Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
108 131
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L LewSapieha
+13 / 13

@perskieoko
Ale że co? Chciałbyś zabronić szczerych odpowiedzi na zadane pytanie? Chcesz zabronić wyrażania swoich myśli, które nie są zgodne z jedyną, "słuszną" retoryką mainstreamu?
Raczej wątpię, abyś chciał tu bronić "logiczności" obostrzeń...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
-5 / 5

@LewSapieha
To co ja myślę nt pandemii i działania rządu w tej sprawie to zupełnie co innego. Mnie śmieszy cytowanie stanowiska sportowców, aktorów, piosenkarzy czy innych celebrytów, w sprawach na których kompletnie się nie znają. Co może mnie obchodzić co myśli bokser na temat epidemii? Równie interesujące byłby dowiedzieć się, co Margaret myśli nt ocieplania klimatu. Gdyby Błachowicz mówił jak skutecznie napie#dalać po ryju, to chętnie bym zapoznał się z jego opinią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LewSapieha
-1 / 1

@perskieoko
A co mnie obchodzi, że ciebie nie obchodzą opinię innych??? Chcesz zakazać ich wyrażania???
Z twoją retoryką to ty możesz robić za "Najmnam" w TVP, bo idealnie do tego pasujesz, a nie Błachowicz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 108757
+2 / 10

Proponowałbym nie "wycierać" sobie gęby czyimś nazwiskiem i nie dopowiadać tego czego ten ktoś nie powiedział. "plandemia" oraz "nielogiczne obostrzenia" nie oznaczają że neguje istnienie wirusa i że się nie zaszczepi. Oznaczają tylko to, że jest wkurzony na to co się dzieje w Polsce i na świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LewSapieha
+1 / 7

@108757
Proponowałbym nie manipulować w taki małostkowy i nieudolny sposób, w którym miejscu "dopowiedziałem" coś czego on nie powiedział?
To ty swoimi słowami wycierasz sobie nim gębę, sugerujac, że wierzy w wirusa i że się zaszczepi, a przecież on nic takiego nawet nie zasugerował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 marca 2021 o 22:42

avatar trusty
0 / 2

@LewSapieha - ale @108757 nic nie sugeruje. On tylko napisał, że jedno nie wyklucza drugiego.
Ja mam dokładnie taki pogląd. Wirus jest, trzeba być ostrożnym, ale to co się dziej w Polsce i na świecie, to paranoja.

EDIT: zapomniałem dodać - i zaszczepię się jak będę miał możliwość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 marca 2021 o 7:51

L LewSapieha
-3 / 3

@tomek_s
A co, mało masz tutejszych trolli, którzy na słowo "plandemia" reagują jednoznacznie... "foliarz", nawet nic nie sugerują tylko stwierdzaja wprost?
@trusty skoro nic nie sugeruje, to po co przytoczył tu kwestię szczepienia i wiary w wirusa, skoro ani demot, ani wywiady Janka nie dotykały tego tematu.
Nie obchodzi mnie czy będziesz się szczepił czy nie, to nie jest ten temat, więc nie siej tu proszczepionkowej "propagandy"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 marca 2021 o 15:39

L LewSapieha
-2 / 4

@tomek_s
Tak, byłem tu nazywany foliarzem po sugerowaniu "plandemii", więc nie udawaj głupa i nie baw sie słówkami, bo dokładnie wiesz o czym pisałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 108757
+2 / 2

@LewSapieha
Zacznijmy od tego że ten demot "Janek (foliarz?) Błachowicz" najzwyczajniej obraża Błachowicza. Janek to on może być dla kolegów i rodziny. Wstawienie między imię i nazwisko słowa "foliarz" to już można uznać za obrazę. Zdajesz sobie sprawę, że ten wpis teoretycznie może sprowadzić na Ciebie kłopoty prawne?

W odpowiedzi na mój wpis napisałeś, że nic nie dopowiedziałeś. W takim razie połączenie "Twojego" słowa "foliarz" ze słowami Błachowicza "plandemia" i "chore obostrzenia" co oznacza ? Co chciałeś przekazać tą wstawką ? Może wyjaśnij żeby nie było niedomówień. A może lepiej nie wyjaśniaj bo jeszcze się pogrążysz. Cytowane przez Ciebie słowa Błachowicza tak jak napisałem świadczą tylko o jego irytacji ale tak ma teraz większość ludzi.
To że Błachowicz się zaszczepi jeśli jeszcze nie jest zaczepiony jest akurat oczywiste.
Tak się przypadkowo składa że 10 lat trenuje sporty walki, bywam na zawodach więc wiem dokładnie jak to wygląda. To jest sport kontaktowy, prawdopodobieństwo zakażenia jakimkolwiek wirusem jest bardzo duże. Na tym poziomie na którym jest Błachowicz najzwyczajniej nie może pozwolić sobie na zakażenie i spadek formy bo to oznacza dla niego utratę tytuł, zarobków i stylu życia który lubi. Podejrzewam że na zawodach jeśli jeszcze nie są to za chwilę będą wymagane zaświadczenia o zaszczepieniu.
Rozumiem że Ty nie będziesz się szczepił. I dla mnie tacy ludzie są bardzo OK. Im więcej się nie zaszczepi tym szybciej szczepionka trafi do mnie. To jest tzw. selekcja naturalna. Tak trzymaj chłopie.

Radziłbym mniej się ekscytować i zachować większą rozwagę z wstawianiem treści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 marca 2021 o 17:53

L LewSapieha
-1 / 3

@108757
no, to ćwiczysz 10 lat (chyba manipulowanie faktami ;)), więc zaraz dostaniesz tu merytoryczny wprdol ;)
Słowo "foliarz" jest ze znakiem zapytania, gdyż na tym portalu jest spora ilość użytkowników, którzy gdy zasugerujesz planowaną pendemię, od razu wyskakują z "foliarzem", więc piłem do nich, czego oczywiscie nie potrafiłeś wyłapać i zrozumieć lub jak na manipulant przystało udałeś, że nie widzisz. Na tym portalu, nawet admini promują demoty (wstawiajac je na główną), w których użytkownicy nabijają się z foliarzy tj. ludzi szukających spisku w tym wszystkim. A słowo "plandemia" jednoznacznie sugeruje spisek.
Zatem, strwierdzenia że coś dopowiedziałem, było kłamstwem lub nieudolną (trochę dziwne jak na 10 lat ćwiczeń) manipulacją.

Dalej też kłamiesz i manipulujesz pisząc"świadczą TYLKO o jego irytacji"...
Bzdury, mówił to z uśmiechem i powiedział "jak ja to nazywam, plandemia", wiec nie jest to oznaka irytacji (tym bardziej nie TYLKO irytacji) tylko jest to przez niego przemyślane.

Dalej to już uprawiasz swoją proszczepionkową propagandę, jak na nieudolnego manipulanta (tudzież płatnego trolla) przystało, gdyż ten demot nie jest o tym... "dopowiadzasz" jak na hipokryte przystało.
Przyjmujesz KO na facjatę, czy jeszcze coś burkniesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 marca 2021 o 18:17

1 108757
+1 / 1

@LewSapieha
Znowu emocje, uważaj na ciśnienie.
Oczywiście, zadałeś tylko niewinne pytanie? Tylko że na tej zasadzie można przykleić praktycznie każdemu dowolną gębę nie ponosząc żadnych konsekwencji, przecież to tylko pytanie?
Teraz sam się pogrążyłeś
„ Bzdury, mówił to z uśmiechem i powiedział "jak ja to nazywam, plandemia", wiec nie jest to oznaka irytacji „
Tu mogę się z Tobą zgodzić, to nie jest oznaka irytacji, to był żart słowny. Ważne jest co było powiedziane wcześniej, bo tu się do czegoś odnosi. Jak podasz jakiś tekst źródłowy lub film to możemy podyskutować. W tym momencie dalsza dyskusja nie ma sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem