Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
405 433
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar polm84
+14 / 14

Ja wiem, ze to tyczylo sie lekarzy, ale ile jeszcze innych ludzi wyksztalconych opuscilo Polske przez to, ze mieli poprostu dosc? Wszyscy mowia o lekarzach i pielegniarkach, a prace o, ktorych mysli sie zadziej albo mniej? Jak np. elektrycy? Mam kuzyna, ktory jest elektrykiem, z jego klasy 26 osob w Polsce zostalo 5.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
+2 / 2

@polm84 nie tylko oni. W 2005 byłem w pewnym zespole IT. W tej chwili choć w Polsce mieszka większość z nas, to ani jeden już nie pracuje w Polsce. Sam również za granicą. Z 30 osób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Darksmakosz
+16 / 20

Ci co sie sprzedali za 500+ mają w dvpie twoje demoty, po pierwsze siedzą przed tv i chleją piwsko ciesząc sie oglądając jakiś durnoty typu "ukryta prawda" jak mają internet to co najwyżej siedzą na fejsbuku albo przeglądają olx co by se poszukać jakiejś okazji dla bombelka (najlepiej dej mnie za darmo ja żem samotna madka itp.)
Po drugie nawet nie zrozumieją co ty w ogóle napisałeś, a winę za to że nie ma karetek, czy lekarzy czy cokolwiek złego ich zdaniem ponosi opozycja i tyle w temacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+9 / 11

@Darksmakosz Nawet jakby zobaczyli demota i sie zainteresowali to watpie aby wymyslili cos lepszego niz "dodrukowac pieniedzy i kupic karetki".... :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LubieHamaki
-2 / 16

Wszystko to rozumiem. Ale po co tyle nerwów - żyłka pęknie, a karetka - wiadomo - nie dojedzie..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+8 / 12

Ci, co się sprzedali to tylko jeden aspekt tej sprawy. Ziuta kretynka Hrynkiewicz to coś, bo nie ktoś, tworzący prawo. I taki właśnie dementywny bezmózg, który ma siano w głowie pozwala sobie na odzywki, które w normalnym państwie powinny skutkować dożywotnim odebraniem czynnego i biernego prawa wyborczego. Jeśli popatrzymy na ławy miłościwie nam rządzącej partii pokurczów i sprzedawczyków, to znajdziemy tam więcej takich ziutek i ziutków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DAREKJP
+9 / 9

@tema_lina - więcej, 95% sejmu i senatu to takie ziutki i ziutkowie…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+1 / 3

Bo moi rodacy to głupcy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem