Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
303 321
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mamut3003
+5 / 9

Straszonko nawet tutaj, wszędzie słychać tylko śmierć i umieranie. Nikt, ale to nikt nie próbuję dodać ludziom otuchy, podbudować, wszędzie tylko dołowanie ja pi... lę qurfa!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Myslaca_istota
+10 / 14

To zdjęcie jest doskonałym podsumowaniem "radzenia sobie" naszej władzy z pandemią...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+2 / 2

@Myslaca_istota Władzy myślała i wymyśliła - odpowiedzą na braki miejsc w szpitalach powinna być większa "rotacja" pacjentów., więc jak ktoś za długo zajmuje łóżko to...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar andrzej11635
-1 / 3

A po co karetki, ta niech od razu dzwonią po łapiduchy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 10

Propaganda kreująca poczucie strachu .
Ludzie umierali umierają i umierać będa .. do 2025 ma populacja ma się zmniejszyć o 500 000 to średnio wymaga umierania dodatkowo 100 000 osób rocznie bo zaczyna intensywnie wymierać pokolenie powojennego wyżu demograficznego .
Jak na razie widzę tylko celowe kreowanie strachu Zmarło niby 52 tysiące osób.. tyle że zmieniono celowo system raportowania wcześniej raportowana była by choroba główna a nie choroba towarzysząca. na czysty Covid19 zmarło zaledwie 5180 osób. po drugie dziwnym zbiegiem okoliczności jest to ze ilość zwykłych zachorowań na grypę czy przeziębienie zmalała w Polsce w zeszłym roku o 90 procent. . Z publikowanych danych z początku pandemii używano testów przeciwciałowych wykrywających immunoglobulinę M i G jakiej podwyższony poziom występuje podczas COVID19.. problem w tym ze wysoki poziom tych przeciwciał jest przy wielu schorzeniach od infekcji grzybicznych bakteryjnych po zwykła grypę.
Nie widzę tych tłumów i braku miejsc w szpitalach o ojciec co dwa tygodnie musi do takiego jeździć na wumianę cewnika .

Co do Covid 19 to przeszedłem faktycznie jest bardzo ale to bardzo ciężki długo trzyma wysoka gorączka i niezwykle osłabia . Potem są problemy z trawieniem miedzy innymi tłuszczów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mariobros100
+7 / 11

Nie wiem co tam kolesie wynoszą, ale na pewno to nie jest ciało zmarłego. Zmarli są wyprowadzani ze szpitali specjalnie ustaloną "ścieżką" , która nigdy nie prowadzi głównym wejściem do SOR-u. Kolejna propagandowa ściema.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Mariobros100
To prawda ze na ogół wyjeżdżają wyjściem bocznym . Niemniej to trumna hermetyczna do transportu osoby zmarłej na wysoce zaraźliwa i śmiertelna chorobę zakaźną. Tak np wywożono gościa jaki zmarł na SOR w Polsce na Ebolę parę lat temu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinek94
+1 / 7

Moim zdaniem te demot sugeruje że w warszawskim Zespole Ratownictwa Medycznego nie ma wolnych miejsc. Aby dostać miejsce inna osoba musi je zwolnic albo przez śmierć albo ozdrowienie. Czy jest to prawda ? Bo jeśli nie to chyba propagandy ala "Sok z Buraka" ciąg dalszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem