Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
92 149
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K konto usunięte
+21 / 21

To pewnie reklama. I dostał sporo kasy za rozsławienie firmy i zegarka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
0 / 0

@keramzzyt
Dojrzałeś markę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
+22 / 38

A co by było, gdyby to był zegarek wartości 10 mieszkań?
Niee no niemożliwe, takich zegarków nie ma. Przecież taki Sejko to za 200 zł można kupić to kto by kupił a więc i robił zegarek za 10 mieszkań. Niemożłiwe. A poza tym to nie jest zgodne z zasadami sprawiedliwości społecznej i ekonomii socjalistycznej!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
+3 / 7

@mafouta Za takie pieniądze kupiłabym sobie ziemi ile wlezie i stworzyła prywatny rezerwat jak hrabia Zamojski. A, czekaj, pewnie był lewakiem, socjalistą i bolszewikiem (takie tu słowa też latały), bo miałby inny pomysł niż zegarek? ;P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
0 / 2

@mafouta
Zgadzam się z przedmówcą.
Karol Marks.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
0 / 2

@alitejophobia No dobrze, kup sobie ziemi ile wlezie. Możesz też kupić wody ile wleje. Chyba, że wolałabyś zegarek, to wtedy kup zegarek. Ale to twój wybór i twoja sprawa - oczywiście jeśli kupujesz za swoje pieniądze i nikt cię nie zmusza. Co więcej - możesz na tej ziemi czy wodzie trzymać tylu lewaków ilu zechcesz - twoja ziemia - tylko nie wysyłaj ich do mnie, żeby mówili mi na co mam wydawać swoje pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
0 / 0

@mafouta Znowu porównanie z... Nie mówię o ziemi doniczkowej, więc nie masz co szydzić. Może powiesz żołnierzom z dawnych lat, że "zamiast o ziemię ojczyźnianą mogli walczyć o zegarki. I mogli dzięki tym zegarkom spędzać czas z lewakami. Tylko żeby nie wysyłali ich do ciebie by ci nie mówili z kim masz spędzać czas.".
"Prawaki" (nie mylić z prawicą) zawsze uważają, że mają dyspensę od kultury i szacunku do innych.
Po prostu krzykniecie, że "jesteśmy prawica", nawyzywacie wszystkich dookoła od lewaków i myślicie, że staliście się prawicą. Nie, po prostu to może być chciwość pod przykrywką pseudopolityczną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 marca 2021 o 8:36

A alitejophobia
0 / 0

@RavenMT Krzyczycie pod niebo jacy to jesteście prawicowi, a w rzeczywistości to najprawdopodobniej przykrywka polityczna, na zwykłą, ludzką chciwość lub próżność. Dla was nawet hrabia Zamoyski był bolszewikiem. Jakby prawicowość polegała na rozrzutności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 marca 2021 o 8:42

M mafouta
+1 / 1

@alitejophobia Chyba się nie rozumiemy. Mi chodzi o to, że:
1. Lewy może sobie kupować za swoją zegarek jaki chce. i dziwienie się lub komentowanie jego wyboru jest dla mnie bez sensu.
2. Ty możesz za swoje pieniądze kupować co chcesz. Jeśli kupisz coś, co będzie służyło innym (np zafundujesz publiczną toaletę) to będę to chwalił, jeśli uznam za dobre.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
0 / 0

@mafouta Co do Lewego to padło jedynie o sprawy techniczne drogich zegarków, co już się stało powodem do kpin, wyśmiewania w komentarzach i wyzwisk (od bolszewików).
Ogólnie do poniżania innych użytkowników, którzy nie wyśpiewali peanów na temat jakiegoś tam zegarka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
0 / 0

@alitejophobia
Człowieku powiedziałem tylko, że razi. Bo jak na polskie warunki to jednak tak jest. Zdecydowanie za dużo myślisz i filozofujesz. Wyluzuj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
+3 / 13

@alitejophobia nie pokazuje "bardziej". Sprawia, że czas jest lepszy i przyjemniejszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
+10 / 12

@raven000 A! Czyli nasycony maną!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+18 / 20

@alitejophobia

Steve Jobs
„Im bardziej dojrzewamy, tym bardziej mądrzejemy i stopniowo zaczynamy rozumieć, że zegarek, który kosztuje 30$ i zegarek, który kosztuje 300$, pokazuje ten sam czas.”

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
+8 / 10

@TomorrowNeverKnows Zaraz ktoś powie, że Jobs to był "lewak". ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+6 / 16

@TomorrowNeverKnows
@alitejophobia nie lewak a biznesmen słowa wyjęte z kontekstu, a chodziło o to aby pokazać dlaczego ludzie mają tyle płacić za ogryzki skoro są tańsze telefony z których tak samo można zadzwonić.

A pytanie komu potrzebne to można powielać komu potrzebne ferrari, komu potrzebny samolot prywatny czy jacht? A odpowiedź jest prosta bo go na to stać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
+2 / 6

@Tibr Porównanie bez sensu. Prywatny samolot różni się od zwykłego jak prywatny dom od hotelu, a zegarek za miliardy od zwykłego jak długopis za miliardy od zwykłego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+4 / 12

@alitejophobia To źle postawione pytanie. Na męski zegarek z wyższej półki (tj dla mnie kosztujący więcej niż 300zł), należy patrzeć jak na biżuterię z funkcją mierzenia czasu, niż na zegarek który na deser ma jako - tako wyglądać.

Idąc twoim myśleniem, po co niektóre kobiety noszą diamenty, skoro sztuczne kryształy z bazaru wyglądają podobnie? XD
Ludzie noszą biżuterię z tej półki z której mogą. Ja mam zegarek Casio za 180zł (w zasadzie za 100zł + zebrane punkty ze stacji benzynowej). I jest fajny. Dość solidny, wodoszczelny i nawet godziny pokazuje XD. Do tego mam obrączkę z tytanu za jakieś 60zł (i tu akurat materiał ma dla mnie wymiar symboliczny). Moja narzeczona nosi biżuterię ze srebra, średnio po 50zł od "elementu". No i co z tego? Wygląda ładnie i schludnie. Ludzie bogatsi noszą rzeczy droższe. To normalne...

Mnie natomiast dziwi ta cała otoczka w okół lewego. Jeszcze go beatyfikujcie XD. Bo jakie to zasługi zawdzięcza mu polski sport? Czy reprezentacja dostała mistrza choćby Europy? Nie. Czy spowodował, że dzieciaki tłumnie ruszyły na boiska? Nie. Takich kopaczy jak on, było sporo, ten po prostu jest nieco lepszy. Jednak jego zdolności, dziwnym trafem, okazują się wyłącznie w meczach zagranicznych klubów, a dla reprezentacji gra średnio.
To ponownie się pytam - co mu Polska zawdzięcza? Wg mnie, absolutnie nic. To wg mnie, taki order bardziej należy się (zapomnianemu już nieco) E. Olisadebe, za którego chyba po raz ostatni, reprezentacja pokazała pazur, zachodząc wysoko w turnieju świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
0 / 2

@TomorrowNeverKnows powiedział to po tym gdy zdiagnozowano raka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+2 / 2

@alitejophobia próżni ludzie myślą że jak pokażą na sobie "drogie" rzeczy, to są jacyś lepsi... :P
To nie szata zdobi człowieka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
-1 / 1

@rafik54321 Szczerze mówiąc nie wiem po co kobiety noszą diamenty. Trzeba by spytać Freuda.
Mnie dziwi ta sytuacja, bo podejrzewam, że gdyby grał tylko w Polsce, to by się nie rozwinął jak Podolski. Może to nie chodzi o zasługi, ale jakiś rodzaj lansu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+6 / 6

@alitejophobia A po co ludzie wgl stosują jakiekolwiek zabiegi upiększające? Aby wyglądać ładniej, podobać się, zyskiwać aprobatę innych, podnosić swój status społeczny... To tak z grubsza.

Ja noszę zegarek z dwóch powodów - z oczywistej potrzeby sprawdzania czasu (a zegarek jest wygodniejszy niż ciągłe wyjmowanie telefonu z kieszeni) oraz bo mi się podoba.

Jeśli nie chodzi o zasługi dla polskiego sportu, to nie powinien być odznaczany na stopie państwowej. Niech sobie wtedy dostanie złotą piłkę jakiejś gali sportowej i tyle. Wtedy faktycznie, ocenianiu by go pod kątem wyłącznie jego umiejętności. A wg mnie, odznaczenie tutaj lewego przez prezydenta, to tak jakby najemnik walczący dla tego kto zapłaci więcej (i tylko dla kasy) dostał od prezydenta order Virtuti Militari.
Gdyby jeszcze ten najemnik np powstrzymał jakiegoś szaleńca przed wysadzeniem atomówki na Wawelu - to ok. Wtedy sam by mu taki order przypiął. Ale order, dla kogoś tylko dlatego że dobrze walczy dla byle kogo?
Tak samo tutaj. Lewy wg mnie nie zasłużył na państwowe odznaczenie, bo dla Polski, dla polskiego sportu, dla spopularyzowania uprawiania sportu - nie zrobił nic. Ok, to zdolny kopacz z Polski, ale dla Polski nic nie zrobił. Po jednym z najlepszych strzelców, spodziewałbym się dużo więcej, w grze dla kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+1 / 1

@mafouta Nie wiem. A czy to kuźwa istotne? Jego rak nie miał raczej wpływu na Jego finanse. Mówił to z pozycji człowieka bogatego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 6

@rafik54321 zwróć uwagę, że gra lewego w reprezentacji nie wynika z jego braku umiejętności, czy braku chęci, a z sytuacji gdzie to on ma zawsze 2 plastry na plecach, a dodatkowo w każdej drużynie napastnikowi piłkę się rozgrywa i podaje, a u nas się oczekuje, że sam rozegra, poda sobie i strzeli bramkę. Piłka nożna nie bez przyczyny nazwa się grą zespołową nie indywidualną. Co mu Polska zawdzięcza? To, że nie jesteśmy teraz postrzegani tylko przez pryzmat JP2, czy Wałęsy.
To że wbrew temu co piszesz dużo dzieciaków gra w nogę, więc może to coś dla nas przynieść (patrz Małysz różnica dojścia jego następcy to jakieś 2 dekady kiedy zaczął skakać Stoch) to nigdy nie staje się od tak, na pstryknięcie.


@alitejophobia porównanie jest dla ciebie bez sensu bo zdajesz się zachowywać jak człowiek jeżdżący rowerem (którego nie stać na nic więcej), że ktoś wydaje kasę na motocykl, czy samochód. Dodatkowo podałem kilka przykładów wskazujesz ten, który jest dla ciebie abstrakcją, czyli dziwi cię, że ktoś kupuje coś na co ciebie zwyczajne nie stać.
Tak samo jak ktoś może wydać miliony za obraz, to ktoś kto ma kasę wyda na samochód lub zegarek poczytaj coś np. o Patek Phlilippe może zrozumiesz dlaczego zegarek który zegarmistrz składa klika miesięcy ręcznie kosztuje bańkę, a nie 50 zł jak masówka z plastikowym jednorazowym mechanizmem, którego się nie naprawia tylko wstawia nowy gdy się zepsuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
-4 / 4

@Tibr Po prostu "trzeba dojrzeć żeby zrozumieć, że zegarek, który kosztuje 30$ i zegarek, który kosztuje 300$, pokazuje ten sam czas." Właśnie ten cytat mnie zastanowił przy pierwszym pytaniu. A nawiązywanie czy mnie stać czy nie pozwala mi wyciągnąć wniosek (w większosci przypadków, bo na pewno nie w każdym), ze chodzi właśnie o to by pokazać "że mnie stać", czyli jakby samemu się nie uwierzylo w swój sukces. Popatrz jak się ubiera np. Zuckerberg.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-2 / 4

@Tibr czekałem na argument w stylu "lewy jest świetny, reszta kadry do odwłoka, jak on ma grać?". Sorka, ale w 2012, miał skład bardzo podobny jak w Dortmundzie, gdzie święcił triumfy. Bo cała kadra była ustawiana pod niego, a grał jak skończony cieć :/ .
Dlatego kompletnie nie trafia do mnie taka argumentacja.

"Piłka nożna nie bez przyczyny nazwa się grą zespołową nie indywidualną. " - skoro jest zespołowa, to dlaczego odznaczenie dostał tylko lewy? Dlaczego to lewy święci triumfy, skoro to gra zespołowa? Wygląda więc na to, że na jego sukces składała się masa ludzi, a tylko on zbiera benefity.

Zawdzięczamy mu to, że Polska zawsze w rozgrywkach międzynarodowych jest postrzegana jako śmieć. Wg mnie, wgl Polska nie powinna wystawiać reprezentacji, mniejsze pośmiewisko. Lepiej skupić się na dyscyplinach gdzie Polska ma wyniki.

Znacznie więcej dzieciaków grało w nogę. Z roku na rok, jest tego coraz mniej. Sam pamiętam jak z 20 lat temu się codziennie grało w nogę. Teraz, żaden z moich siostrzeńców nie grywa w piłkę :( .

O, bardzo ładny przykład - Małysz. Jemu się należy order, bo raz że to wielokrotny mistrz, ktoś kto na prawdę spopularyzował skoki narciarskie w Polsce, postawił pewien fundament pod dzisiejszą kadrę. I ok, pomiędzy czasami Małysza, a dzisiejszymi, nie było super kadry, ale nie było kadry której się wstydziliśmy. Dziś taką właśnie mamy kadrę piłki kopanej - wstyd to oglądać. Poziom ligi podwórkowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@alitejophobia dla nuwrysza będzie to na pokaza, dla snoba też ale dalej nie zmienia to postaci rzeczy że ich na to stać. Ten cytat już pisałem jest wyrwany z kontekstu job chciał wykazać dlaczego ludzie mają zapłaci tyle kasy za ogryzka (iPhone) dlatego użycie go w tym celu jest błędne bo w rzeczywistości wykazywał on coś dokładnie odwrotnego.

Zasadnicze rzecz masz mieszkanie będziesz się dziwił, że ktoś kupuje dom z hektarami lasów i łąk, z jeziorem? A gdybyś miał kasę żeby kupić myślisz, że mieszkał byś w bloku?
Bo w mieszkaniu za 200k wyśpisz się tak samo jak w posiadłości za 2mln?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
-2 / 2

@Tibr Ale przecież nie chodzi o podważenie tego, że kogoś stać, tylko o to po co komu taki sprzęt. Mają zapłacić tyle kasy za ogryzka, bo coś dziesięć razy tańszego dałoby im to samo?

To jakaś głębsza myśl filozoficzna musiałaby się pod tym kryć, bo nijak nie idzie tego odnieść do Iphone`a.

Przecież to jest porównanie bez sensu: dom z lasem ma się zupełnie inaczej do mieszkania w bloku niż zegarek tańszy do bardzo drogiego. Ile razy można tłumaczyć te zależności funkcjonalności?

Użytkowanie domu jest nieporównywalnie szersze niż zerknięcie na godzinę. Serio nie widzisz różnicy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 3

@rafik54321 nie dopisuj czegoś czego nie napisałem:( jest to manipulacja.
Dlaczego Lewy otrzymuje order ? Bo też i lewy osiągnął więcej niż reszta grających Polaków. Na sukces Małysza też złożyła się praca wielu osób czy to mu umniesza, mniej zasłużył na docenienie?

Zresztą jest to wątek dyskusji poboczny i zbędny. Tematem jest problem ludzi których nie stać, że ten co go stać kupuje sobie coś drogiego. Taka bolszewicka mentalność skoro masz mieszkanie i kupujesz dom to powinieneś to mieszkanie oddać komuś kto potrzebuje a go nie stać inaczej jesteś pazernym kapitalistą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
-2 / 4

@alitejophobia A Ty się zastanawiasz jak spuszczasz wodę w WC że dla wielu milionów w Afryce to jest woda pitan warta więcej niż złoto?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
0 / 0

@Ichna A to pytanie to czego niby dotyczy? Iphone`a, mieszkania czy cyferblatu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 marca 2021 o 15:52

avatar rafik54321
-2 / 4

@Tibr czy ja wiem czy tak dużo więcej? Wypuścmy lewego samego na boisko, jak opyka jakąś reprezentację w pojedynkę, to dopiero pokazałby wartość. A tak, sam, jest niewiele wart.

Z tym iż skoki, to dyscyplina raczej indywidualna. Na nartach nie stoi 5ciu skoczków, tylko jeden. To że skoczek miał trenera, miał kogoś od tworzenia odpowiedniej diety itp, to druga sprawa. Tamci ludzie nie walczą o wyniki.
To tak jakbyś chciał odznaczać chłopaków z zaopatrzenia że fajnie dostarczali amunicję na front :/ .

Czy taki poboczny wątek? Wg mnie bynajmniej. To właśnie wątek zegarka jest bzdurny, względem odznaczenia na które lewy nie zasłużył. Bo to że go ma, ok, stać go i wiadomo z czego. Ostatecznie przecież kasy nie ukradł to się nie czepiajmy. Ale kłuje mnie w oczy że facet dostał order dosłownie za to że jest znany. No jprdl, pierdyknijmy order Martyniukowi XD. Przecież to też ikona disco polo i zrobił w tym temacie najwięcej haha. Taki od może ministra kultury. A, no nie, zaraz hejty "poleco" bo przecież disco polo to wiocha.

I tu przypomina mi się pewna kwestia z pewnego serialu (mogę nieco się poślizgnąć w słowach, druga sprawa kto zgadnie skąd to pochodzi).
"Mistrz, to nie tylko ktoś kto dobrze walczy. Ma zagrzewać serca, być wzorem". Niestety, ale lewy totalnie nie pasuje do ramów mistrza. Jest dobry, ale nie ma charyzmy. Jest znany z tego że jest znany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
-1 / 5

@alitejophobia to było pytanie retoryczne.
Przy danym poziomie dochodów nie zastawia się ile pewne rzeczy kosztują. Po prostu potrzebujesz/podoba się bierzesz i już.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
-1 / 1

@Ichna Nietyle retoryczne, co nie na temat. Przeczytaj od początku dyskusję. ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
-3 / 3

@alitejophobia piszesz, że drogi zegarek pokazuje czas "bardziej", nie pokazuje, pokazuje tak samo, tyle ze niektórzy nie latają po wyprzedażach w outletach, tylko chodzą po firmowych salonach, gdzie nie ma sprzętu za 9,9 przecenionego z 19,9. Nie dlatego żeby zrobić biedniejszym na złość, tylko dlatego że ich na to stać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
-1 / 1

@Ichna Nie piszę, "ze drogi zegarek pokazuje czas bardziej". Naprawdę nie am ochoty spamować demotywatorom serwera

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 marca 2021 o 16:02

T Tibr
+2 / 2

@rafik54321 te wszystkie dywagacje opisuje świetnie ten odcinek starego polskiego serialu https://vod.tvp.pl/video/dom,odc-11-jedenaste-nie-wychylaj-sie,44625707
Niestety pokazuje to jak nie potrafimy pielęgnować swoich bohaterów, tylko robimy wszystko by ich zniszczyć, tak spuścizna po PRL-u a śmiejemy się z homo sovieticus;(

Dyskusja o zegarku też to obnaża mentalność zawistników, kupił sobie bo go stać ale nie kupił bo snob albo złodziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 5

@Tibr ale bohaterem lewy nie jest. Bo aby być bohaterem kraju, trzeba coś zrobić dla KRAJU! A nie własnej kariery.

Tak jak mówię, gdyby, na ostatnich mistrzostwach świata, Polska, dojechała chociaż do półfinałów - ok. Uznałbym jego wartość, gdyby strzelał gole dla kadry, były mecze np taką Ukrainą 3:1 dla Polski, spoko. Ale tak nie jest.

Tutaj choćby Małysz czy Stoch, zasługują na dużo więcej, bo oni mają osiągnięcia w barwach POLSKI. Lewy takowych nie ma, ma osiągnięcia wyłącznie w barwach klubów.

Wyciąganie tutaj jakiś argumentów z PRLu jest błędne. Bo właśnie nie krytykowałbym choćby Kubicy który ma osiągnięcia w F1 itp, bo tu Polska nie ma reprezentacji, więc nie ma innej opcji. Jednak w rajdach startował w polskich barwach. I może nie osiągnął bóg wie czego, ale robił to DLA POLSKI. Tak samo Małysz, Stoch, lekkoatleci itp.
Więc mamy wielu zdolnych sportowców, którzy osiągają spore sukcesy i chwała im za to. Serio, chylę czoła. Jakoś im nie przeszkadza orzeł na piersi w osiąganiu wyników. A siatkówka czy piłka ręczna to też dyscypliny drużynowe.
To tym sportowcom, dałbym odznaczenia, a nie lewemu.

Swoją drogą, to nie ZSRR się strasznie napinało swoimi sportowcami? Do tego stopnia, że kultowym stał się "słynny gest przyjaźni Kozakiewicza".
Poza tym, wolałbym aby jakieś odznaczenia, nadać np naukowcowi z Polski który stworzy na prawdę bezpieczną i skuteczną szczepionkę na covida, albo lek na raka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 marca 2021 o 16:25

K KudlatyRyj
-1 / 1

Ale zegarek za 200 tys boksów za 20.lat będzie wart że 400 tys albo więcej jeśli nosi go ktoś znany. Także to inwestycja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KudlatyRyj
-2 / 2

Skończyłem czytać p stwierdzeniu, że Lewy nie przyczynił się do popularyzacji piłki nożnej wśród dzieci. Większość Kajtków trenujących w klubach mówi, że chcą być jak Lewandowski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
-1 / 1

@alitejophobia

Nie, dla przyjemnosci, bo moze, bo chce. Nie ukradl, za jego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
-1 / 1

@FenrirIbnLaAhad ale podejrzewam, że w najtańszej szmacie po pradziadku nie chodzisz.
Stać nas na nowe schludne ubrania, zgodne z naszym gustem, to kupujemy. Kogoś stać na drogi zegarek, to sobie kupuje, bo lubi "błyskotki".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
0 / 0

@TomorrowNeverKnows
A to nie ten koleś od firmy co kawałek gadżetu za 900$ sprzedawał?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

a wcześniej mówili że chcą być jak Ronaldo czy Mesi. Lewy jest popularny i tyle. To nie on stworzył ten ruch, ani go nawet nie wzmocnił.
A jednak z roku na rok, coraz mniej małolatów biega po boiskach. Więc trend jest wręcz odwrotny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
0 / 0

@RavenMT Ten sam. Sprzedawał gadżeciarzom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
0 / 0

No proszę. Zwykłe pytanie o sprawy techniczne drogiego zegarka wywołało falę niechęci. I potem powiedzą, że to niby z powodów politycznych, bo "lewacy". A ja tu widzę zwykłą megalomanię tych, co samozwańczo określają się prawicowcami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
+6 / 26

niech sobie nosi zegarki za milion..zarobił to ma. Niech tylko nie przyjmuje więcej odznaczeń od tej patologii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+4 / 8

@tenqoba
Dlaczego miałby nie przyjmować odznaczeń?
Jest w tej chwili jednym z najbardziej znanych Polaków na świecie, ma wybitne osiągnięcia sportowe, a order który dostał jest przyznawany za wybitne osiągnięcia na polu oświaty, nauki, sportu, kultury, sztuki, gospodarki, obronności kraju, działalności społecznej, służby państwowej oraz rozwijania dobrych stosunków z innymi krajami.
Co nie pasuje? Że aktualnie urzędujący prezydent jest kiepski? No jest słaby, ale nadawanie odznaczeń to jeden z jego obowiązków, jeden z nielicznych z których jeszcze się wywiązuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Klifton
-1 / 7

@jacekgr41 No i co z tego? Nikt mi nie każe płacić za jego mecze ani kupować produktów od jego sponsorów. Nie ukradł nikomu, więc w czym problem? A, rozumiem, mnie nie stać, więc mamchcieć, żeby innych też stać nie było?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 0

@jacekgr41

Nie, za jego pieniadze. Zarobil je.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
0 / 0

@Bimbol
Nie jest kiepski. To po prostu nie jest prezydent.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
0 / 0

@Bimbol pisałem już o tym pod innym demotem...to sprawa zwykłego honoru. ostatnio Wdowa po Działaczu Solidarnościowym odmówiła odebrania odznaczenia w imieniu męża...bo Jej Mąż miał honor, aby od bandy niszczącej kraj nie przyjąć odznaczenia..
Lewandowski łamiąc te zasadę wspiera pisowski reżim. A co najlepsze, wspiera bezpośrednio dudę, który na tym fakcie się lansuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
0 / 0

@FenrirIbnLaAhad ludziom się to podoba, oglądają reklamy z jego udziałem, płacą za bilety...czyli zarobił. To, że ja nie interesuję się piłką, nie znaczy, że wszyscy, którzy się interesują i w nią grają są źli.
co innego...przyjęcie odznaczenia...ale o tym powyżej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 0

@tenqoba
Jaki honor? Osoby które odmawiały przyjęcia odznaczeń nie motywowały swoich decyzji honorem tylko z reguły stała za tym jakaś deklaracja polityczna lub sprzeciw wobec konkretnych działań. Czyli polityka - a to wyklucza jakiekolwiek związki z honorem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
0 / 0

@Bimbol na podstawie czego te wnioski.?..bo to twoja, mocno naciągana, teza. Przywołałem konkretny przykład.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 0

@tenqoba
Andrzej Jan Sokołowski - w 2018 odmówił przyjęcia od prezydenta Andrzeja Dudy Krzyża Wolności i Solidarności, uzasadniając to sprzeciwem wobec wprowadzenia w Polsce przez obóz polityczny prezydenta „dyktatury partyjnej”
Paweł Łukasz Piekarczyk - zwrócił w 2018 roku Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski jako protest przeciwko odwołaniu Antoniego Macierewicza ze stanowiska Ministra Obrony Narodowej
Grzegorz Gorzelak - zwrócił prezydentowi Krzyżem Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski z argumentacją, iż wielokrotnie łamiąc Konstytucję RP sprawuje on swój urząd w sposób niegodny
Bogdan Czajkowski - odmówił przyjęcia Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski z rąk prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jednocześnie zaznaczył, iż jego odmowa nie jest protestem adresowanym osobiście do prezydenta, lecz protestem przeciw „elitom, które zdradziły Polskę”.

Niesiołowski - to jest dopiero ciekawostka , przyjął Krzyż honorowy Bundeswery, odmówił przyjęcia Krzyża wolności i Solidarności - bardzo "honorowy" facet

jest tego naprawdę sporo i nie chce mi się wszystkiego wrzucać, lista osób które odmówiły przyjęcia odznaczeń z rąk prezydentów RP jest dostępna w wikipedii, i dotyczy KAŻDEGO prezydenta po 1989 roku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AZA193
-4 / 10

Uwaga uwaga. Koleś zarabia w chu... Siana ale nie ma żadnych kosztów więc dużo oddaje państwu chyba szkopom, więc wydaje na takie zegarki by zredukować swój zysk a co za tym idzie podatek dochodowy. Potem po kilku latach może sprzedać taki zegarek pod stołem i jest zarobiony. Oczywiście jest to też reklama dla marki która nie robi za darmo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
0 / 0

@AZA193 - z tego co się orientuję, to niemieckie prawo podatkowe nie pozwala odpisywać od podatku przedmiotów użytku osobistego jak zegarki, więc chyba jednak nie o tworzenie kosztów chodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+3 / 13

@pawelusa nie Polaków tylko biedaków, którzy nigdy niczego się nie dorobli i z takim samym entuzjazmem będą zawistni wobec sąsiada że kupił sobie nowego wieśwagona a oni muszą jeździć taczkami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-2 / 10

@Tibr raczej ludzie którzy swoją ciężką pracą muszą utrzymywać takich kuglarzy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
+1 / 11

@FenrirIbnLaAhad nie muszą. Jemu płaci klub (a za reklamy wiadome firmy) z pieniędzy, które zarabia na swojej działalności. Podatnicy mu nie płacą, płacą pośrednio tacy, którzy go lubią oglądać jak kopie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 4

@FenrirIbnLaAhad ktoś ci bronił zostać "kuglarzem"? Pieniądze które ma w znamienitej części pochodzą od sponsorów, którzy płacą mu za to by promował ich markę. Dostaje kase za to że kopię piłkę najlepiej jak potrafi, nie dostaje tej kasy za darmo. Natomiast ludzie siedzący na socjalu takową dostają i to oni są utrzymywani przez pracujących.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 0

@Tibr nie neguje że ma jakiś talent, i wkłada to jakiś wysiłek, ale to tylko rozrywka.
Na pewno nie jest to warte milionów.
Sponsorzy tych pieniędzy nie biorą z powietrza... maja je np poprzez sztuczne zawyżanie wartości swoich pseudo produktów.
@Syphar wmawiaj sobie co tam chcesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 1

@FenrirIbnLaAhad jesteś tyle wart ile możesz dać pieniędzy osobie którą ci płaci, brutale, nieludzkie? ale prawdziwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
-2 / 2

@FenrirIbnLaAhad czyli od klientów którzy płacą zawyżone ceny za pseudoprodukty. A wiesz, czemu klienci płacą zawyżone ceny za gównany produkt? No właśnie - bo reklamuje go znany piłkarz i może być kompletnym szajsem, a i tak głupki to kupią. Więc - no zdecydowanie opłaca się mu płacić z punktu widzenia producenta gównoproduktów. Serio.

A że jego twarz powoduje, że można sprzedać warte 0.5 dolara gówno za 40 dolarów w ilości ponad miliona, no to i za tą twarz warto zapłacić z 10 baniek, 20 (bo jeszcze koszt logistyki...) zostanie w kieszeni, nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lambdrone
+5 / 5

Zegarek masz od razu, a po komórkę musisz sięgnąć do kieszeni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jankowskijan
+5 / 7

Się gra- się ma. Proste

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
0 / 0

@jankowskijan
Się rządzi się kradnie. Też proste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
-3 / 11

Jakich ku.wa lewaków. Mnie też obraża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S severh
+1 / 1

@RavenMT jak Cię to obraża to mam dla Ciebie złe wiadomości

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
-2 / 2

@severh
Nabyłeś covid w promocji? Czy jakieś gorsze niusy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 marca 2021 o 19:46

W konto usunięte
+9 / 17

Lewaki robią to co najlepiej potrafią...interesują się cudzymi pieniędzmi. Norma.Problem jest wtedy kiedy ktoś interesuje się ich pieniędzmi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nat_99
-1 / 1

Powiedz mi skąd w ogóle wiesz, że osoba która to skomentowała jest "lewakiem"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-3 / 7

JA myślę, ze problem jest dużo poważniejszy. Obnoszenie sie z bogactwem. I to jeszcze obecnie. TAk jak wielu celebrytów wyjeżdża gdzieś na Zanzibar czy inne wyspy na Pacyfiku czy Atlantyku, a tak fotki lecą na fejsbuczka. A reszta społeczeństwa dostaje nerwa bo oni nawet nie mogą za bardzo wyjść do sklepu. Jesteś bogaty. OK. Twoja sprawa. Stać Cię na wyjeżdżanie na Bahamy czy Seszele lub na Kiribati. OK. Ale czy musisz tak ostentacyjnie pokazywać, że Ty możesz, a maluczki w pocie czoła zastanawia się czy jeszcze długo popracuje bo firma przez wirusa i decyzje rządu stoi nad przepaścią? Od takich małych zadziorów tworzą się też ogromne niechęcie ludzi jednych do drugich. Potem ktoś wyciąga spluwę i strzela, wyciąga nóż i dźga. Bo sa tacy, dla których to za dużo i nie radzą sobie z życiem, a widza jak inni mogą to co dla niego jest niedostępne bo mu państwo zabrania, rząd zabrania, itd, itd. JA bym radził celebrytom. Więcej pokory i miej pychy. Zwłaszcza obecnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-3 / 5

@diverus Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem. Bo tu widzę kiepsko. Ja nie psize o sobie ,ale o tych, którzy sa oburzeni. Porada dotyczy tych, którzy mają jakikolwiek rozum i jakiś minimalny instynkt samozachowawczy. Ale widzę, że obrona tych bez instynktu widzę pełną parą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Blacks
-1 / 3

@dncx Pychy mniej i owszem, ale przesadna pokora do niczego nie doprowadzi. Czasem żeby osiągnąć wielkość, trzeba być bezczelnym i dbać o swoje, ale przy okazji nie popadać w ignorancję. Przesadna pokora zaś częściej przeszkadza niż pomaga, przykład? Jak Ci śpiewają sto lat na urodziny to zamiast cieszyć się z chwili palisz buraka ze wstydu.
A odnosząc się do twojej wypowiedzi konkretniej, a ja mam wywalone, niech pokazują to co chcą. Zazdrość na zasadzie: on ma, a ja nie, można fajnie przekuć w motywację. A zazdrość na zasadzie "ja nie mam to i niech on nie ma: jest toksyczna i trzeba ją tępić. Więc takim ludziom nie współczuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
0 / 2

Po czym poznać, ze to lewak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+3 / 5

W dobie komórek zegarek tradycyjny nie jest sprzętem użytkowym, tylko biżuterią. A biżuteria jest od tego, żeby kosztowała.

P. S. Ja go czniam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alitejophobia
0 / 2

@daclaw Bo ja wiem? Okrasa nosi drewniane, męskie bransoletki i wygląda to stylowo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+1 / 5

@daclaw Mój zegarek ma baterię która trzyma przez 10 lat i jest wodoszczelny, a to tylko podstawowy model z niższej półki. Zobacz sobie na taki G-Shock. Komórka pada po kilku dniach bez ładowania, obecnie większość z nich nie jest wodoodporna ani wstrząsoodporna (ale za to ma 10 aparatów i funkcje robienia słit selfika). Biorąc pod uwagę powyższe fakty śmieć twierdzić, że to komórka jest biżuterią a nie sprzętem użytkowym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Garson211
+2 / 2

@polski_niewolnik Już mam tak spaczony umyśl że jak widze G-Shock to momentalnie w głowie mam głos KastiTv. Ale tak, zegarek na rękę jest i będzie świetną opcją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+1 / 1

@daclaw

Nie sprawdzam godziny na telefonie, bo nie trzymam go przy sobie. Od tego mam zegarek i u mnie jest to sprzet uzytkowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dinus84
+5 / 7

nie żebym się przypierdzielał ale w dobie komórek ja nadal nosze zegarek i dobrze mi z tym(co prawda nie taki drogi ale jednak) więc nie rozumiem tego argumentu... a że ten piłkarz przyjął odznaczenie od tego ****** to już jego sprawa. ja na jego miejscu pokazałbym środkowy palec i nie przyjął

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JuhasWD
+9 / 9

Zarobił to ma. Jego sprawa na co wydaje swoje pieniądze. Niech też jeździ BMW E36 bo też zazdrośnicy się zlecą. Co za zaściankowa mentalność, zamiast się cieszyć, że ktoś ma to zwykłe Januszostwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Garson211
+5 / 5

@JuhasWD Aż słychać odgłosy piękących tyłków tych zazdrośników. Jeśli zarobił na ten zegarek uczciwie lub po prostu go reklamuje to jak najbardziej może nosić nawet 20 takich i nikogo to nie powinno boleć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorinobu
0 / 2

Niektórzy szastają grubo kasą, niektórzy żyją ponad stan, kupując drogie rzeczy jak ich na to nie stać. Ja skłaniam się ku innym osobom, szczególnie tym, którzy nie pokazują ile mają kasy. Znam osoby, które mają po kilka nieruchomości, własne domy bez przepychu pod Krakowem(>160m2) na kilkunastoarowych działkach, przynajmniej 0,5mln w akcjach lub obligacjach a nie widać po nich że mają kasę. Ubierają się skromnie, zegarki noszą max za 700zł typu fossil/swatch/diesel, samochody kupione z drugiej ręki typu astra z 2010r, astra z 2014r., ford focus z 2015r.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Qooyon
+8 / 8

Jeśli Lewandowski odniósł sukces, a odniósł i to nie dzięki polskiemu rządowi, ale swojej pracy i stać go na taki zegarek to jaki w tym problem? Po to zarabia żeby sobie żyć, a że zarabia dużo to dla mnie normalnym jest cena zegarka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 0

@Qooyon

nie mowiac o tym, ze dla niego to nie jest drogi zegarek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Garson211
+1 / 3

Wole zegarek na rękę niż ciągłe wyciąganie telefonu z kieszeni gdy chce sprawdzić godzinę ale niektórym ciężko to pojąć szczególnie gdy ma sie nos w telefonie 24/7 i nie robi sie nic poza gapieniem w ekran.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 marca 2021 o 16:59

K Ktos606
0 / 0

kto powiedział ze to lewica i jeszcze ze wypowiada się za wszystkich? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
-1 / 1

dlaczego lewakow? mi blizej do lewaka niz do cwiercmozga prawaka i nie rusza mnie fakt ze lewy sobie trzasnal zegarek o wartosci mieszkania, zarobil sam wydaje na co chce , gdyby ukradl ten hajs jak np. politcy to tak wkur*lo by to kazdego. fakt czas na to moglbyc lepszy ale jak juz przyzwyczilismy sie jarek zawsze podzuca tematy zastepcze do dyskusji jak jakis zjednoczony oszolom jest na roznie( obajtek). bardziej irytujacym faktem jest ze ogolnie placi sie pilkarzom takie kosmiczne kwoty , a strazacy ,lekarze czy pielegniarki pracuja za taki slaby hajs.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fefefka
0 / 0

A to Lewy zabrania ludziom podążać za pasją i być przy tym super profesjonalnym i zdolnym? I zarabiać na tym? I przepuszczać kasę na zbytki? No nie. Więc skoro innym nie zabrania, to czemu jemu się zabrania?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loloskolos
0 / 0

Powinien sprzedać ten zegarek! Podzielić kwotę po równo 500 zł i rozdać potrzebującym madkom!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ajj912
-3 / 3

Cóź, a ja jestem lewakiem i mnie to nie obraża. Jest gwiazdą piłkarską, na piłkę nożną jest popyt, no to tyle zarabia, że go stać, proste. Chciał mieć taki? No to poszedł do sklepu i kupił. Sam uważam, że jeżeli chcesz mieć coś ekstra no to sobie zarób, a nie narzekaj, że inni mają lepiej. Zastanawia mnie tylko dlaczego ta zakompleksiona prawica wszystko co im nie pasuje nazywa lewactwem - zapawne tylko przypadkowo fonetycznie jest podobne do robacta, no ale jakoś trzeba się dowartościować. Oczywiście logicznie lepiej byłoby jego kasę przeznaczyć np. na rozwój powiedzmy medycyny, albo jakichś galęzi nauki i cała populacja by na tym zyskała, ale na naukowców nie ma popytu, więc nie ma też o czym gadać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 marca 2021 o 17:36

avatar teszwonsz
+1 / 1

Nic tak nie szczypie socjalistów w pupu jak wydatki / fanaberie zamożniejszej jednostki
Zawiść, zazdrość - "mugł deć mojej horej curce!"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RealizujMarzenia
-1 / 1

zakup zegarka o wartości miesięcznej pensji nie jest niczym nadzwyczajnym dla przeciętnego Kowalskiego. w przypadku lewego są wyższe liczby i zegarek za 300 tysięcy, to tak jak dla większości zegarek za 2 tysiące złotych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W woyciechgwgx
0 / 0

Stać go to sobie kupił. Nie zazdrość - chcesz mieć taki to zarób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
0 / 0

Typowo lewacki punkt widzenia. Jakże on tak może mieć zegarek za kilkaset tysięcy? Przecież te pieniądze powinien przeznaczyć za zasiłki, szpitale i żłobki! A gówno. Jeżeli tylko zarobił legalnie, to jego sprawa na co je wydaje. Może sobie kupić zegarek za kilkaset tysięcy, szczotkę do kibla wysadzaną brylantami albo napalić banknotami w piecu i nic nikomu do tego. A jak ktoś zazdrości, to niech sobie sam zarobi więcej. Że nie umie? Aha, ale wsadzać nos w cudzy portfel to umie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Markisa
+1 / 1

Ludzie,dajcie mu spokoj. On musi jesc bezglutenowe paczki z buraczkow w tlusty czwartek!!!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
+1 / 1

stać go? to sobie kupił. na ch*j drążyć temat.
Jak komuś przeszkadza, że piłkarzy stać na takie rzeczy to niech nakłoni ludzi o podobnych poglądach, by przestali oglądać mecze w tv, kupować bilety/karnety/koszulki/piłki i inne bzdety. Nie będzie tyle dochodu to faceci biegający za kawałkiem gumy przestaną tyle zarabiać.
To takie matołki piszące podobne bzdury, a potem moszczące 4 litery przed telewizorem napędzają takie zarobki.
A jak kogoś bolą 4litery, że nie oddaje tego na madki z horymi curkami czy inne cuda to rada: niech zacznie sam zap*****lać po 100h w tygodniu dorobi się i wtedy zobaczymy czy będzie chciał oddać.

Każdy niech dysponuje własnymi pieniędzmi według WŁASNEGO uznania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sweeteva24
+1 / 1

I co z tego? Ja też nie noszę zegarka za. 50 zł i dobrze mi z tym. Nie po to człowiek pracuje by sobie odmawiać przyjemności. To jego sprawa czy ma za 70 tysięcy zegarek czy za 200. Stać mnie to kupię i za 50 tys bo chce i nic nikomu do tego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sweeteva24
0 / 0

Dlatego jeden jeździ maluchem a drugi Ferrari
Każdy ma to na co zasłużył

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
0 / 0

Lewaki zawsze mają problem z cudzą kasą do momentu aż się skończy. Tacy już są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
0 / 0

Zarobił se to ma. Jego sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nicemen1
0 / 0

Sport dotujemy z budżetu ( budowa stadionów chociażby) także może warto przestać i niech kluby to finansują.Maja reklamy prawa do transmisji bilety. Bawcie się za swoje. Czy stadion narodowy już na siebie zarobił? Czy Euro 2012 już się zwróciło?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
0 / 2

Lewy to lewus! W polskiej kadrze gra jak ostatnia oferma. Dla BAyernu, który lepiej płaci stara się bardziej. I za co ten order od dudy? Żeby duda mógł poczuć się lepiej? Ale tego ten lewus nie zrozumie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichooddycham
0 / 0

JAK ON ŚMIE???POWINIEN NIE MIEĆ TALENTU I ZAPIERLALAĆ ZA CO ŁASKA!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
-1 / 1

Wyczuwam mocny zapach cebuli politycznej.
Czy juz kultura i poczucie taktu sa znamionami "lewactwa" ??? Takie cechy sa APOLITYCZNE. Nie wpie***aj wszystkiego pod polityke, bo mi sie slabo robi, jak to czytam - poniewaz wyobrazam sobie wspolczesny swiat przejety przez ludzi takich, jak wlasnie ty - bez krzty delikatnosci, wyczucia niuansow, co tu duzo mowic - w skrocie: toporkow, dla ktorych wszystko jest proste, jak budowa cepa: tu jestesmy my - prawica, a tam stoi cholota, czyli reszta (czytaj: lewactwo) i wszystko, co oni robia jest wyrazem politycznego lewactwa, natomiast my czerpiemy wzorce zachowania z glinianych tabliczek danych przez samego Boga.
Zygłem, bo spodziewalem sie, ze ludzkosc ewoluuje - a tu widze, ze wprost przeciwnie.
Szkoda w tym wszystkim tylko etosu pana Lewandowskiego (ktory w reprezentacji faktycznie zbija baki, a flaczki sobie wypruwa u tych, co placa = jak to juz ktos napisal wyzej), ktory to sam zainteresowany postanowil troche zrujnowac wplatujac sie w mizerna rozgrywke miernego prezydenta pragnacego sie rozgrzac jego blaskiem... jest taka stara, dobra madrosc ludowa - umiesz spiewac, to spiewaj. Umiesz kopac pilke - to kop. Tylko sie nie wypowiadaj publicznie ;-) bo caly urok prysnie. Ten zegarek - nikt oczywiscie nie broni mu go posiadac, jak i 100 innych, nawet 100 razy drozszych - tylko obnoszenie sie z nim w takim czasie jest wyjatkowo niesmaczne (i nie mowie tu o jedzeniu); kto tego nie zauwaza - ten kiep niewyucz(ul)ony, jak wyzej pisalem zreszta. Ale takie czasy mamy, ze kiepskie wszystko, lacznie z suwerenem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 marca 2021 o 2:12

T tuzyyyy
0 / 0

A co cię to gów no obchodzi????? Leć do Kuwejtu i powiedz to samo szejkom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem