Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
253 305
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F Fahrmass
+3 / 11

Proponuję sprawdzić, ilu HETEROSEKSUALISTÓW zostało w ciągu ostatniego roku zaatakowanych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar costamzczymstam
0 / 0

@Fahrmass a czy zostali zaatakowani dlatego, że są heteroseksualni?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fahrmass
+1 / 3

@costamzczymstam Nie wiem, z jakiego powodu zostali zaatakowani. I zdecydowanie potępiam wszelkie ataki, zwłaszcza ze względu na orientację, kolor skóry itp. Nie rozumiem tylko, dlaczego nad jakąkolwiek grupą mamy się rozczulać w jakiś szczególny sposób. Albo traktujemy wszystkich równo - albo sami prosimy się o kłopoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fahrmass
+1 / 1

@setunia Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+16 / 30

Problem w tym, że w tym miejscu jesteśmy od zawsze. Jedyną nowością jest to, że z tematu homoseksualistów zrobił się temat LGBT i ich irytujących aktywistów, których działalność bardziej szkodzi, niż pomaga tym mniejszeościom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+18 / 24

Słowa: "lgbt to nie ludzie", to nie jest nawet zdanie wyrwane z kontekstu, to jest część zdania "lgbt to nie ludzie, to ideologia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikardil
+2 / 4

@belzeq właściwie to wszystko można nazwać ideologią i każde środowisko ma ten odchył który nie jest zbyt chwalebny. Nawet w Uniwersum StarTrek'a wśród Volkanów było ugrupowanie Ekstremistycznych Racjonalistów ;)

Edyta mówi: bardziej właściwie by pasowało ruch/grupa społeczna kierująca się daną ideologią a nie nazywanie ludzi LGBTQ+ bezpośrednio ideologią bo to jak widzimy może być źle rozumiane :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 marca 2021 o 16:27

B bsch
+8 / 14

Zawsze znajdą się kretyni, którzy będą popierać nawet ataki fizyczne, na takiej zasadzie to by można cały świat umieścić w tej części piramidy. Poza tym przytaczanie "lgbt to nie ludzie" to jest jednak manipulacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Massai
+8 / 24

Proszę o przykład JEDNEJ osoby, która jest LGBT.
Znaczy jest JEDNOCZEŚNIE lesbijką, gejem, biseksualna i transseksualna.

LGBT to nazwa ruchu społecznego, kierującego się określoną ideologią. Do tego ruchu należą zresztą też osoby heteroseksualne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+4 / 14

A gdzie na tej piramidzie znajdują się powtarzające się ataki muzułmanów z użyciem maczet czy noży? Jak np. zabicie 16 października francuskiego nauczyciela i odcięcie mu głowy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar XiJinping
+9 / 13

@tristan3i5 „Czekam, aż wszystkie stare k***y głosujące na PiS wymrą”
- z jakiegoś marszu równości sprzed kilkunastu miesięcy

To byłoby lepszy przykład tej całej walki o tolerancję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asheera
+10 / 20

Bo LGBT to nie ludzie - to ideologia na siłę narzucająca światopogląd, wedle którego osobnicy o innej orientacji itp. są "równiejsi", oraz wedle której to, że komuś zwisa czyjas orientacja, jest homofobią.

Ideologia szkodliwa, podobnie jak blm, bo osoby do tej pory obojętne, zmienią nastawienie na negatywne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rybery
+3 / 3

Co za debil se to narysował? Niech sobie narysuje jeszcze pieska i kotka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
-2 / 6

eksterminacja. hahahaha. żebyś się nie zesrał. o jak elgiebety uwielbiają stawiać się w sytuacji ofiar i męczenników. jeden świr z nożem zaatakował pedała i wiadomo. caly naród chce wymordować gejów,. przecież to oczywiste. ta akcja to woda na młyn dla takich skamlących gamoni jak ty. nie wiem czy zauważyłeś ale homoseksualiści bronieni i wręcz wywyższani są przez media i polityków na zachodzie, teraz coraz częściej i u nas bo z automatu są stawiani w roli ofiar i tych wiecznie poszkodowanych a tak naprawdę gówno im się dzieje. w krajach arabskich to sobie możesz takie pierdoły rozpowiadać bo tam się nie patyczkują z elgiebetami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-3 / 3

@setunia jakie kraje, takie pomysły. Inni będą mieć strefy tylko dla zaszczepionych, a my tylko dla hetero.
Takie strefy serio istnieją. W praktyce wygląda to tak, że ktoś kto nie jest hetero nie ma prawa się ujawnić, bo w przeciwnym razie wolno go legalnie szykanować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 3

@setunia u nas "wrogiem ludu" jest każdy, kto nie jest za PISem. Tak więc można być białym, stuprocentowym Polakiem, katolikiem, oczywiście hetero, nienawidzącym wszelkich mniejszości, zwolennikiem skrajnej prawicy, ale przykładowo nie zgadzasz się z PISowskim rozdawnictwem. Więc gratulacje, jesteś wrogiem ludu. W takim ustroju nikt nie jest bezpieczny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem