Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1920 1944
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Antypisior
+18 / 24

Polska to nie jest kraj dla uczciwych ludzi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+25 / 35

"Z pijawkami walczy się poprzez osuszenie bagna, a nie łapanie za ogonki." Piękne nawiązanie do stwierdzenia Trumpa "Drain the swamp" - za które debile na nim siedli, że zamierza niszczyć przyrodę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+11 / 13

@marcinm1 Akurat "naziści" są wszedzie także w PiS i PO. Patrz niedoszły prezes IPN dolnośląskiego Tomasz Greniuch związany z PiS i jego wybryk z przed lat. Przeszłość giertycha z młodzierzą wszechpolską. Oczywiście narracja w mainstream'owych ściekach jest taka że jak narodowiec to od razu faszysta, no chyba że liże jaja kaczyńskiemu jak bąkiewicz, albo robi interesy z PO to wtedy nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 marca 2021 o 18:53

K Klifton
+8 / 20

@marcinm1 Nie wiem, ja tam nic nazistowskiego w progrtamach składowych Konfederacji nic nie widzę. Wręcz odwrotnie, można ich oskarżać o wiele ale napewno nie o nazizm czy o faszyzm, bo jeżeli ktoś głosi poglądy o ograniczaniu roli państwa i efektywnym go zmniejszaniu, a to głosi każda składowa konfy, to o żadnym nazizmie mowy być nie może.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lemyjones
+3 / 7

Jak ktoś jest patriotą i narodowcem to nie czci Adolfa H. Tylko Piłsudskiego ewentualnie to raz.
PiS jakoś nie hejtuje za bardzo zachowań takich jak greniucha co już samo w sobie jest niedopuszczalne to dwa.
Pan Mentzen chociaż w sumie mądrze gada to Ameryki jak dla mnie nie odkrył. Czekam na jakieś konkretne rozwiązania które zaproponuje. Puki co to gadanie na zasadzie: " zrobimy tak żeby było fajnie"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar skrzatekPL001
-4 / 4

@Klifton Ograniczanie roli państwa XD w jakim świecie ty żyjesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Klifton
-4 / 4

@skrzatekPL001 Ale co ma ten obrazek wspólnego z tym co napisałem? W porównaniu z tym co mamy teraz oraz w porównaniu z tym, co dzieje się także w innych krajach, to, co oni głoszą to zmiana w kierunku wolnościowym. Zaznaczam, to co głoszą, bo to, zrobią to się okaże (albo i nie) kiedy dostaną swoją szansę. Nigdy nie możesz na 100% ufać politykowi, tak przynajmniej mówi m doświadczenie. Ktoś ci dał minusa, ja nie, bo mnie ten obrazek zaciekawił. Wiesz może co Krzysztof Bosak,czy ten co jego konto robi chciał cenzurować? Z ciekawości pytam, bo nie widać na tym. Co jakaś grubsza akcja była? Mieszkam w UK i mogłem przegapic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2021 o 19:18

avatar AIkanaro
+4 / 4

@skrzatekPL001 Niestety Bosak jako członek Ruchu Narodowego to kolejny socjalista hipokryta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Klifton
-4 / 4

@Elathir Ale przecież żyjemy w czasach, gdzie cenzuruje siętreści uważane przez kogośza szkodliwe. Akurat w tej kwestii pewnie się nie różni od reszty, co mnie martwi, ale przecieżpojęcie wolności nie zamyka się tylko w tym, co wolno mówić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beka1987
+43 / 43

Wszyscy wszystko wiedzą, nikt nie jest głupi, każdy ma dość, a nikt nic z tym nie robi, czyli wszystko idzie zgodnie z planem rządzących i to długofalowym, wieloletnim - nauczyli nas żeby nam się nie chciało niczego robić, mózgi nam były prane już w dzieciństwie, szkole itp. Polacy nie mają się zjednoczyć, mamy trwać w tej agonii politycznej, a jak ktoś czuje się sfrustrowany to niech się "wyżyje" w necie, na demotywatorach itd, itp, może być jakiś mały strajk feministek, ok niech idą dziewczyny i tak nic nie zdziałają....dla nas nie ma już nadziei tylko do czego to doprowadzi - nie wiem, nie chce mi się myśleć, ktoś inny coś wymyśli :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M movah02h
+2 / 2

@beka1987 Najpierw muszą być wyniki badań opinii publicznej dające cień szansy powodzenia zmiany obecnego układu sił. Potem można się zacząć angażować. "Dysydenci" nigdy nie wygrają z rządzącymi elitami bez mas. Masy budzą się na chwilę, zwykle gdy nie ma co żreć i gryzą na oślep. Pierwsza sprawa dla "dysydenta" nie polega na tym, żeby przestać się utożsamiać z propagandą elit, bo to jest dla niego proste, ale na tym, żeby przestał się utożsamiać z interesami mas. Samodzielność, odwaga, skłonność do ryzyka i odpowiedzialność nie leżą w naturze członka mas. Woli on być okradany, wykorzystywany i poniżany niż myśleć. Myślenie i praca nad sobą sprawia mu egzystencjalny ból. Nie da się go zmienić jakimkolwiek ustrojem. Może kiedyś się da inżynierią genetyczną.
Czyli najpierw obserwacja trendów społecznych, potem eskalowanie niezadowolenia społecznego i tłumy na ulicach, a dopiero wtedy kanalizowanie tej energii i ukierunkowywanie uderzenia w elity. Oczywiście do tego czasu trzeba mieć przygotowaną ideologię, plan działania i rząd cieni.
Tak w historii następowały zmiany: wymiana elit, zmiana organizacji pracy i wykorzystania zasobów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nat_99
-4 / 14

Widać, że podatność na manipulacje jest największą bolączką naszego społeczeństwa. Współczuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+7 / 9

@xnxn @Nat_99 Konfederacja ma tego świadomość i mówi o tym otwarcie.
Dlatego trzeba zmienić system, nie ludzi. Czym więcej państwowych spółek i urzędów, tym więcej nepotyzmu, afer i złodziejstwa. Te instytucje tylko do tego służą i nie tylko PiS tak je wykorzystuje.

Oczywiście nie ma gwarancji, że Konfederacja coś w tej kwestii zmieni, natomiast są gwarancje, że inne partie tego nie zmienią.
Czyli wybieramy między szansą na jakiekolwiek zmiany lub cementowaniem układu. No ja jednak wolę zaryzykować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
+1 / 13

Ten ktoś uważa, że jeśli będzie rządziła jego konfa, nie będzie korupcji i nepotyzmu? Niech mnie facet nie rozśmiesza! Wtedy dopiero się zacznie. Wyposzczeni są niczym pisdzielcy po ośmiu latach w opozycji. Ci ostatni teraz przyspieszą, bo chyba już uświadomili sobie, że widać kres ich rządów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rakamo
-5 / 13

@F18_hornet ubolewam nad polskim systemem edukacji. Czytanie ze zrozumieniem powinno być wdrożone i sprawdzone na etapie szkoły podstawowej, na Twoim przykładzie doskonale widać że są z tym problemy ^^

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+17 / 23

A zgadnijcie na kogo nasz kochany naród durniów i analfabetów ekonomicznych pójdzie zagłosować w kolejnych wyborach ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+3 / 33

@Observator i tym prostym zdaniem wystawiłeś sobie niezbyt dobrą ocenę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
+1 / 3

"kradną ale przynajmniej się dzielą"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
-3 / 7

Konfederacja to jeszcze większy zlepek partii niż PiS. Jak ktoś uważa że po wyborach nie będzie tam walki o stołki, wpływy, koryto to jest idiotą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+1 / 1

@ciomak12 Nigdy nie ma tak źle, żeby nie było jeszcze gorzej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
-1 / 1

@ciomak12 Nie zamierzam wybierać kolejnej skrajności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+2 / 2

@ciomak12 Gdyby Konfederacja pozbyła się tego narodowego zidiocenia, służalczości wobec kleru i zapędów do fundamentalizmu religijnego to by było na kogo głosować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
0 / 2

@ciomak12 Tak, zupełnie nie mają takiej ochoty. Ciekawe tylko czemu romansują z Ordo iuris. Ludzie w Polsce to nawet kropeczek nie potrafią łączyć. dzięki za narodowców. Wyleczyłam się z nich po okresie adolescencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
0 / 0

Cyt." każda władza korumpuje". A jak by to było z władzą Twojej partii, panie Mentzen?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
+1 / 1

Celnie tylko jak już wymienia "czy rządzić będzie..." to niech wymienia wszystkie partie, które są obecnie w Sejmie, a więc również PSL i Konfederacje wtedy będzie to rzetelnie i wiarygodnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem