności i za normalne podaje się to, co normalne nie jest.
To może np. zlikwidować służbę zdrowia i uznać wszystkich za mieszczących się w szerokiej normie zdrowia? Zlikwidować egzaminy, rankingi sportowe, uprawnienia zawodowe itd.? Bo przecież wszyscy są równi, równie zdrowi, mądrzy, piękni itd.?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 8

@Banasik bojownicy tolerancji chcą wszytko zrównać nie możesz nazwać kogoś grubym, chudym. Wszystkiemu nadają/przypisują pejoratywne negatywne znaczenie lub intencje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
0 / 0

co to za różnica? dla mnie żadna.od lat nie kupuję tych badziewnych żeli, szamponów w drogeriach między innymi tego producenta a przerzuciłem się na linię kosmetyków których w ogóle nigdzie się nie reklamuje :) efekt? same plusy, brak łupieżu, żel pod prysznic jest bardziej wydajny. I nagle okazuje się że po zmianie szamponu z głowairamiona na taki zwykły innej mało znanej firmy łupież znikł :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+3 / 3

żeby było ultra poprawnie tak na miarę 21 wieku to może krem do "cery wspaniałej czarnej i ciemnej" i do cery " tej jasnej chu*owej"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem