Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
676 709
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tema_lina
+2 / 10

@natohk A on ma jakieś wykształcenie, które jest przydatne w niekonsekrowanym życiu? Bez znajomości matki tylko łopata a i to nie jest pewne, bo machać łopatą też trzeba umieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Klifton
-4 / 10

@tema_lina Nie wiem jakie ma wykształcenie i doświadczenie, i ty też tego nie wiesz. Wiem, że piorunki nie lubią jego mamusi, partii z której mamusia się wywodzi, ale jej chłopak dostałpracę jako sprzedawca worków, i to nie w firmie wujka obajtka jakby to mem sugerował. No ale piorunkom to nie przeszkadza. Chłopak się im naraził, bo, nie ze swojej winy, urodził się w takiej a nie w innej rodzinie i to jest powód, by mu w życie z butami włazić. Prawda jest taka, że gdyby mamusia chciała mu pracę załatwić, to by go wstawili do rady nadzorczej jakieś mało znanej spółki, gdzie trzebałby 20 tysi na miesiąć nic nie robiąć. Takich panów są setki, jeżeli nie tysiące, zainstalowanych zarówno przez PiS, jak i poprzedników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+2 / 4

@Klifton Ależ dokładnie wiadomo jakie ma wykształcenie. Dzięki jego mamusi wszyscy w kraju i za granicą widzieli jego mszę prymicyjną, więc nie opowiadaj bzdur. Oborowa miała na tyle jeszcze rozsądku, aby go nie pchać na żadne eksponowane stanowisko, bo śmiech byłby jeszcze większy niż dziś. Kolejne twoje kłamstwo - współwłaścicielem firmy jest obajtek, nawet on się tego nie wypiera. I na koniec, nikt nikomu w życie nie właziłby, gdyby wcześniej on nie wlazł do życia publicznego. Tylko tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Klifton
-4 / 6

@tema_lina Wszedł? Jakoś niespecjalnie chyba. Raczej się tam znalażł ze względu na swoją rodzinę. Swoją drogą mamusia nie musiała nic załatwiać - jest wiele firm, które zatrudniłoby syna premiera, tylko dlatego, że jest synem premiera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Klifton
-5 / 5

@tema_lina Jestem pewien, że umie znacznie więcej niż tylko spowiadać. W tych seminariach uczą nie tylko klepania pacieży, jak się ludziom wydaje. Skąd w was tyle jadu? Rozumiem niechęć do rządu i partii, ale to jest do k.... nędzy młody chłopak, który w polityce nie robi. Zrezygnował z kapłaństwa i został sprzedawcą worków. Moim zdaniem dorosła decyzja - stwierdził, że to nie dla niego, zamiast siedzieć tam na siłę i udawać księdza, mając "babę na boku". Gdyby go mamusia wsadziłą do rady nadzorczej Orlenu, to byłąby afera. Ale on worki sprzedaje. Tobie nikt nigdy pracy po znajomości nie załatwił? Bo mi tak. Ojciec znał szefa pewnej firmy, zagadał i dostałem pracę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
-1 / 3

@Klifton No widzisz, tobie załatwili pracę, a ja wygrywałam konkursy. Taka między nami różnica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem