Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
309 312
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P piotrKrokodyl
+3 / 5

może jakiś bojkot, albo przynajmniej groźby bojkotu? - a nie czekaj, ktoś dostał grubą kasę za to, aby ta impreza odbyła się w Katarze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nicemen1
+1 / 1

Spoko można mordować, jeśli masz po swojej stronie Stany Zjednoczone.
Ale to Putin jest zły oczywiście najbardziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 3

@nicemen1
A słyszysz jakie bzdury piszesz?
Wykorzystują najtańszą siłę roboczą .... Na potrzeby tej budowy przyjechało milion pracowników. śmierć przez 10 lat 6 tysięcy przy tym jak żyją ,w jakim byli stanie zdrowia , jak traktują BHP nie jest czymś dziwnym.

Natomiast 12 osób dziennie od 2010 to daje 43 800 osób.. Pomyślmy na ogół współczynnik umieralności względem populacji wynosi od 1 do 2 procent tejże populacji tu jednak jest młoda populacja zakładając że pojechało tam około miliona osób i minęło 10 lat to współczynnik i tak wynosi 0,4 .


Chyba ludzi są ciut nierozgarnięci nie rozumiejąc ze ludzi e umierają umierali i umierać będą .. Czy wy uwierzyliście że ludzie są nieśmiertelni ? Po tej histerii z koronowirusem już się nie dziwię..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczkaKwaczka
+1 / 1

Dodać jeszcze należy, że YouTube i inne tego typu internetowe "kupy" skutecznie blokują kanały osób, które publikują na ten temat jakiekolwiek informacje. Podobnie jak filmy, w których pokazana jest sytuacja epidemiczma w Rosji po zniesieniu lockdown i pełnym otwarciu gospodarki. Nie można przecież pokazać, że są miejsca w Europie, gdzie ludzie zaczęli żyć normalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vesmil
-1 / 1

żałują że nie pod ich kierownictwem ta budowa, czy co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Ddrek
0 / 0

Przypominam jakie bzdury brytyjski tabloid pisał na tema euro w Polsce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+1 / 1

Ktoś jest tym zaskoczony? W Katarze, czy ZEA pracownicy z Azji Południowej pracują za grosze i żyją w okropnych warunkach. Tylko debil mógł im pozwolić na organizowanie takiej imprezy, bo wiadome było, kto zapłaci za to najwyższą cenę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem