Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
956 978
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P profix3
+21 / 23

Łoj jaki on biedny. A tak na marginesie, klikałem po kanałach i trafiłem na tvpinfo. I akurat był fragment w stylu : "okropna opozycja, rzuca podłe oszczerstwa w stronę obajtka". Już pomijam gebelsowską propagandę, ale jakim trzeba być tłukiem, żeby dalej nie rozumieć, że pis to banda skur**czybyków i dalej popierać tą partię? Nawet jacyś tam moi nienormalni do tej pory znajomi, zmienili front (a byli baaaardzo za pisem). A kaczystan ma dalej mocne poparcie. Ech, nie wiem jak to skomentować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+6 / 8

@profix3
Ja ciągle mam w znajomych i rodzinie twardy elektorat piSSu. W rodzinie - już dziadki (dalekie wujostwo), którym na starość siadło w głowie. Ze znajomych - głównie podstawówka i liceum. Już wtedy jawili się jako debile. Miejscowość mojego pochodzenia to bastion partii. Osoby, którym nic się w szkole nie chciało i nie mieli pasji poza oglądaniem TV, nic nie robieniem. Już wtedy...Już wtedy...Eh.

Do tego koleżanka ze studiów (nie z kierunku), która ostrzega przed zagrożeniami duchowymi, Owsiakiem, Harrym Potterem, a wszelkie informacje o pedofilii w KK traktuje jako atak na Kościół.

To zdecydowana mniejszość, ale nie widzę sensu usuwania ich ze znajomych (tak niektórzy robią). Wolę pamiętać, kto przyczyni się do tego ****

Wśród dobrych znajomych mam natomiast sporo ludzi aktywnych zawodowo, biznesmenów, osób spełniających się w różnych dziedzinach. Faktycznie każda osoba, którą uważam za inteligentną, rozgarniętą i przedsiębiorczą, nie jest za PiSSem. Wiele z nich traktuje pis jak gangrenę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2021 o 18:55

P profix3
+4 / 4

@michalSFS No fakt zapomniałem też o moich starych, stetryczałych wujkach, im też już nie naprawi się głowy, porażka. A ostatnio odwiedził mnie w sklepie taki schizofrenik, oczywiście popierający pis i narzekający, że wszystko drożeje a jego na nic nie stać. Próbowałem mu powiedzieć, że to dzięki rządowi. JA wiem, to było bez sensu skoro wiem, że koleś ma zaburzenia. Ale ta sytuacja dokładnie pokazuje co ma w głowie elektorat pisu. Jak ich słucham, to schizofrenia pełną gębą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2021 o 21:04

avatar TomorrowNeverKnows
+1 / 1

@profix3 To akurat proste. Jeśli się ogląda tylko TVP i nie sięga po inne środki masowego przekazu to takie są efekty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+3 / 3

@TomorrowNeverKnows Nie zapominajmy o drugim ważnym kanale - tv trwam, kolejne ważne źródło informacji niepodważalnych, dla przeciętnego wyborcy pis.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dabronik
+7 / 7

Wyłączenie myślenia i sprawienia że ludzie to barany poprzez 500+ działa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Thevipervip
+4 / 6

Dabronik niestety jest inaczej, to ludzie są na tyle bezmyślni że dali się przekupić za 375+ (kwota z doopy by podkreślić inflację).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+3 / 3

@Thevipervip No faktycznie, kwota z doopy. Mnie wychodzi około 250 ( z palca wyssane, też nie liczone :-D ale patrząc na ceny jedzenia, prądu, śmieci itp..)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AleksanderVM
+1 / 3

Dzięki temu nadal ma majątek...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+2 / 2

@AleksanderVM W sumie racja. Przecież kobiety "niesprzedajne" to te najkosztowniejsze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rainboweyes80
+1 / 1

Ten plastuś ma żonę w ogóle? Wygląda jakby wolał nie mieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem