Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1876 1899
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Antypisior
+16 / 22

Polska to nie jest kraj dla uczciwych ludzi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+22 / 32

"Z pijawkami walczy się poprzez osuszenie bagna, a nie łapanie za ogonki." Piękne nawiązanie do stwierdzenia Trumpa "Drain the swamp" - za które debile na nim siedli, że zamierza niszczyć przyrodę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+10 / 12

@marcinm1 Akurat "naziści" są wszedzie także w PiS i PO. Patrz niedoszły prezes IPN dolnośląskiego Tomasz Greniuch związany z PiS i jego wybryk z przed lat. Przeszłość giertycha z młodzierzą wszechpolską. Oczywiście narracja w mainstream'owych ściekach jest taka że jak narodowiec to od razu faszysta, no chyba że liże jaja kaczyńskiemu jak bąkiewicz, albo robi interesy z PO to wtedy nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 marca 2021 o 18:53

K Klifton
+8 / 20

@marcinm1 Nie wiem, ja tam nic nazistowskiego w progrtamach składowych Konfederacji nic nie widzę. Wręcz odwrotnie, można ich oskarżać o wiele ale napewno nie o nazizm czy o faszyzm, bo jeżeli ktoś głosi poglądy o ograniczaniu roli państwa i efektywnym go zmniejszaniu, a to głosi każda składowa konfy, to o żadnym nazizmie mowy być nie może.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lemyjones
+3 / 7

Jak ktoś jest patriotą i narodowcem to nie czci Adolfa H. Tylko Piłsudskiego ewentualnie to raz.
PiS jakoś nie hejtuje za bardzo zachowań takich jak greniucha co już samo w sobie jest niedopuszczalne to dwa.
Pan Mentzen chociaż w sumie mądrze gada to Ameryki jak dla mnie nie odkrył. Czekam na jakieś konkretne rozwiązania które zaproponuje. Puki co to gadanie na zasadzie: " zrobimy tak żeby było fajnie"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rocannon2
-1 / 1

@ciomak12 Te 100 projektów ustaw zostało wygumkowanych z sieci dość dokładnie. Ciekawe czemu. Ale gdzieniegdzie się zachowały. Przykład jednej z nich:

Wprowadzenie możliwości zawarcia nierozerwalnego małżeństwa.

Projekt wprowadza możliwość złożenia Kierownikowi Urzędu Stanu Cywilnego przed zawarciem małżeństwa nieodwołalnego oświadczenia o uzależnieniu możliwości rozwodu od zgody biskupa diecezjalnego. W przypadku złożenia takiego oświadczenia dopuszczalność rozwoduw sądzie rodzinnym małżeństw zawartych w Kościele Katolickim zależeć będzie od zgody biskupa

To przecież uzależnia decyzję organu państwowego (USC) od arbitralnej decyzji biskupa. Co trzeba mieć w głowie żeby w ten sposób myśleć o państwie świeckim w którym panuje rozdział Kościoła od państwa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar skrzatekPL001
-4 / 4

@Klifton Ograniczanie roli państwa XD w jakim świecie ty żyjesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Klifton
-4 / 4

@skrzatekPL001 Ale co ma ten obrazek wspólnego z tym co napisałem? W porównaniu z tym co mamy teraz oraz w porównaniu z tym, co dzieje się także w innych krajach, to, co oni głoszą to zmiana w kierunku wolnościowym. Zaznaczam, to co głoszą, bo to, zrobią to się okaże (albo i nie) kiedy dostaną swoją szansę. Nigdy nie możesz na 100% ufać politykowi, tak przynajmniej mówi m doświadczenie. Ktoś ci dał minusa, ja nie, bo mnie ten obrazek zaciekawił. Wiesz może co Krzysztof Bosak,czy ten co jego konto robi chciał cenzurować? Z ciekawości pytam, bo nie widać na tym. Co jakaś grubsza akcja była? Mieszkam w UK i mogłem przegapic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2021 o 19:18

avatar AIkanaro
+3 / 3

@skrzatekPL001 Niestety Bosak jako członek Ruchu Narodowego to kolejny socjalista hipokryta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Klifton
-4 / 4

@Elathir Ale przecież żyjemy w czasach, gdzie cenzuruje siętreści uważane przez kogośza szkodliwe. Akurat w tej kwestii pewnie się nie różni od reszty, co mnie martwi, ale przecieżpojęcie wolności nie zamyka się tylko w tym, co wolno mówić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beka1987
+41 / 41

Wszyscy wszystko wiedzą, nikt nie jest głupi, każdy ma dość, a nikt nic z tym nie robi, czyli wszystko idzie zgodnie z planem rządzących i to długofalowym, wieloletnim - nauczyli nas żeby nam się nie chciało niczego robić, mózgi nam były prane już w dzieciństwie, szkole itp. Polacy nie mają się zjednoczyć, mamy trwać w tej agonii politycznej, a jak ktoś czuje się sfrustrowany to niech się "wyżyje" w necie, na demotywatorach itd, itp, może być jakiś mały strajk feministek, ok niech idą dziewczyny i tak nic nie zdziałają....dla nas nie ma już nadziei tylko do czego to doprowadzi - nie wiem, nie chce mi się myśleć, ktoś inny coś wymyśli :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M movah02h
+1 / 1

@beka1987 Najpierw muszą być wyniki badań opinii publicznej dające cień szansy powodzenia zmiany obecnego układu sił. Potem można się zacząć angażować. "Dysydenci" nigdy nie wygrają z rządzącymi elitami bez mas. Masy budzą się na chwilę, zwykle gdy nie ma co żreć i gryzą na oślep. Pierwsza sprawa dla "dysydenta" nie polega na tym, żeby przestać się utożsamiać z propagandą elit, bo to jest dla niego proste, ale na tym, żeby przestał się utożsamiać z interesami mas. Samodzielność, odwaga, skłonność do ryzyka i odpowiedzialność nie leżą w naturze członka mas. Woli on być okradany, wykorzystywany i poniżany niż myśleć. Myślenie i praca nad sobą sprawia mu egzystencjalny ból. Nie da się go zmienić jakimkolwiek ustrojem. Może kiedyś się da inżynierią genetyczną.
Czyli najpierw obserwacja trendów społecznych, potem eskalowanie niezadowolenia społecznego i tłumy na ulicach, a dopiero wtedy kanalizowanie tej energii i ukierunkowywanie uderzenia w elity. Oczywiście do tego czasu trzeba mieć przygotowaną ideologię, plan działania i rząd cieni.
Tak w historii następowały zmiany: wymiana elit, zmiana organizacji pracy i wykorzystania zasobów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nat_99
-4 / 14

Widać, że podatność na manipulacje jest największą bolączką naszego społeczeństwa. Współczuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+6 / 8

@xnxn @Nat_99 Konfederacja ma tego świadomość i mówi o tym otwarcie.
Dlatego trzeba zmienić system, nie ludzi. Czym więcej państwowych spółek i urzędów, tym więcej nepotyzmu, afer i złodziejstwa. Te instytucje tylko do tego służą i nie tylko PiS tak je wykorzystuje.

Oczywiście nie ma gwarancji, że Konfederacja coś w tej kwestii zmieni, natomiast są gwarancje, że inne partie tego nie zmienią.
Czyli wybieramy między szansą na jakiekolwiek zmiany lub cementowaniem układu. No ja jednak wolę zaryzykować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
+2 / 12

Ten ktoś uważa, że jeśli będzie rządziła jego konfa, nie będzie korupcji i nepotyzmu? Niech mnie facet nie rozśmiesza! Wtedy dopiero się zacznie. Wyposzczeni są niczym pisdzielcy po ośmiu latach w opozycji. Ci ostatni teraz przyspieszą, bo chyba już uświadomili sobie, że widać kres ich rządów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+16 / 22

A zgadnijcie na kogo nasz kochany naród durniów i analfabetów ekonomicznych pójdzie zagłosować w kolejnych wyborach ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+3 / 33

@Observator i tym prostym zdaniem wystawiłeś sobie niezbyt dobrą ocenę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
+1 / 3

"kradną ale przynajmniej się dzielą"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
-2 / 6

Konfederacja to jeszcze większy zlepek partii niż PiS. Jak ktoś uważa że po wyborach nie będzie tam walki o stołki, wpływy, koryto to jest idiotą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+1 / 1

@ciomak12 Nigdy nie ma tak źle, żeby nie było jeszcze gorzej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
-1 / 1

@ciomak12 Nie zamierzam wybierać kolejnej skrajności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+1 / 1

@ciomak12 Gdyby Konfederacja pozbyła się tego narodowego zidiocenia, służalczości wobec kleru i zapędów do fundamentalizmu religijnego to by było na kogo głosować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
0 / 2

@ciomak12 Tak, zupełnie nie mają takiej ochoty. Ciekawe tylko czemu romansują z Ordo iuris. Ludzie w Polsce to nawet kropeczek nie potrafią łączyć. dzięki za narodowców. Wyleczyłam się z nich po okresie adolescencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ortomen
0 / 0

Cyt." każda władza korumpuje". A jak by to było z władzą Twojej partii, panie Mentzen?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem