Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
435 484
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G gemini1234
+7 / 13

Tytuł "Jełopa roku" przypada....Rooooooobeeertoooowi!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
+6 / 20

kurla az boli ze sa ludzie w kaczystanie tak glupi ze ten pajac jest dla nich liderem czy wzorem . cala ta banda z marszu i strazy pedofilskiej to zwykle tepe narzedzia lub uposledzeni umyslowo ludzie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+3 / 7

Chciał coś sensownego napisać, a znowu puścił brzydkiego bąka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
0 / 2

Wypowiedź kapusia, który prosił omal na kolanach o ochronę policyjną za rzeczy, które zrobił ludziom?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
-1 / 3

najbardziej na dechrystianizacji Polski to najwyraźniej zależy samemu kościołowi i jełopom takim jak ten matoł. Normalni ludzie już patrzeć na ich zakłamane mordy nie mogą. Niech bronią/ukrywają więcej pedofili, robią więcej wałów, bawią się w święcenia kanalizacji, uprawiają politykę z ambony, grożą ludziom bronią, nawołują do bicia kobiet itp. To na pewno przyciągnie ludzi do kościoła

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ivachled
0 / 4

Tak się składa, że szczyty przypadły dwukrotnie na Wielkanoc (największe święto katolickie) i raz na Boże Narodzenie (tez duże święto), nie można temu zaprzeczyć. Czy to przypadek, nie wiem. Ale pandemia jest tworem medialnym.
Dla przypomnienia: przed rokiem 2009 pandemia była zarazą z wysoką śmiertelnością. Około roku 2009-2010 WHO usunęła warunek wysokiej śmiertelności z definicji pandemii. Nie twierdzę, ze po to , aby niszczyć religię - raczej po to, aby napędzać zyski koncernów farmaceutycznych.
Ale teraz wszystko możne być pandemią, nawet taka zaraza jak covid. A skoro jest dekretowana, a nie rzeczywista, to i szczyty mogą być dekretowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem